ژاپن رسما اسلاید به رکود اقتصادی و بدترین است

Jأپن غرق شده را به یک رکود اقتصادی که به احتمال زیاد به تعمیق بیشتر به عنوان نیروی کامل از این بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید اقتصادهای در سراسر جهان است.

جهان سوم-بزرگترین رشد اقتصادی سالانه 3.4 درصد در سه ماه منتهی به مارس از سه ماهه قبلی به عنوان صادرات تضعیف و اجتماعی فاصله ديگر مخارج مصرف کننده و ارقام رسمی نشان داد دوشنبه, تایید دوم-راست فصلنامه انقباض.

حتی با یک جزئی لغو محدودیت در فعالیت های اقتصادی در روزهای اخیر دیگر اقتصادهای بزرگ در حال انتظار برای پیوستن به ژاپن در رکود اقتصادی در سه ماهه جاری به عنوان خانواده محدود کردن صرف به ملزومات و شرکت کاهش سرمایه گذاری و تولید و استخدام برای شناور ماندن در میان ویرانگر خرید اینترنتی از ویروس.

سیاست گذاران نیز نیاز به در نظر گرفتن بیش از فقط روش خود را به راه اندازی مجدد اقتصاد خود را به عنوان همه گیر باعث ارزیابی مجدد اولویت.

“بعد از coronavirus جهان نمی تواند یک بازگشت به قبل از, تاج, جهان,” گفت: Masaki Kuwahara یک اقتصاددان در Nomura Securities.

“وجود خواهد داشت بیشتر نیاز به کنترل خطر ابتلا به بیماری های مسری. و این تغییرات نمی تواند فقط محدود به بیماریهای مسری است. تم های مختلف پایداری نیز وزن بیشتر در ذهن مردم است,” او اضافه شده نشان می دهد که جوامع ممکن است در حال حاضر تبدیل شدن به بیشتر تحمل ناکارآمدی در اقتصاد اگر این نتایج در بیشتر پایداری و ایمنی.

بدتر آمد

در حالی که ژاپن کاهش در تولید ناخالص داخلی بود و کمی بهتر از حد انتظار 4.5 درصد سقوط, کمک های قوی تر از حد انتظار مصرف و هزینه های کسب و کار قبل از همه گیر تشدید تحلیلگران و سیاست گذاران معتقدند که بدتر است در فروشگاه در سه ماهه جاری.

“بدون شک وجود دارد که این سه ماهه واز خیلی بدتر” اقتصاددان گفت: تاکشی Minami در Norinchukin موسسه تحقیقات و اشاره کرد که نخست وزیر شینزو آبه در مارس اعلام وضعیت اضطراری و سخت تر محدودیت در فعالیت آمد در اوایل ماه آوریل. “شرکت در حال تلاش برای تأمین بودجه و این نشان می دهد که کسب و کار سرمایه گذاری باقی خواهد ماند و ضعیف و بسیاری از کارگران نگران حقوق خود را.”

با وجود این حس رو به رشد بحران ژاپن تا کنون به نظر می رسد انجام می شود و کمتر به شدت نسبت به سایر اقتصادهای بزرگ.

چین که در آن ویروس گسترش افت 9.8% سه ماهه گذشته در غیر پایه و اساس سالانه از سه ماه گذشته. که ترجمه را به یک قطره از نزدیک به 40 درصد از نظر قابل مقایسه با ژاپن.

اقتصاد ایالات متحده قرارداد 4.8 درصد در سه ماه اول سال اما انتظار می رود که به کوچک شدن بیش از 30% در این سه ماهه سالانه در نظر. کانادا دیده می شود ریختن بیش از 40 ٪ از تولید ناخالص داخلی.

برای ژاپن تحلیلگران پیش بینی 21.5% انقباض در سه ماه منتهی به ماه ژوئن یک رکورد برای اطلاعات رسمی قصد بازگشت به سال 1955.

بیشتر کمک

بحران تحت فشار قرار دادن سیاست گذاران در توکیو به گام تا اقدامات محرک اقتصادی است که در یک رکورد 117 تریلیون ین ($1.1 تریلیون دلار) در حال حاضر در مجموع بیش از 20 ٪ از تولید ناخالص داخلی گسترده ترین اندازه گیری.

وزیر اقتصاد Yasutoshi نیشیمورا, صحبت روز شنبه پس از گزارش تولید ناخالص داخلی گفت: دولت با هدف به تصویب یک دوم بودجه اضافی به سرعت برای دریافت کمک های بیشتر به کسب و کار و خانواده و هشدار داد که خطر اقتصادی درد تعمیق و حتی بیشتر.

بانک مرکزی ژاپن در ماه گذشته برداشته سقف آن در خرید اوراق قرضه دولت به عنوان دولت رمپ تا هزینه. بانک مرکزی ژاپن همچنین انتظار می رود به معرفی یکی دیگر از برنامه اعطای وام برای شرکت های کوچک در یک جلسه اضطراری که می تواند به عنوان اوایل این هفته.

در روزهای اخیر نرخ جدید عفونت ویروس افتاده اند در ژاپن و دولت در هفته گذشته برداشته آن وضعیت اضطراری برای 39 ژاپن 47 استان اگر چه توکیو و دیگر متراکم مراکز اقتصادی هنوز هم باقی می ماند تحت سنگین محدودیت.

تا زمانی که اقامت در خانه درخواست ها برداشته سیاست گذاران نخواهد بود قادر به تحریک رشد مهم نیست که چقدر پول صرف شده است با توجه به اقتصاددان تارو سایتو در NLI موسسه تحقیقات.

“در حال حاضر آنها را به صرف پول برای جلوگیری از ضرر و زیان کار و ورشکستگی” سایتو گفت. “ما در یک مرحله که در آن بانک مرکزی ژاپن می تواند افزایش تقاضا با تسهیلی پولی و بانک مرکزی را به تمرکز بر روی تامین مالی شرکت های بزرگ در حال حاضر.”

صادرات اسلاید

ژاپن سیاست گذاران نیز باید کنترل کمی بیش از جهان تقاضا برای صادرات کشور یک راننده اصلی رشد است که می تواند اقامت افسرده برای مدت زمان طولانی. حتی اگر کلید بازارهای خارج از کشور شروع به بازگشایی از مستندات پیشرفت در خواهد آمد متناسب و شروع می شود, با این خطر جدید عفونت امواج بلندی.

روز دوشنبه نیز گزارش داد که صادرات کاهش یافته و تقریبا 22 درصد سه ماهه گذشته به صورت سالانه بزرگترین کاهش از سال 2011 سونامی. شرکت پیش بینی درآمد از خودروسازان و تولید کنندگان دیگر نشان می دهد کاهش است به احتمال زیاد به steepen. Toyota Motor Corp ژاپن بزرگترین شرکت می بیند سود غلت 80 درصد این سال مالی.

–با کمک از یوشیاکی Nohara سوفی جکمن و Toru Fujioka.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>