ایتالیا را انتقال مهاجران از شلوغ کشتی نجات “آلن Kurdi” به کشتی دیگر که در آن آنها خواهد بود نگهداری در قرنطینه بیش از coronavirus نگرانی مقامات گفت. که متعلق به بخش خصوصی کشتی شده است رشته را برای روز.

مهاجران سرنشین متعلق به بخش خصوصی کشتی آلمانی “آلن کردی” را از حذف نجات قایق, ایتالیا, حمل و نقل وزارت اعلام کرد روز یکشنبه پس از روز از تصمیمی که قرار دادن رم تحت فشار بین المللی.

به جای اجازه دادن به پناهندگان پیاده روی, ایتالیایی, خاک, این مقامات خواهد انتقال آنها را به یک کشتی دیگر که در آن آنها می توان به نمایش های ایتالیایی مقامات بهداشت و صلیب سرخ به کارکنان. مهاجران خواهد بود سپس نگهداری در قرنطینه در کشتی دیگر.

این عملیات باید شروع “در ساعات آینده” با گارد ساحلی ایتالیا ارائه پشتیبانی ایتالیا را coast, وزارت گفت. آنها مشخص نیست برای چه مدت قرنطینه گذشته خواهد بود.

“آلن Kurdi” برداشت 150 مهاجران این جمعه از چوبی قایق در سواحل لیبی با یکی از rescuees گرفته مدیره گرفته و به Lampedusa بیش از یک اورژانس پزشکی است. مقامات در مالت و ایتالیا رد پورت به سر می برند کشتی با استناد به coronavirus نگرانی.

آلمان بررسی گزینه های

نجات کشتی است که توسط یک آلمانی غیر دولتی بشر دوستانه سازمان دریا و چشم و بادبان زیر یک پرچم آلمان. به همین دلیل ایتالیا اصرار دارد که کشتی باید به یک آلمانی پورت.

روز جمعه آلمان وزارت کشور گفت: دولت با بررسی جایگزین مکان های که در آن کشتی می تواند حوض. با این وضعیت در هیئت مدیره در حال رشد وخیم در روزهای اخیر, اما, برلین نیز در خواست اتحادیه اروپا برای ارائه کمک و ایتالیا عرضه این کشتی با مواد غذایی در روز شنبه.

در یکشنبه بیانیه, ایتالیا گفت: انتقال مهاجران شد “لازم است پس از “آلن Kurdi’ حاضر به دنبال این روش به بازگشت به کشور تحت پرچم آن است که قایقرانی آلمان است.” وزارت حمل و نقل نیز گفت: مهاجران را نمی توان به پورت ایتالیایی به دلیل “فشار” بر خدمات اورژانس با توجه به در حال انجام COVID-19 بیماری همه گیر.

‘ما خواهد بود بسیار سپاسگزار’

صحبت کردن به DPA خبرگزاری دریا-چشم سخنگوی Gorden Isler استقبال ایتالیا حرکت می کند.

“اگر گارد ساحلی ایتالیا در زمان نجات مردم از ‘آلن Kurdi” این بن بست خواهد در نهایت پایان,” او گفت:. “ما خواهد بود بسیار سپاسگزار برای این راه حل است.”

ایتالیا بارها با انتقاد از آلمانی های غیر دولتی برای ادامه اجرای عملیات نجات در مدیترانه و آوردن مهاجران غیر قانونی به ایتالیا را از سواحل.

ملی آلمان Carola Rackete کاپیتان از نجات کشتی دریا-سازمان دیده بان دستگیر شد توسط مقامات ایتالیایی در تابستان گذشته پس از رمنج از یک قایق گارد ساحلی به همراه 40 مهاجر در Lampedusa.

dj/kl (DPA AFP)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net