Kelly Preston, بازیگر و همسر جان تراولتا مرده در 57

Kelly Preston که بازی دراماتیک و طنز فویل به بازیگران اعم از تام کروز در جری مگوایر به آرنولد شوارتزنگر در دوقلوهادرگذشت یکشنبه, شوهرش, John Travolta, گفت:. او 57 بود.

تراولتا گفت: در یک Instagram پست که همسر خود را از 28 سال درگذشت دو سال پس از او مبتلا به سرطان پستان.

“این است که با قلبی سنگین که من اطلاع شما که همسر کلی دهکدهای از دست داد او دو سال مبارزه با سرطان پستان” تراولتا گفت.

“او مبارزه یک مبارزه شجاعانه با عشق و حمایت از بسیاری.”

این زوج دارای سه فرزند با هم.

“شوکه این خبر غم انگیز,” ماریا شرایور ” در توییتر.

“کلی بود چنین روشن عشق, روح, یک بازیگر با استعداد و محبت مادر و همسر. شکسته قلب من برای خانواده او که در حال حاضر شناخته شده از جمله غم و اندوه است.”

متولد کلی Kamalelehua اسمیت در اکتبر. 13, 1962 در هونولولو, هاوایی, Preston تا به حال طولانی در حرفه بازیگری در سینما و تلویزیون آغاز و در سال 1980 از جمله 1985, نوجوانان, کمدی, فساد, 1986 را در فضای اردوگاه و دستیابی به موفقیت های سال 1988 دوقلوها. پرستون برگزار Marnie زنی که ازدواج شوارتزنگر شخصیت.

پرستون بود اول ازدواج بازیگر Kevin Gage. آنها طلاق در سال 1987.

سال پس از Preston ملاقات تراولتا در حالی که فیلمبرداری فیلم 1989 کارشناساندر مورد اتحاد جماهیر شوروی KGB عامل که استخدام هیپ نیویورکی برای به روز رسانی برنامه های جاسوسی درک از جامعه آمریکا است. آنها دیدار در سالن پس از Travolta می پرسد: “آیا کسی در اینجا می دانم که چگونه به رقص؟” پرستون پاسخ می دهد: “من می دانم که چگونه به رقص است.”

جفت شد در سال 1991 در یک نیمه شب مراسم در پاریس در حالی که در انتظار اولین پسر Jett.

پرستون, مرکز دیده می شود با دیگر بازیگران کاترین بل و تام کروز در هالیوود در سال 2003. (گتی ایماژ)

پرستون تا به حال طولانی در حرفه بازیگری در فیلم و تلویزیون, بازیگران در مقابل کوین کاستنر در سال 1999 فیلم برای عشق بازی. در سال 2003 او ستاره دار در آنچه یک دختر می خواهد و به عنوان مادر در زندگی اقتباس از گربه در کلاه. سال بعد او به نظر می رسد در این موزیک ویدیو برای Maroon 5 She Will Be Loved.

پرستون به یکی از بیشترین استقبال خوبی در اجرای جری مگوایر به عنوان سابق نامزد کروز ورزش عامل که افسردگی او را در اوایل فیلم. اخبار روزانه او را به نام “icily موثر است.”

راسل کرو توییتی که او ملاقات پرستون “برای اولین بار در اواخر دهه 92, من فکر می کنم” و اضافه کرد که در حالی که او تا به حال دیده نشده پرستون مقدار “زمانی که من او همیشه همان sparkly چشم gem.”

بازیگر Daniel Dae Kim به یاد می آورد پرستون را محبت به او را در اوایل در حرفه خود.

“من به اندازه کافی خوش شانس به کار با او در یکی از اولین فیلم های پورنو برای عشق بازی. ما در تیراندازی در یک روز سرد در کلرادو اما او نمی توانست گرمتر یا مهربانتر به یک جوان عصبی بازیگر در تلاش برای ایجاد خوب” او نوشته شده آنلاین.

پرستون گاهی اوقات به نظر می رسد در فیلم با شوهرش اگر چه نتایج به ندرت در میان یا بهترین کار است. در میان آنها: جعبه-دفتر بمب گذاری در میدان جنگ زمین در سال 2000 و 2009 دیزنی کمدی Old Dogsنیز با دختر خود Ella Bleu.

مرگ پسر Jett

در ژانویه 2009 Jett Travolta, 16 درگذشت و پس از یک تشنج در خانواده خانه تعطیلات در باهاما.

پرستون دیده می شود با تراولتا دختر خود را Ella Bleu چپ و مهتر پسر Jett در تاریخ عکس خانوادگی. در سال 2009 Jett درگذشت و پس از یک تشنج در خانواده خانه تعطیلات در باهاما. (Rogers & کوان/آسوشیتد پرس)

مرگ لمس کردن یک مورد دادگاه پس از یک راننده آمبولانس و خود را وکیل متهم به تلاش برای اخاذی 25 میلیون دلار آمریکا از بازیگران در بورس برای انتشار اطلاعات حساس در مورد مرگ پسر خود را.

تراولتا شهادت در یک دادگاه جنایی به پایان رسید که در یک mistrial و آماده شد به شهادت بار دوم اما تصمیم به توقف پیگیری این پرونده و آن را رد کرد. وی با ذکر شديد فشار دادرسی و پسر خود را از مرگ باعث شده بود خانواده است.

هر دو پرستون و Travolta بازگشت به بازیگری با پرستون را نقش اول را در Nicholas Sparks سازگاری آخرین آهنگکه ستاره دار مایلی سایرس و شوهر آینده اش, Liam Hemsworth.

پرستون حضور یک نمایش فیلم در سال 2018 جشنواره فیلم کن با شوهر جان تراولتا و فرزندان خود را Ella Bleu تراولتا و بنیامین تراولتا. (Anne-کریستین Poujoulat/خبرگزاری گتی ایماژ)

در علاوه بر این به Jett و Ella Bleu که متولد شد و در سال 2000 زن و شوهر به حال پسر بنیامین در سال 2010.

الا نوشت: در Instagram یکشنبه: “من هرگز ملاقات کرد کسی که شجاع و قوی زیبا و دوست داشتنی به شما به عنوان. هر کسی که به اندازه کافی خوش شانس برای شما شناخته شده و یا به حال شده است در حضور شما توافق می کنید که شما باید یک نور و یک نور است که هرگز متوقف به درخشش و باعث می شود که هر کسی در اطراف شما احساس می کنید فورا خوشحال است.”

آنها آخرین ستاره دار هم در سال 2018 فیلم Gottiبا تراولتا بازی John Gotti و پرستون بازی جرم و جنایت, رئیس, همسر ویکتوریا.

در سال 2018 فیلم Gotti, Preston بازی همسر بدنام از Gambino خانواده جرم و جنایت در مقابل تراولتا که به تصویر کشیده John Gotti. پرستون دیده می شود در اینجا با Gotti دختر ویکتوریا در نیویورک والاتر از این فیلم. (مانی Carabel/گتی ایماژ)

“کلی عشق و زندگی همیشه به یاد” تراولتا ” در Instagram.

“من خواهد شد در نظر گرفتن برخی از زمان به وجود داشته باشد برای کودکانی که خود را از دست داد مادر مرا ببخش در پیشبرد اگر شما نمی شنیدن از ما در حالی که برای. اما لطفا می دانم که من خود را احساس می, فوران عشق در هفته ها و ماه های آینده به ما زخم التیام یابد.”

پرستون مرگ بود که برای اولین بار منتشر شده توسط مجله مردم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>