جانی دپ می گوید مدفوع در خواب گذشته بود نی در ازدواج به Amber Heard

جانی دپ گفت: در یک دادگاه لندن در روز جمعه که همسر سابق Amber Heard ادعای او مورد آزار قرار گرفته تبدیل شده او را از “سیندرلا به Quasimodo” در چشم های عمومی.

او همچنین گفت: زن و شوهر توفانی ازدواج شکست برای خوب بعد از یک حادثه که در آن مدفوع یافت شد در تخت خود را پس از یک حزب.

“من فکر کردم که یک عجیب اتصالات پایان دادن به رابطه,” او گفت:.

دپ شد انعقاد تقریبا چهار روز از شواهد در مورد تهمت علیه یک روزنامه زرد که او را متهم کرد از نظر جسمی سوء استفاده از شنیده می شود. این ستاره هالیوود است تحت پیگرد گروه اخبار روزنامه ها, ناشر خورشید و کاغذ سردبیر اجرایی دن Wootton, بیش از یک مارس 2018 مقاله که او را به نام “wife-beater.”

در سه و نیم روز در دادگاه عالی شاهد جعبه دپ توصیف کرده است فرار رابطه با شنیده ام که تبار به جیغ مسابقات که گاهی اوقات تبدیل فیزیکی. اما او را به شدت رد کرده ضربه شنیده و او را متهم تدوین یک پرونده جعلی ادعا می کند در برابر او به عنوان یک “سیاست بیمه.”

دپ, 57, و, شنیده, 34, ملاقات در مجموعه ای از 2011 دانلود فیلم The Rum Diary و ازدواج در لس آنجلس در ماه فوریه 2015. شنیده می شود یک مدل و بازیگر برای ثبت طلاق سال بعد به دست آمده و یک سفارش محدود در برابر دپ در زمینه سوء استفاده های داخلی. طلاق نهایی شد در سال 2017.

یک دادگاه هنرمند طرح نشان می دهد دپ راست بودن مقطع مورد بررسی قرار توسط وکیل ساشا Wass در روز سه شنبه. (الیزابت کوک/آسوشیتد پرس)

دپ گفت: یکی از تحریک حوادث برای زن و شوهر جدایی رسید که یک جارو در بر داشت مدفوع در یک تخت در لس آنجلس پنت هاوس صبح پس از شنیده 30 جشن تولد در مارس 2016. شنیده ادعاهای این زن و شوهر پس از مبارزه حزب و دپ انداخت بطری شراب در او. او آن را انکار می کند.

شنیده سرزنش می کردند یکی از زن و شوهر یورکشایر الكلاب تپانچه و Boo برای اجابت مزاج حادثه اما دپ متقاعد شده بود یک نفر آن را انجام داده بود.

“آن بود و نه چپ با سه یا چهار پوند سگ. من متقاعد شده بود که آن را یا Ms شنیده خودش یا یکی از گروه های درگیر در خروج مدفوع انسانی روی تخت,” او گفت:.

او گفت که پس از این که او متوجه شدم که ازدواج نمی تواند ذخیره شود. “من می خواستم چیزی برای انجام با او” دپ گفت.

دادگاه شنیده از یک پیام متنی دپ فرستاده شنیده می شود پس از جدایی خود را که در آن او فرستاده “تمام عشق و حسرت … من آرزو می کنم شما هیچ چیز اما خوب است.”

“این چیزی است که من احساس” او گفت:. “من فکر نمی کنم وجود دارد نیاز به هر گونه سم در آن زمان به دلیل بد شد که ارتباط و در حال حاضر ما فقط به حال به آن را به پایان برساند.”

شنیده و دپ دیده می شوند پس از رسیدن به کالیفرنیا جشن در ماه ژانویه سال 2016 از چند ماه قبل از آنها اعلام جدایی خود را. (غنی خشم/آسوشیتد پرس)

در ماه ژوئن سال 2016 با این حال دپ گفت که او تا به حال تبدیل شدن به “بسیار تلخ” از آنجا که او احساس او بود که علنا به تصویر کشیده شده به عنوان “یک wife-beater.”

