Mسنگ معدن از 100 زندانی در ایالت واشنگتن در زندان تسهیلات در مونرو بشویید. اعتراض روز شنبه همان روز مقامات اعلام کرد که شش زندانی تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به واشنگتن وزارت امور خارجه از اصلاحات (DOC).

این واقعه در میان نصب ملی نگرانی از ایمنی از زندان جمعیت در سراسر کشور در میان شیوع کروناویروس.

ادامه مطلب: ‘ما احساس می کنیم مثل همه ما خواهی تاج.’ پیش بینی COVID-19 شیوع Rikers Island ارائه می دهد هشدار برای ایالات متحده در زندان, زندان

دکتر گفت در بیانیه ای در روز دوشنبه که بیش از 100 زندانی مردان “شروع به درگیر شدن در یک تظاهرات در تفریح و سرگرمی حیاط” در مونرو تادیبی پیچیده و بزرگ “اختلال” در گرفت. این حادثه از آنجا آورده شده است “تحت کنترل” مقامات گفت.

آتش خاموش شده بود و مجموعه ای خاموش در دو واحد مسکونی در حداقل واحد های امنیتی که منجر به ظاهر شدن دود از خارج با توجه به این بیانیه. “همه اقدامات برای افراد به انطباق نادیده گرفته شد از جمله دستورات کلامی فلفل (OC) اسپری و نیش که انتشار نور و صدا و لاستیک گرانول” در بیانیه ای گفت:.

مقامات دولتی گفته است که هیچ یک از کارکنان و یا زندانیان مجروح در اعتراض.

تسهیلات حداقل واحد های امنیتی خانه ها در حدود 450 زندانیان مرد. دو واحد مسکن بودند “به طور کامل تخلیه” و “تسهیلات است [در حال حاضر] در جنبش محدود” دولت وزارت اصلاحات گفت: در روز چهارشنبه.

سوزان Biller سخنگوی واشنگتن وزارت امور خارجه از اصلاحات گفت: صبح روز پنجشنبه به وقت است که این وضعیت “تحت کنترل” و مقامات هنوز هم “ارزیابی آسیب است.”

توضیحات معتقد است این حادثه بود “ناشی از مثبت اخیر نتایج آزمون از COVID-19 در میان شش نفر در حداقل واحد های امنیتی.” کسانی که مردان منتقل شده اند از حداقل واحد های امنیتی به تسهیلات جداسازی واحد که در آن سلامت خود را تحت نظارت آژانس در بیانیه ای گفت.

پنج کارکنان در مونرو تادیبی پیچیده نیز آزمایش مثبت برای COVID-19.

در روز پنج شنبه کلمبیا خدمات حقوقی در زمینه اورژانس حرکت با وزارت امور خارجه دیوان عالی کشور, وکیل نیک Straley می گوید در زمان درخواست برای اقدام فوری با توجه به این توضیحات را “بی اثر خطرناکی” در پاسخ به رمان coronavirus به عنوان یک نتیجه است که “مردم در حال سقوط بیمار است.”

سازمان استدلال در حرکت است که دادگاه باید نیاز به توضیحات برای تست هر کسی که برگزار شده است در حداقل واحد های امنیتی در مونرو تادیبی پیچیده در هر نقطه در 14 روز گذشته برای COVID-19 و برای اطمینان از مناسب غربالگری و جداسازی و قرنطینه انجام شده است. آن همچنین خواهان “آزادی فوری” کسانی که در خاص خطر دسته مانند بودن بیش از 50 یا با شرایط اساسی.

واشنگتن وزارت امور خارجه از اصلاحات بلافاصله پاسخ برای نظر در مورد حرکت خاص اتهامات.

فراتر از این شش زندانی در مونرو که از روز شنبه در واشنگتن وزارت امور خارجه از اصلاح نقل از یکی مثبت COVID-19 مورد در یک زندانی مستقر در یک مرکز پزشکی جامعه. توضیحات گزارش می دهد که بیش از 200 زندانی در سراسر کشور تست شده برای رمان coronavirus (خارج از زندان جمعیت حدود 16,200 مردم). 150 زندانی هستند در انزوا و 1,311 بودند قرنطینه در سراسر سازمان امکانات.

نوشتن به سانیا منصور در sanya.mansoor@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de