هند و بنگلادش بریس برای قوی cyclone

قوی طوفان در حال حرکت به سمت هند و بنگلادش به عنوان مقامات سعی کنید به تخلیه میلیون ها نفر از مردم در حالی که حفظ اجتماعی فاصله.

طوفان Amphan است که انتظار می رود به ریزش زمین در بعد از ظهر چهارشنبه و پیش بینی هشدار داد از آسیب های گسترده ای از بادهای سنگین, بارش جزر و مد امواج و برخی از جاری شدن سیل در شهرهای شلوغ مانند کلکته.

طوفان تا به حال بادها از 220 به 230 متر/ثانیه, آسمان صاف; و هوا برای تضعیف قبل از ریزش زمین در اطراف هند بنگال غربی وزارت امور خارجه و بنگلادش است.

این دومین سوپر گردباد در تاریخ ثبت شده است که با تشکیل بیش از خلیج بنگال گفت: Mrutyunjay Mohapatra هند هواشناسی رئیس. برای اولین بار از این طبقه بندی شد ویرانگر 1999 طوفان در Odisha دولت است که سمت چپ نزدیک به 10 ، 000 نفر کشته شدند.

“این نوع cyclone می تواند فاجعه بار باشد…. آن است که کاملا نا امن” Mohapatra گفت.

مردم در حال حرکت به پناهگاه

ویدئوها و عکس ها از شرق ایالت بنگال غربی و Odisha نشان داد برخی از خانواده ها در کنار ساحل و یا مناطق سیل خیز بودن تخلیه طوفان پناهگاه است. برخی از کیسه های انجام شده با اموال خود را و چهره خود را پوشش داده است. مسلح با بلندگو مقامات رفت از روستا به روستا به مردم هشدار از تماس های ورودی سیکلون.

“تخلیه لازم هستند” هشدار داد Mohapatra اشاره کرد که از جزر و مد امواج می تواند حرکت 25 کیلومتر به سمت داخل در امتداد بسیاری از رودخانه ها که criss-cross بنگال دلتا.

بنگلادش هواشناسی بخش نیز هشدار داد که این توفان می تواند سیل گسترده ردیف هایی از جنوب غربی و جنوب بنگلادش.

Amphan را بادها بودند چرخش 700 متر از آن چشم آن را به عنوان نزدیک به زمین است. پیش بینی شده است به تصویب بین تفریحگاه ساحلی شهر Digha در هند بنگال غربی وزارت امور خارجه و Hatiya جزیره در بنگلادش با ضعیف تر باد با سرعت 165 تا 175 متر/ثانیه.

ابر پوشش آسمان بیش از گنگ رودخانه در کلکته پیش از این انتظار ورود طوفان Amphan. (Rupak د Chowdhuri/فردا نیوز)

چند منطقه در غرب بنگال را به احساس فشار از طوفان گفت: Mohapatra. جاری شدن سیل یک خطر در کلکته با توجه به ازدحام و زهکشی فقیر و موج طوفان می تواند در بالا بردن سطح رودخانه در بنگال دلتا, او گفت:.

Trawlers ماهیگیری و قایق در خلیج بنگال خواسته شده است به پناهگاه تا اطلاع ثانوی.

قبل از رسیدن به سواحل هند سیکلون حرکت خواهد کرد و به موازات Odisha دولت و تخلیه را آغاز کرده اند که در این منطقه خبر داد.

پس از رسیدن به زمین cyclone است که انتظار می رود به حرکت سریع و تضعیف پنج شنبه.

چشم طوفان است به احتمال زیاد به تصویب از طریق Sunderban جنگل های حرا یکی از بزرگترین دستگاه از جنگل های حرا در جهان است. این جنگل ها به احتمال زیاد به جذب برخی از طوفان, تاثیر, مقامات گفت.

بنگلادش junior وزیر برای مدیریت بحران و امداد Enamur رحمان گفت که او به دستور مقامات محلی برای آماده شدن هزاران نفر از حامیان پناهگاه و موقت سازه به بیش از پنج میلیون نفر به ایمنی قبل از طوفان عبور از منطقه است.

Debasis Shyamal یک ماهیگیر در Digha گفت: تخلیه عین حال برای شروع اما مردم داخل خانه ماندن.

“ما از نظر ذهنی آماده برای cyclone اما وجود دارد برخی از نگرانی در مورد اجتماعی فاصله,” او گفت:.

این مه 17, 2020, تصویر ماهواره ای منتشر شده توسط ناسا نشان می دهد طوفان Amphan بیش از خلیج بنگال در هند. (جهان بینی ناسا, زمین, مشاهده سیستم داده ها و اطلاعات سیستم/آسوشیتد پرس)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>