شنیده می شود به دست آمده یک سفارش محدود در برابر دپ در مارس 2016 ادعا او می خواهم او ضربه و پرتاب تلفن همراه در طول یک آرگومان کبودی گونه خود را. دپ را انکار نماید.

“من رفتم اگر شما ببخش قیاس از سیندرلا به Quasimodo در 0.6 ثانیه و من بدون صدای” او گفت:.

زیر ماه دپ نوشت: در یک متن به یک شریک که شنیده بود “التماس برای کل جهانی تحقیر … او خواهی آن را دریافت کند.”

پر سر و صدا, ارتباط دقیق

خورشید را دفاع متکی در مجموع 14 اتهامات شنیده دپ خشونت بین 2013 و 2016 در تنظیمات از جمله جزیره خصوصی در باهاما یک خانه اجاره ای در استرالیا و یک هواپیمای جت خصوصی است. او به شدت تکذیب همه آنها.

تحت بازجویی توسط خورشید وکیل ساشا Wass, دپ به تصویر کشیده پر سر و صدا رابطه با شنیده می شود در طول یک دوره زمانی که او در تلاش بود به ضربه مواد مخدر و الکل و گاهی lapsing.

او به یاد می آورد گفتن شنیده چندین بار: “گوش ما یک صحنه جرم در حال انتظار برای رخ می دهد.” اما او انکار کرد که خشونت.

آفتاب وکیل متهم است که در طول مبارزه در لس آنجلس پنت هاوس در دسامبر 2015 دپ در “غیرقابل کنترل خشم” سطل آشغال شنیده کمد لباس انداخت تنگ در او سیلی او کشیده و او را با مو و headbutted او باعث دو چشمان سیاه.

دپ ادعا شنیده شد متجاوز و او تنها سعی در مهار او “برای متوقف کردن او آور و مشت زدن به من.” او اذعان کرد که ممکن است او سر butted اما تنها حادثه را تکذیب کرد و باعث آسیب.

بازیگر Amber Heard, مرکز, می رسد در دادگاه عالی در لندن در روز جمعه. شنیده می شود قرار است به شواهد هفته آینده. (ویکتوریا جونز/انجمن مطبوعات/آسوشیتد پرس)

دپ نیز رد شنیده ادعا می کنند که او در معرض خود را به “سه روز مصیبت از ضرب و جرح” در مارس 2015 در استرالیا که در آن دپ ظاهر شد به عنوان سروان. جک اسپارو در پنجم دزدان دریایی کارائیب فیلم.

او موافقت کرد که این زن و شوهر تا به حال یک درگیری که به پایان رسید تا با خود به خانه که سطل آشغال و دپ را در نوک انگشتان بودن قطع به استخوان. دپ متهم شنیده قطع نوک انگشتان خود را با پرتاب یک بطری ودکا در او. او را انکار می کند که در اتاق که رقمی قطع شده بود.

یک بخش کوتاه از روز جمعه جلسه که مربوط به اتهام خشونت جنسی, شنیده بود در خصوصی پس از قاضی موافقت کرد به یک درخواست توسط خورشید وکلا.

در نزدیکی پایان از شهادت دپ خواسته بود خود را وکیل دیوید شربرن در مورد پزشکی یادداشت از اوت 2014 که با اشاره به شنیده است “تاریخچه از سوء مصرف مواد” از جمله اعتیاد به کوکائین است. یادداشت گفت: شنیده تجربه اضطراب و ناامنی و حسادت بود و “شدید طغیان خشم و خشم.”

وکیل پرسید دپ که آیا توضیحات اندکی با تجربه خود را از شنیده می شود. “بله” دپ گفت.

شنیده شده است شرکت در سه هفته محاکمه و برنامه ریزی شده است به شهادت هفته آینده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>