Lake of the Ozarks صاحب کسب و کار دفاع استخر شلوغ احزاب بیش از آخر هفته روز یادبود

اوفالن, Mo. — صاحب یک کسب و کار است که به میزبانی استخر شلوغ احزاب بیش از آخر هفته روز یادبود در میسوری دریاچه از رشتهکوه اوزارک می گوید هیچ قانون شکسته شد و اقدامات ایمنی برای محافظت در برابر گسترش coronavirus.

رسانه های اجتماعی ارسال بیش از آخر هفته نشان داد که جمعیت زیادی از مردم عمدتا جوان بدون ماسک و نه پیوستن به اجتماعی فاصله دستورالعمل در استخر در امتداد مرکزی میسوری دریاچه که محبوب است, دور شو آخر هفته برای مردم در کشور و منطقه اطراف آن. بسیاری از عکس ها و ویدئوها نشان داد مردم در منطقه از دریاچه با نام مستعار “حزب یارو.”

رهبران سیاسی در سنت لوئیس کانتی و شهر کانزاس همراه با کانزاس’ وزیر بهداشت تشویق 14-روز خود قرنطينه برای هر کسی که درگیر در احزاب است. برخی برچسب گردهمایی “بی پروا” و نگران است که عیاشان خواهد به بازگشت به خانه پس از تبدیل شدن ناخواسته در معرض این ویروس است که باعث COVID-19 و بالقوه گسترش آن به دیگران است.

St. Louis County اجرایی سام, صفحه یک دموکرات و یک پزشک اشاره کرد مطالعات نشان می دهد افراد را می توان با این ویروس آلوده بدون احساس بیمار. این افراد پس از آن می تواند به گسترش این ویروس به افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود هستند که بیشتر در معرض خطر بیشتر بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

“تصاویر پدید آمده است که از, Lake of the Ozarks بیش از آخر هفته بودند بین المللی نمونه ای از رفتار بد” صفحه گفت.

مرداب جک, یک, بار و رستوران است که دارای یک استخر بود که در میان مکان های با جمعیت بزرگ. صاحب گری Prewitt در بیانیه ای گفت که هیچ قانون شکسته شد هر چند این تصاویر به نظر می رسد برای نشان دادن به مردم نقض کالیفرنیا ، مایک پارسونز دستور دولت نیاز به اجتماعی فاصله.

Prewitt بیانیه گفت: دمای مورد بررسی قرار گرفت در استخر ورودی توسط کادر پزشکی استخدام برای این رویداد و رایگان بطری ضد عفونی کننده دست توزیع شد. اعضای هیات داده شد گزینه ای را به کار می کنند.

در این بیانیه اشاره کرد که کسب و کار فصلی است و حدود یک سوم آن فصل شلوغ در حال حاضر از دست داده است و با توجه به کروناویروس مربوط به بسته شدن.

“ما ایستاده و ما تصمیم به حرکت به جلو با روز یادبود آخر هفته برنامه” Prewitt بیانیه گفت.

اگر چه میسوری اجتماعی فاصله سفارش می دهد اجرای اختیارات به دولت محلی و بهداشت بخش های پرشن گفت: اجرای مسئولیت نهفته است با ادارات بهداشت محلی.

سلامت مدیر در یک دریاچه-منطقه شهرستان مورگان گفت که او تا به حال هیچ اجرای قدرت. مدیر بهداشت در کمدن کانتی که در آن مرداب جک واقع شده است نه پاسخ به پیام های ایمیل به دنبال نظر.

پرشن اجازه کسب و کار و جاذبه های بازگشایی مارس 4, اما دولت به منظور نیاز به 6 فوت (2 متر) اجتماعی فاصله از طریق حداقل تا پایان مارس. سنت لوئیس و St. Louis County فقط در حال حاضر توقف تدریجی در بازگشایی به دلیل COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس آنقدر ویرانگر وجود دارد. بیش از نیمی از ایالت میسوری را تایید موارد رخ داده در آن محل همراه با بیش از دو سوم از دولت و میر.

وزارت بهداشت دولت روز چهارشنبه گزارش 201 موارد جدید آوردن مجموع به 12,492 و 10 مرگ و میر بیشتر به 696.

پرشن خواسته خود را در طول بعد از ظهر کنفرانس خبری اگر دولت را اخراج به دلیل اقتصادی خرید اینترنتی از خاموش شدن آن گفت: خیلی زود به می دانم اما نمی حکومت آن را.

“همه چیز در حال رفتن به در جدول در حال حاضر به بودجه تعادل” پرشن گفت.

___

Ballentine گزارش از کلمبیا ،

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>