ژاپن سیل و رانش زمین کشته و 44 به خیابان تبدیل به رودخانه

باران سیل آمار ژاپن در جنوب غربی جزیره کیوشو در روز دوشنبه با حداقل یک رودخانه ترکیدن آن بانک ها به عنوان مرگ و میر از سه روز از سیل و رانش زمین افزایش یافت و به 44 از جمله 14 در سالمندان صفحه اصلی.

تخلیه سفارشات صادر شده برای بیش از نیم میلیون نفر از ساکنان جزیره و همچنین ده ها هزار نفر بیشتر در غرب ژاپن پخش NHK گفت.

شینزو آبه گفت: باران بود هوا به سر شرق چهارشنبه و دستور round-the-clock, عملیات جستجو و نجات. ده نفر گم شده بودند NHK گفت.

تلویزیون تصاویری نشان داد خیابان تبدیل به رودخانه عجله در ارتفاع کمر یک سقوط پل روبترقی ماشین و هلیکوپتر winching به ایمنی از یک هولناک ،

امدادگران جستجو برای از دست رفته مردم در روز دوشنبه در محل یک زمین لغزش در شهر Tsunagi در جزیره کیوشو. (Takuto کنکو/Kyodo/آسوشیتد پرس)

سالمندان خانه بود و آب گرفتگی در جزیره مرکزی استان کوماموتو. NHK نمی دهد جزئیات.

“من مصرانه از همه شهروندان به دقت دنبال اطلاعات ارائه شده توسط مقامات محلی و اقامت هشدار به اقدامات برای حفاظت از زندگی خود را” آبه گفت: در شروع دولت وظیفه نیروی نشست.

رئیس کابینه وزیر Yoshihide Suga گفت: 40,000 اعضای خود دفاع نیروی درگیر در ماموریت های امداد و نجات.

او اضافه کرد که تخلیه مراکز شد و همچنین در جلوگیری از گسترش coronavirus با توزیع مواد ضد عفونی کننده و درخواست evacuees به خود از راه دور.

سیل ژاپن بدترین فاجعه طبیعی پس از گردباد Hagibis کشته شدن 90 نفر در ماه اکتبر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>