جان الیور نیز نتواند زنده ورزشی, یک پیشنهاد برای پر کردن این فاصله

“Coronavirus عوارض خود را گرفته است در همه شیوه ای از صنایع اما جهان ورزش بود و در میان کسانی که سخت ترین ضربه اولین و شاید مهمترین مشخصه” جان الیور گفت: در روز یکشنبه هفته گذشته امشب. برای بسیاری از مردم در واقع NBA دور انداختن آن فصل بود لحظه ای که “برای اولین بار متوجه شدم زندگی ما بودند رفتن به تغییر اساسی در حالی که برای.” به عنوان تکان دهنده به نظر می رسید در این زمان که تمام ورزشی لیگ لغو شده و یا به عقب رانده فصل خود “حقیقت این است که واقعا وجود دارد هیچ انتخاب” او گفت:. “رویدادهای ورزشی با جمعیت های بزرگ بسته بندی شده با هم برعکس اجتماعی فاصله و آنها یک کابوس سناریو در طول یک بیماری همه گیر.”

“اما اگر ورزش تعطیل شد یقین درست انجام دهد مردم شده اند به طور فزاینده درخواست زمانی که آنها می تواند بازگشت” یک مرد به خصوص با صدای بلند الیور گفت. رئیس جمهور تهمت احتمالا نباید تماشای, پیر بیس بال بازی در طول مرگبار همه گیر اما “او به طور کامل اشتباه — عدم ورزشی عاطفی است برای بسیاری از مردم و نه فقط احساسی آن را نیز مالی است.”

پس از “فقدان ورزش باعث شده است که چنین درد ما فکر امشب ما می خواهم نگاهی به آنچه در ورزش تبدیل شده اند در سن coronavirus و چه در مسیر برگشت برای آنها ممکن است نگاه مانند” الیور گفت. “این کار را انجام مسئولانه خواهد بود یک ماموت انجام است. به انجام آن غیر مسئولانه با این حال معلوم می شود بسیار آسان” به عنوان فلوریدا می توانند گواهی دهند. “سود محرک قدرتمندی است در اینجا به خصوص برای برخی از صاحبان تیم که نمی شود آنهایی که با در نظر گرفتن خطرات,” او گفت:. “و آن را دلیل عمده ورزش بیس بال و فوتبال هستند بنابراین مشتاقانه به دنبال برنامه ای برای بازگشت” اگر “دوم شما شروع به خواندن جزئیات هر طرح آن را به طور خودکار می شود مسخره است.”

“نگاه من به خود این واقعیت که من واقعا می خواهید ورزش را دوباره” الیور گفت. اما “در حالی که ورزش واقعا مفید در آغاز این بحران به ما نشان میدهد چگونه جدی این ویروس بود و اگر از آن می آید و خیلی زود و غیر مسئولانه آن را نمی خواهد الهام بخش آن خواهید بود یک داستان عبرت انگیز.” واضح است که “در حال حاضر وجود دارد یک غیبت در زندگی مردم بسیار ایده آل آنچه شما می خواهید چیزی است که پر کردن این فاصله در حالی که — شما می دانید که تا زمانی که ورزش می تواند بازگشت,” او گفت:. الیور و البته تا به حال پیشنهاد شده است ، سازمان دیده بان خود را به طور معمول NSFW قسمت زیر دانلود کنید. پیتر وبر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>