قاضی که توصیه به بستن پاهای خود را برای جلوگیری از تجاوز جنسی به طور دائم حذف شده از روی نیمکت

(ترنتون, N. J.) — یک قاضی که با پیشنهاد کرد که یک زن به دنبال یک سفارش محدود می تواند “نزدیک پاهای خود را” برای جلوگیری از تجاوز جنسی برداشته شد از نیمکت شنبه توسط نیوجرسی دیوان عالی کشور و به طور دائم محروم از ریاست دادگاه.

این تصمیم به اتفاق آرا ذکر شده “تکرار و جدی اعمال سوء” توسط دولت برتر قاضی دادگاه جان Russo جونیور

رئیس دادگستری استوارت Rabner نوشت که در آن خواهد بود “غیر قابل تصور” برای روسیه به ریاست خشونت یا تجاوز جنسی و مسائل پس از آن نظرات.

قضات توصیه کرده بود در تابستان گذشته که روسیه حذف می شود, از نیمکت و سه قاضی مشورتی توافق کردند در ماه ژانویه است.

Russo شده بود پرداخت نشده در سیستم تعلیق جذاب در حالی که کسانی که تصمیم گیری. خود را وکیل آملیا Carolla کاهش یافته است به نظر سه شنبه ،

در دادگاه براده و در یک جلسه در ماه دسامبر روسیه ابراز ندامت برای نظرات خود را به زن و به شوخی در مورد ارز با پرسنل دادگاه پس از آن.

او همچنین استدلال کرد که دادگاه عالی مجازات بیش از حد است چرا که یک پانل مشاوره قضایی در حال انجام در سال گذشته توصیه می شود به مدت سه ماه پرداخت نشده تعلیق.

زن به نظر می رسد قبل از روسیه در سال 2016 به دنبال یک سفارش محدود در برابر یک مرد به او گفت: تجاوز جنسی ، با توجه به متن ارز, زمانی که زن در توصیف برخورد با مرد Russo از او پرسید که “آیا شما می دانید که چگونه برای متوقف کردن کسی از داشتن مقاربت با شما؟”

هنگامی که زن جواب داد: بله و گفت: یکی از روش خواهد بود برای اجرای دور روسیه ادامه داد: “نزدیک پاهای خود را? با پلیس تماس بگیرید? آیا شما انجام هر یک از کسانی که همه چیز؟”

او همچنین ساخته شده شوخی نظرات به کارکنان در مورد ارز پس از آن زن را ترک کرده بود دادگاه با توجه به گزارش های صادر شده توسط قوه قضائیه انجام ميپذيرد.

روسیه ادعا کرده است که او در تلاش بود تنها به استخراج اطلاعات بیشتر و که او در انتخاب کلمات خود را ضعیف و که او تا به اشتباه خود اذعان کرد.

این گزارش که توسط سه قاضی پنل به ذکر چهار نمونه از سوء رفتار — از جمله ازدواج موضوع برای او که نمی recuse خود را حتی اگر او می دانست کسی درگیر است.

موارد نمی نشان می دهد نادرستی که گرفته شده به طور جداگانه پانل یافت اما شهادت او در مورد دو تا از اتهامات “فاقد خلوص ساخته پس از واقع توضیحات برای رویدادها و نمایش داده می شود عدم صداقت است که نالایق قضایی ،

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>