رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به baselessly متهم MSNBC میزبان جو Scarborough قتل یک کارمند و کارمند مرد زن مرده را می خواهد توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی به گام در.

مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی احیا یک تئوری توطئه بدون شواهد نشان می دهد که Scarborough بود که در سال 2001 مرگ لری Klausutis یک 28 ساله کارمند در فلوریدا در کنگره منشی با وجود این واقعیت است که یک معاینه پزشکی گفت: او از یک بیماری قلبی هیچ بازی ناپاک مشکوک شد و Scarborough نبود در همان حالت در آن زمان است.

Klausutis’, مرد زن مرده, تیموتی Klausutis در حال حاضر نوشته شده است نامه ای به دورسی منتشر شده توسط نیویورک تایمز در روز سه شنبه که در آن او می گوید که او “تلاش برای حرکت رو به جلو با زندگی من” به دلیل “رگبار دروغ نیمه حقایق کنایه و تئوری های توطئه” درباره همسر اواخر خود را از مرگ و این “صفرا و اطلاعات غلط” است که در حال حاضر در حال گسترش در توییتر هر دو توسط رئیس جمهور و توسط Donald Trump Jr.

“درخواست من ساده است: لطفا حذف کنید این توییت” Klausutis می نویسد به دورسی. “…من از شما درخواست برای دخالت در این مثال به این دلیل که رئیس جمهور ایالات متحده گرفته شده است چیزی که به او تعلق ندارد — حافظه من مرده و انحرافی در آن برای درک سیاسی به دست آورید.”

Klausutis می رود به درخواست دورسی به فکر می کنم در مورد لری خواهرزاده و برادرزاده آنها به عنوان “هرگز خود را ملاقات کرد و این درد مرا به فکر می کنم آنها تا به حال به یاد بگیرند که” در مورد او در این راه.” او نتیجه می گیرد که “به جهنم همسر من سزاوار بهتر است.”

این بار‘ Kara Swisher گزارش می دهد که مدیران توییتر شده اند “تلاش برای کشف کردن چه باید بکنید” در مورد تهمت توييتها و این ایده از برچسب زدن آنها را به عنوان غلط است که مورد بحث قرار گرفت. Swisher, اما استدلال می کند از بین بردن آنها است و راست حرکت می کند به عنوان این خواهد “ارسال یک پیام قوی است که این رفتار قابل تحمل نیست.” جزئیات کامل نامه از طریق نیویورک تایمز. برندان فردا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im