لیدی گاگا آلبوم جدید Chromatica است که موسیقی متن فیلم برای سال 2020 ترین حماسه اتاق خواب رقص احزاب

Musicians همیشه با وسواس شهرت هر دو به عنوان یک مفهوم انتزاعی و به عنوان یک aspirational دولت است. جذبه آشکار است: بودن معروف است و خطرات آن, اما پتانسیل upsides بیشتر منفی. هیچ مدرن ستاره پاپ است که بیشتر خود آگاه در مورد شهرت را از عوارض و تناقضات از لیدی گاگا.

از همان آغاز زندگی حرفه ای او مشاهده افراد مشهور با شک و تردید حتی به عنوان او را در آغوش ستارگی را پر زرق و برق ، که تنش کرده پختند زیر از موسیقی هویت و دوره: اینده dance-pop پزشک artsy, باشگاه, بچه, وحشی و کودک گلم کرنش و کشور-دیسکو balladeer. خیلی از این اصطکاک ناشی از فاصله بین دل شکسته زرق و برق دار, عمومی شخصیت و خود واقعی او: بومی نیویورکر Stefani Germanotta یک پیانیست با استعداد که انجام موسیقی تئاتر و بعد از آن در تو رفتگی در دیوار در کنار پایین سمت شرق موسیقی بورس.

اگر چه در این زمینه به اطلاع او کار—بدون گاگا کنسرت خواهد بود کامل بدون سوختن پیانو, قدرت, تصنیف و ترانه داستان دیگری دارد. با وجود جهانی خود احساسات خود توانمندسازی سرود “متولد این راه” و torchy “میلیون دلایل” لزوما احساس افسار به تجربه شخصی خود. حتی احساسی غم انگیز “کم عمق” بود که اعتبار به لیدی گاگا غیر ممکن بود برای شنیدن و بدون تفکر از عملکرد خود را به عنوان متحد در یک ستاره متولد شده است. اشتباه نکنید او فروشگاه است گالوانيزه و حرکت—اما بیش از حد بالا دل شکسته بودن از رویکرد او برای بهتر یا بدتر اغلب نقاب او صداقت و عمق.

که ممکن است منتقل کرده اند با انتشار ششمین آلبوم. در علم رنگ شناسی—مدت او مشخص می شود به عنوان “یک قاب از ذهن” و واقعی فیزیکی محل که در آن او زندگی می کند در حال حاضر—دل شکسته detonates بخش بین عمومی و خصوصی شویم.

به عنوان یک ترانه سرا او به بررسی رابطه خود را به صرفه جویی در زندگی روان پزشکی (“911”), اذعان دارد که آن را سالم به اعتراف هنگامی که همه چیز را خوب (آریانا گراند دو نفره “باران من”) و الگوی او هویت جنسیتی و پس از یک تجاوز جنسی (“آزادی زن”). در گذشته گاگا ممکن است مورد بحث این موضوعات سنگین از مضحک حذف و یا از این موضع است که او را ضد گلوله; اما علم رنگ شناسی‘s songs هستند refreshingly مستقیم و نمی sugarcoat هر درد است. این شعر نیز صادقانه در مورد این واقعیت است که ادغام لیدی گاگا و Stefani Germanotta یک فرآیند ناقص. “سرگرمی امشب” قرار است به عنوان یک heart-to-heart گفتگو بین این دو شخصیتی که در آن دل شکسته می آید به شرایط با تردید به سمت شهرت و تلخیص توجه است. و او در حال انجام سرخوردگی به عنوان به عنوان سبک-بیش-ماده نقطه اوج در “پلاستیک عروسک” که سیخ فرهنگ وسواس با کمال و امکانات بی نظیر خط “چه کسی است که دختر بچه, مالیبو گاگا؟”

مناسب به اندازه کافی برای این موضوع انجام یک رجعت به بی امان dance-pop او در اوایل کار 2008 را به شهرت و 2011 متولد این راه. دوباره کار با انواع همكاران—مهمترین BloodPop که co-produced او 2016 آلبوم جوآن—دل شکسته به دنبال علم رنگ شناسی به عنوان یک لذت بردن دیسکو واقع در یک سیاره دور. وجود دارد نشئه مدرن homages به خانه فهرست موسیقی پر از روح بلند خواننده قطع شده پیانو و محکم بسته شده tempos; سوزان رقص سرودهای ساخته شده در اطراف مرطوب, دیسکو, شیار; و دقیق earworms آوردن Europop را هندسی کیبورد و دقیق ضربان.

در عین حال مانند جوآن—که لمس در گرد و غبار-لگد زدن به کشور-راک و الکترو یکسان—Chromatica لزوما با استاندارد pop قوانین. ارکستر ترجمه مرتب توسط مورگان Kibby که سوابق به عنوان دریای سفید و شناخته شده است برای سینمایی کار با M83 اضافه کردن شکوه بافت همبند است که منجر به لحظات شادی خالص. گراند رشته متورم از “علم رنگ شناسی دوم” به خصوص در حال لذت, آنها به عنوان اوج و منحرف راست به standout “911” یک stomping robo-پاپ سرود با شامپانی چهار-در-کف ضربان. و التون جان است دل شکسته را کامل فویل در دوئت “سینوسی از بالا” یک خانه مدرن کلاسیک reveling در قدرت شفا از موسیقی: جفت کمربند اشعار هم دو iconoclasts پیدا کردن آرامش در هر یک از دیگر و خلاق مدار.

آن را تلخ و شیرین که این آلبوم است که پس از رسیدن در یک زمان اجتماعی فاصله فیزیکی و انزوا. در بسیاری از راه علم رنگ شناسی است که ایده آل برای انفجار در محیط های جمعی شاید در یک بسته بندی باشگاه و یا به عنوان موسیقی جشن قدرت به دست آمده از ساخت خود را آسیب پذیر اطراف (و) افراد دیگر است. این دل شکسته را اتصال به مواد و تعهد به نوعی به خودش حتی به عنوان او در معرض rawest احساسات باعث می شود برای غنی تجربه گوش دادن بدون توجه به جایی که آن اتفاق می افتد. از نظر علم رنگ شناسی موسیقی متن فیلم برای سال 2020 ترین حماسه اتاق خواب رقص احزاب است.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>