دکتر ناتالی ییپ دانشیار مدیر پزشکی بخش مراقبتهای ويژه و پزشکی مراقبت بحرانی خدمات در دانشگاه کلمبیا ایروینگ مرکز پزشکی. او کمک کرد تا ایستادن برای اولین بار اختصاص داده شده COVID-19 واحد مراقبت های ویژه در مرکز پزشکی به عنوان اولین نفر در وقوع می شد درمان می شود. آنچه در زیر آرامی ویرایش متن داستان خود را.

من از چینی-آمریکایی تبار و من تعدادی از اعضای خانواده در هنگ کنگ است. ما تا به حال در واقع برنامه ریزی تعطیلات تابستان در چین در پایان ماه ژوئیه. بچه ها من یک 12 ساله و 9 ساله—تا به حال هرگز شده است. سپس در اطراف پایان ماه ژانویه ما شروع به گرفتن پیام از بستگان ما درخواست ما برای ماسک به دلیل چیزهایی که بودند ، اولین نشانه ما متوجه شدیم این بود که با داشتن یک جهانی اثر بود که ما رفت و به CVS برای خرید ماسک همه آنها را.

هنگامی که ما تا به حال ما بیمار برای اولین بار در آغاز ماه مارس همه چیز را تبدیل به بسیار واقعی است. بيمار انتقال از بیمارستان دیگری. پزشک پرستار بود که در یک شب واقعا تفکر سریع و رفته بود از طریق پروتکل که برای تست COVID-19 و تصمیم گرفت این بیمار باید رد کرد. بنابراین همه کارکنان پوشیده بود حق PPE از گرفتن بروید. ما کار می کرد برای تنظیم همه چیز را به سادگی—زباله می تواند در جای مناسب Purell است در جای مناسب شما و اوردن دقیقا در جهت سمت راست به طوری که شما نمی آلوده خود را.

من در این آغاز شد و مردم مدیریت: صحبت کردن با کارکنان مدیریت اضطراب و انتظار تلاش برای حمایت از همه. و سپس به سرعت متوجه شدیم وجود دارد خیلی بیشتر به آن: نحوه تنظیم ما گردش به کاهش مراقبت های بهداشتی کارگران قرار گرفتن در معرض و یا نحوه مدیریت بازدید کنندگان است. ما تا به حال بسیار شیب منحنی یادگیری. ما با هم متحد شده و شروع به توسعه دستورالعمل ها که در بازه زمانی از نحوه مدیریت لولهگذاری از COVID-19 بيمار به چه نوع از PPE نیاز به استفاده می شود. ما به سرعت coalesced به عنوان یک جامعه برای آموزش و یادگیری با یکدیگر است. آن را تقریبا مانند یادگیری چگونه به یک دکتر دوباره.

نگه دارید تا به روز در حال رشد تهدیدی برای بهداشت جهانی با ثبت نام به صورت روزانه ما coronavirus عضویت در خبرنامه.

بسیاری از این هفته من به عنوان صرف حضور پزشک در ما “COVID ICU” صرف شد تمرکز تیم بر حمایت از هر یک از دیگر مراقبت از یکدیگر صف آرایی نیروهای نظامی و مطمئن شوید که روحیه بالا بود که ما قرار بود از طریق این. در عرض یک هفته کل ما MICU پر بود از COVID بیماران به عنوان همسایه SICU. سپس یک کل دیگر ICU. و سپس سه نفر دیگر ساخته شده بودند در اتاق عمل و با COVID بیماران. ما بیش از دو برابر ما ICU, ظرفیت فقط یک زن و شوهر از هفته.

ما تا به حال به بازسازی نیروی انسانی به طوری که به جای مراقبت از 12 یا شاید 18 نفر در یک زمان ما در حال حاضر باید برای مراقبت از بیش از 40 تا 50 نفر در یک زمان. چگونه من می آیند تا با یک برنامه با خیال راحت به مراقبت از به عنوان بسیاری از بیماران که ممکن است با حد تخصص ما و همچنین به خاطر سپردن که در جعبه های کوچک در صفحات گسترده اکسل همه انسان واقعی مردم رفتن و مراقبت از یک تن از خیلی افراد بیمار. همه دانستن است که آنها بیش از حد در معرض خطر تبدیل شدن به یک بیمار خود را.

ما اساسا در آورده پزشکان از تمام طبقات جامعه. من محبت آنها خواستار “این داوطلب خدمت سربازی” اما آنها واقعا داوطلبانه به در آمده و کار می شود و در میانه این نبرد است. آن است که بسیار چشمگیر است. ما باید یک متخصص گوارش به عنوان یک ICU حضور می یابند. ما روانپزشکی کارورزان شاغل در آنچه ما تماس با ما ‘پاپ آپ’ ICU یک ICU که هرگز وجود یک هفته پیش. آن را فقط فوق العاده—کار تیمی و تعهد است. وجود دارد بدیهی است که کمی از دلهره همانطور که ما در حال نشان دادن آنها چگونه برای قرار دادن بر روی عینک خود را و چگونه برای قرار دادن بر روی خود ماسک مناسب است. مواقعی وجود دارد که ما مکث و می گویند وای من فکر نمی کنم هیچ یک از ما در حال رفتن به همان, هرگز دوباره.

وقتی که من به خانه از بیمارستان من را خاموش و من کفش و لباسی در ایوان. من به طبقه بالا به دوش بگویید بچه های من “هی, من در آغوش شما در یک دقیقه.” من و در من سهامی خاص به دلیل معمولا آن را 9 ساعت در شب هنگامی که من به خانه. شام را دیر شده است به تازگی, و آنها معمولا صبر کنید چرا که این مدرسه در منزل. شوهر من بوده است ساخت, شام, اما او در حال رفتن به تبدیل شدن به COVID پزشک برای یکی از واحدهای. بنابراین جداول تبدیل شده است. او یک سکته مغزی, متخصص مغز و اعصاب. من به او گفتم ما را مجبور به نشستن بنابراین من می توانید به او بگویید که چگونه به انجام و در اوردن خود را محافظ دنده به درستی. من مطمئن شوید که او تا به روش درست است. من و او در حال آموزش هر یک از دیگر. من به یاد بچه های روم و می دانم که چگونه به homeschool و شکل مختلف ملاقات و مسائل آنلاین. و او در حال رفتن به یاد بگیرند که چگونه به کفش های خود را در ایوان و قبل از او به ما.

ویژه داستان
قهرمانان از خط مقدم
داستان شجاع کارگران خطر زندگی خود را برای نجات ما

—همانطور که گفته برایان بنت

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im