هند می بیند بزرگترین افزایش روزانه در Coronavirus موارد به عنوان آماده به سهولت مستند

(بانکوک) — هند گزارش داد که بزرگترین افزایش روزانه در موارد دوشنبه آن را به عنوان آماده به تدریج از سر قطار خدمات در حالی که کاهش آن ویروس مستند.

هند قطار شبکه متوقف شد در اواخر ماه مارس به عنوان یک مستند تحمیل شد در این کشور 1.3 میلیارد نفر است.

هنگامی که سرویس راه اندازی مجدد سهشنبه مسافران باید پوشیدن ماسک و تصویب سلامت نمایش فیلم قبل از اینکه اجازه هیئت مدیره قطار. قطار را متوقف می شود کمتر از حد معمول به عنوان سرویس است که به تدریج دوباره راه اندازی شود.

اعلام می آید پس از دولت چیده شده برای قطار برای حمل و نقل هزاران تن از کارگران مهاجر سرگردان در شهرهای هند بازگشت به خانه های خود.

این سیستم راه آهن است که اغلب به عنوان هند تاسیسات حمل و نقل 23 میلیون نفر در سراسر قاره پهناور هر روز برخی از 8.4 میلیارد مسافر در هر سال.

روز دوشنبه در هند دولت گزارش 4,213 موارد جدید عفونت کروناویروس بیش از 24 ساعت گذشته. آن در حال حاضر بیش از 67,000 موارد آن عبارتند از: 2,206 مرگ و میر.

افزایش تعداد عفونت آمده در یک روز زمانی که نارندرا نخست وزیر در حال رفتن به دیدار با دولت های مختلف سر به بحث در مورد این کشور مستند استراتژی خروج.

هند 54-بعد coronavirus مستند است که انتظار می رود برای پایان دادن به در مارس 17.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>