جوانا کول نویسنده از کودکان مورد علاقه اتوبوس مدرسه سحر و جادو مرده در 75

نویسنده جوانا کول که اتوبوس مدرسه سحر و جادو کتاب منتقل می شود میلیون ها نفر از افراد جوان در فوق العاده و آموزشی ماجراهای درگذشت در سن 75.

مدرسی اعلام کرد که کول ساکن شهرستان Sioux, آیووا, درگذشت یکشنبه. باعث شد فیبروز ریوی ایدیوپاتیک.

“جوانا کول تا به حال لمس مناسب برای ترکیب علم و داستان” Scholastic رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل کیر رابینسون در بیانیه ای گفت شنبه. “جوانا کتاب های بسته بندی شده با قطعات برابر طنز و اطلاعات ساخته شده و علم هر دو آسان به درک و سرگرم کننده برای صدها میلیون نفر از کودکان در سراسر جهان است که خواندن کتاب و تماشای برنده جایزه مجموعه های تلویزیونی است.”

ایده برای اتوبوس مدرسه سحر و جادو آمد و در اواسط 1980s. تحصیلی ارشد مدیر تحریریه کریگ واکر بود دریافت درخواست های مکرر از معلمان برای کتاب در مورد علم و فکر ترکیبی از داستان سرایی و علم را گرفتن. او در کول که طنز کار می کنند از جمله کتاب کودک ,سوسک, او را تحسین و تصویرگر بروس Degen.

با این حال دیوانه کننده اما الهام خانم غذا پیشرو دانش آموزان خود را در سفرهایی که به بررسی همه چیز را از سیستم خورشیدی به زیر آب, اتوبوس مدرسه سحر و جادو کتاب که در حال حاضر اجرا در ده ها فروخته اند و ده ها میلیون نسخه و پایه ای برای یک انیمیشن محبوب مجموعه تلویزیونی و یک Netflix سری.

کتاب بعدی در این سری در سال 2021

برنامه زنده-فیلم اکشن با بانک های الیزابت به عنوان خانم غذا اعلام شد در ماه گذشته. خانم غذا را سرخ کردن بود بر اساس یک پنجم-معلم کلاس از کول.

“من فکر می کنم برای جوانا هیجان بود که همیشه در ایده. چه ؟ چرا ؟ چگونه؟” Degen در بیانیه ای گفت. “و با این اتوبوس مدرسه سحر و جادو آن بود که چگونه به آن را توضیح دهید به طوری که آن را دقیق است و در یک فرم است که یک بچه می تواند به درک و استفاده کنید. و شما می توانید در واقع شوخی در اطراف در حالی که شما در حال یادگیری. او تا به حال حس نادر از آنچه می تواند طنز باشد.”

کول راست و تصویرگر بروس Degen. کول که اتوبوس مدرسه سحر و جادو مجموعه ای از کتاب های خانم غذا را سرخ کردن و خود را به دانش آموزان منتقل می شود میلیون ها نفر از افراد جوان در فوق العاده و آموزشی ماجراهای. (آنابل Helms/اسکولاستیک از طریق AP)

کول و Degen به تازگی به اتمام اتوبوس مدرسه سحر و جادو به بررسی تکامل انسانبرنامه ریزی برای بیرون آمدن بهار آینده.

کول اهل نیوجرسی و فارغ التحصیل از کالج شهر نیویورک که به عنوان کودکان در کتابخانه و سردبیر مجله قبل از اتوبوس مدرسه سحر و جادو. طرفداران مادام العمر از علم او نوشت: کتاب ها برای بچه ها در مورد گیاهان عنکبوت و اکسیژن و همچنین به عنوان کتاب های در مورد دوستی و خواهر و برادر و بچه بازی و فرایند خلاق.

او جان سالم به در برد توسط شوهرش فیل; دختر راشل کول و همسرش, جان هلمز; نوه آنابل و ویلیام, خواهر ویرجینیا مک براید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>