‘آن را آشکار وجود دارد یک فرهنگی پوسیدگی’: فعالان جمع آوری صدها نمونه از اتهام سوء رفتار پلیس در یک مکان گسترده

تیاو پس از کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس, بازی های برگزار شده است را نه تنها در تظاهرات در سراسر کشور بلکه در بسیاری از مستند نمونه از اتهام تجاوز پلیس. اما اندازه و مقیاس اعتراضات و عدم زمینه از فیلم های خشن پلیس رفتار باعث می شود ردیابی چند هفته گذشته به چالش کشیدن حتی برای savviest رسانه های اجتماعی کاربر.

به قطع از طریق تمام این سردرگمی یک گروه دیگر از محققان متعهد خود را به یک چالش عمده: جمع آوری به عنوان بسیاری از فیلم ها از اتهام سوء رفتار پلیس در جریان تظاهرات که ممکن است چک کردن صحت و مونتاژ تمام فیلم در یک صفحه گسترده گوگل. آن شامل بیش از 300 فیلم از اتهام سوء رفتار پلیس و همچنین سوابق چند نامربوط حوادث از هفته گذشته که محققان نگران کننده است.

رهبر این پروژه T. گرگ Doucette یک کارولینای شمالی وکیل مدافع جنایی که زمان می گوید که او به دنبال موارد سوء رفتار پلیس برای سال. او تولید یک پادکست به نام Fsck ‘Em All که در درجه اول مورد بحث موارد پلیس انجام و به اشتراک گذاشته شده است داستان خود را در حساب های رسانه های اجتماعی برای نزدیک به 15 سال است. Doucette گفت که این پروژه در حال حاضر به جمع آوری ویدئوها از مشکوک رفتار پلیس آغاز شد و پس از او نوشته شده یک لیست از فیلم ها در اواخر ماه مه از روشنی سوء رفتار در Facebook و Twitter. در طول زمان بیشتر و بیشتر مردم شروع به فرستادن او به کلیپ های دیگر.

“من فکر می کنم ‘بهمن’ است شاید کتمان حقیقت است. من نزدیک به 2,000 پیام که من حتی قادر به باز هنوز” Doucette که تخمین می زند که او دریافت کرده است بیش از 3000 پیام در مجموع گفت: زمان.

او می گوید که او امیدوار است که این پروژه می تواند به مردم نشان می دهد پلیس سوء رفتار است که یک ماده از حوادث جدا اما یک مشکل فراگیر است که رخ می دهد در ادارات پلیس در سراسر کشور است.

“شما واقعا نمی تواند بهانه ای 350 plus بد سیب در سراسر 27 قضایی همه در طول فقط یک هفته می گوید:” Doucette. “آشکار است وجود دارد یک فرهنگی پوسیدگی یک نوع فروپاشی در درون پلیس در ایالات متحده است.”

بیش از چند هفته گذشته کرده و به بررسی هر یک از ویدئو و به اشتراک گذاری آنها را در حساب توییتر خود را با دوز, رنگ, تفسیر. او قادر به مرتب کردن بر اساس از طریق بسیاری از ویدئوها چرا که او اغلب فرستاده تکراری و او اغلب به رسمیت می شناسد, مسن, فیلم سرعت با توجه به کار گذشته خود را در پادکست. فیلم های دیگر نیاز به زمان بیشتری است. به منظور بررسی آنها Doucette می گوید او جستجو برای دیدن اگر آنها اشاره شده در اخبار, داستان و سپس او را چک می کند اگر این حادثه ضبط شده بود توسط چند نفر بر روی زمین و او به نظر می رسد سرنخ های دیگر نیز هست.

Doucette می گوید که او نیز مراقب باشید به انجام علت سعی و کوشش اگر او اشتباه کند صدور یک اصلاح در توییتر و سپس تغییر اطلاعات به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است در ورق.

Doucette است به تنهایی در این پروژه است. او کار کرده است با چندین نفر در سراسر کشور به سازماندهی فیلم ها و یا ایجاد گرافیک از جمله کالیفرنیا ریاضیدان جیسون میلر. میلر در ارتباط با Doucette از طریق توییتر و پس از مونتاژ ویدئوها در صفحه گسترده. میلر می گوید که کار روی این پروژه است مانند یک کار تمام وقت است اما او امیدوار است که این لیست می تواند کمک به “تتم و شاهد” تظاهرات. به عنوان کسی که در حومه شهر مینیاپولیس آن را دشوار برای او را به تماشای آنچه اتفاق می افتد وجود دارد.

“[A]s من رشد کرده و بالغ من نقل مکان کرد و از مینیاپولیس و من منعکس شده در رابطه با مسابقه. من دیده ام که چگونه این فرهنگ در مینیاپولیس نبود فرهنگ سالم. این بیان چگونه من را از کشتی که می گوید:” میلر افزود: “من می خواستم این اطلاعات را آزادانه توزیع شده و رایگان برای مردم را به دیدن.”

Doucette می گوید که برای او شخصا او می خواهم برای دیدن پلیس اصلاحات. او را شناسایی به عنوان یک محافظه کار اما چپ حزب جمهوری خواه در واکنش به انتخابات ریاست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و می گوید که او معتقد است که هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان در گسل برای دفاع از پلیس قبل از آمریکا. او می گوید که به عنوان یک وکیل او احساس می کند که کار او نیست معنی دار مگر اینکه پلیس برگزار می شود به حساب آورد.

“آنچه که ما در حال تدریس در مدرسه است که همه قدرت می آید از آسمان و مردم در انتخاب نمایندگان خود را به نمایندگان استخدام بوروکرات بوروکرات استخدام پلیس می گوید:” Doucette. “آنها قرار بود در پایین پله های قدرت و به جای ما معکوس است که وارونه— که در آن پلیس آشکارا اعلام جنگ خود به خود شهروندان و سیاستمداران به سادگی نشستن وجود دارد diddling تلفن های خود را انجام نمی دهد هر چیزی است.”

نوشتن به تارا قانون در tara.law@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>