قزاقستان رد چینی هشدار بیش از پنومونی شیوع

قزاقستان مقامات بهداشت در روز جمعه اخراج یک چینی ادعا می کنند که آسیای مرکزی کشور با آن مواجه است شیوع پنومونی کشنده تر از coronavirus.

قزاقستان انکار شرح زیر در بیانیه روز شنبه توسط سفارت چین هشدار داد که شهروندان خود را در مورد شیوع پنومونی در شوروی سابق کشور با یک نرخ مرگ و میر بالاتر از coronavirus ناشی از ذات الریه.

“این اطلاعات نیست و مطابق با واقعیت” قزاقستان وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت.

آن گفت که این کشور آمار در پنومونی عبارتند از: بیمارانی که آزمایش منفی برای coronavirus اما تا به حال علائم سازگار با COVID-19 بیماری است.

با توجه به آمار رسمی تعداد موارد پنومونی افزایش یافته است و 55 درصد در نیمه اول سال در مقایسه با مدت مشابه در سال 2019 — از 63,436 به 98,546.

با این حال وزیر بهداشت الکسی Tsoi گفت: در یک جلسه پنج شنبه, مرگ و میر ناشی از پنومونی در این سال کاهش یافت و از سطح سال گذشته — از 1,780 مرگ و میر در نیمه اول سال 2019 به 1,172 در نیمه اول سال 2020 است.

وزارت گفت: آن برگه از باکتری قارچی و ویروسی پنومونی عفونت, که همچنین شامل موارد نامشخص باعث شد در خط با سازمان بهداشت جهانی دستورالعمل.

که غنی از انرژی آسیای مرکزی کشور به سرعت معرفی منطقه ای مستند و محدودیت های مسافرتی برای جلوگیری از COVID-19 همه گیر اما آن مواجه شده است و افزایش عفونت های پس از آن لغو محدودیت های اعمال شده در مارس.

در اواخر ماه ژوئن رئیس جمهور قزاقستان Kassym-Jomart Tokayev اخراج سلامت کشور وزیر سرزنش او نقص و کمک کرد که باعث موج دوم از سرایت.

قزاقستان مقامات تحمیل کرده اند دو هفته در سراسر کشور مستند شروع یکشنبه حاوی COVID-19 شیوع.

این کشور تا کنون به ثبت رسیده بیش از 53,000 موارد از جمله 264 مرگ و میر.

خواسته به اظهار نظر در قزاقستان را انکار سفارت چین ادعای چین سخنگوی وزارت خارجه ژائو Lijian از اظهار نظر خودداری کرد و گفت که پکن امیدوار است برای دریافت اطلاعات بیشتر.

“چین به نظر می رسد به جلو به ادامه همکاری با قزاقستان به طور مشترک مبارزه با این بیماری همه گیر و حفاظت بهداشت عمومی در هر دو کشور است.”

مایک رایان سر این که شرایط اضطراری برنامه خبرنگاران گفت: در روز جمعه که این موارد در قزاقستان هستند که رادار.

با توجه به این کشور را افزایش COVID-19 مورد در آخرین هفت روز وجود دارد به احتمال زیاد توضیح, او گفت:.

“مسیر رو به بالا COVID-19 در کشور نشان می دهد که بسیاری از این موارد در واقع موارد تشخیص داده نشده از COVID-19,” رایان گفت.

رایان گفت که نگه داشتن ذهن باز و تیم چک به صورت کاذب منفی COVID-19 آزمون و X-ray الگوهای.

خوشه هایی از پنومونی آتیپیک می تواند رخ دهد در هر زمان از علل دیگر مانند باکتری ها که در حال حاضر به عنوان لژيونر بیماری یا آنفلوانزا است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>