“من بسیار نگران است.’ هنگ کنگ بهداشت کارگر را نگه می دارد جمع آوری زباله با وجود ویروس ترس

Wآنکه بسیاری از خانه نشین جهان منتظر از coronavirus در لحظه خواب روزانه اسیاب شده است هرگز به مشغله یا پس از خطرناک برای T, عمومی کارگران بهداشت در هنگ کنگ که با استفاده از اولیه او به عنوان فاقد مجوز به صحبت با مطبوعات است.

خانواده مطابق با دولت کار-در-خانه, اقامت در خانه تجدید نظر در حال تولید کوههای خانوار زباله. دور ظروف فولاد ماسک ضد عفونی کننده دستمال مرطوب و دیگر تنها-استفاده از انژکتور و کانکشنها تکثیر در میان بحران بهداشت و درمان در حال ستون به طور بالقوه در معرض زباله روگرفت مانند T به زباله های عفونی.

“وجود دارد پس از آن دیوانه کننده” 60 ساله صنعت جانباز می گوید.

T که به جمع آوری زباله از همان قوی, زرد, مسکن و مستغلات برای دهه برآورد حجم کار او بیش از دو برابر شده پس از وقوع آغاز شد. با وجود این حجم اضافه شده و ممکن است قرار گرفتن در معرض مرگبار پاتوژن او می گوید با پرداخت همان باقی می ماند در حدود 9000 دلار هنگ کنگ دلار ($1,154) در هر ماه و یا کمی بالاتر از محلی حداقل دستمزد.

“البته من خیلی نگران زمانی که من در محل کار هستم,” او می گوید: “اما این کار من, بنابراین من باید آن را انجام دهد.”

T کار می کند دو طاقت فرسا شیفت روز و شش روز در هفته. به عنوان بسیاری از هنگ کنگ برای مقابله با سوم ماه کار از خانه او می گوید: او نمی تواند تصور کنید که مانند یک لوکس.

در هنگ کنگ semiautonomous چینی تحت محاصره ساکنان ماندم, به پس از پایان ماه ژانویه تمرین اولیه گريزى است که به کمک این شهرستان در دامن ویروس’ بدترین حداقل تا کنون. پس از عفونت شروع به افزایش دوباره اواسط ماه مارس دولت توقیف میله های کارائوکه و سرو و بسته مرزها به طور نامحدود به امید جلوگیری از وارد موارد و کسانی که متصل به مکانهای تفریحی. با schoolkids و حرفه ای cooped برای آینده قابل پیش بینی مسکونی زباله جمع مانند T هستند نیروبخش برای طولانی مدت آبگیری.

در عین حال T که قادر به خواندن می گوید: او بدون دریافت راهنمایی در مورد جدید کروناویروس و یا اینکه آیا او نیاز به دست زدن به زباله—از جمله موارد بالقوه حمل coronavirus—هر گونه متفاوت در طول بیماری همه گیر. یک مطالعه در مجله پزشکی نیوانگلند منتشر شده در ماه گذشته نشان داد که coronavirus می تواند در زنده ماندن پلاستیک و استیل تا 72 ساعت و بر روی مقوا تا 24 ساعت. مطالعات دیگر در آن یافت طولانی و حتی بیشتر.

هنگ کنگ مرکز برای حفاظت از بهداشت و درمان منتشر کرده است, جزوه, مشاوره, بهداشت حرفه ای, حمل و نقل عمومی و رانندگان و خدمه کابین و سالن زیبایی کارکنان چگونه برای جلوگیری از بیمار شدن در محل کار. به طور کلی آن “محل کار” مشاوره انگیزش کارکنان “به درستی تمیز کردن زباله و ضایعات” اما نمی استادانه درست شده در مورد آنچه که ممکن است به دنبال دارد.

حداقل دو نفر در ساختمان که در آن T کار می کند تحت اجباری خانه قرنطینه ماه گذشته با توجه به دولت داده است. T تا به حال هیچ ایده و می گوید او هیچ راهی برای دانستن اینکه اگر ساکنان وجود دارد در حال سقوط بیمار است.

“وجود دارد هیچ چیز واقعا می توانم انجام دهم” او می گوید.

او اضافه می کند که او جرات نمی بپرسید شرکت او زندگی آسان برای آموزش. “آنها را تهدید می کند به من می گویند اگر شما این کار را انجام نمی وجود دارد بسیاری از مردم که خواهد شد.” در میان بحران اقتصادی کنونی T می گوید او در حال حاضر چسبیده به کار از آنجا که مردم رو اخراج در صنعت رستوران در حال پوشش برای تمیز کردن محل کار.

در یک تماس تلفنی برای یک زندگی آسان نماینده در دفاع از سیاست های شرکت و متهم هر پاک کننده با شکایت در مورد سطح خود را از خطر “ساخت یک شوخی است.”

“برای مطمئن شوید که ما ارائه کرده اند به اندازه کافی برای محافظت از پاک کننده … از جمله ماسک می گوید:” کاترین چونگ یک نماینده که کاهش یافته است به ارائه به عنوان او. “من می دانم که شرکت های دیگر انجام داده اند اما ما انجام داده اند.” چونگ می گوید که آسان زندگی را سپری کرده است “بیش از یک میلیون دلار هنگ کنگ” در تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان خود در میان coronavirus. وقتی پرسید که چگونه زندگی آسان را تضمین می کند این تجهیزات می رسد و مورد استفاده توسط کارگران بهداشت, او می گوید: او “ندارد برای به اشتراک گذاشتن سیاست های شرکت.”

در چندین کشور از جمله ایالات متحده فدرال دستورالعمل تصریح می کند که زباله جمع به طور معمول نیاز به تجهیزات حفاظت فردی مانند دستکش و در صورت حمایت می کند. در هنگ کنگ وزیر مواد غذایی و بهداشتی می گوید: زباله پیمانکاران موظف به ارائه لباس های خاص لباس های حفاظتی برای کارکنان خود را از جمله جایگزین کردن ماسک صورت “حداقل یک بار در آغاز یک شیفت کار.”

اما T می گوید: او به اندازه کافی ندارد, دنده محافظ, از جمله ماسک و دستکش یا لباس. پس از وقوع آغاز شده کارفرما ارائه شده است یک جعبه از 50 ماسک های هر ماه, اما آن را به اندازه کافی برای پوشش دو شیفت جداگانه او با این نسخهها کار در هر روز. در میان کمبود جهانی فولاد ماسک, او تا به حال به منبع و پرداخت هزینه برای خود.

با توجه به موسسه خیریه آکسفام هنگ کنگ 80 درصد از پاک کننده مورد بررسی گفت: آنها دریافت نکرده اند هر گونه آموزش در جلوگیری از گسترش ویروس. در عین حال جمعیت به ویژه آسیب پذیر است. بخش بزرگی از این شهر را از زباله روگرفت کم درآمد و سالمندان ساکن جمعیتی به خصوص در معرض خطر شدید یا کشنده مورد COVID-19.

ویژه داستان
قهرمانان از خط مقدم
داستان شجاع کارگران خطر زندگی خود را برای نجات ما

برای T که دارای یک بیماری زمینهای تمام های اخیر فوق العاده کار گرفته شده فیزیکی تلفات.

“من کمر درد … پاهای من و پای من صدمه دیده است,” او می گوید. “به تازگی از آن شده است بسیار بد است.”

زمانی که درد قابل کنترل می شود, او طول می کشد بیش از حد ضد درد. در غیر این صورت او در مورد یک پماد موضعی و سپس شروع به کار دوباره در اوایل صبح روز بعد.

در اصل از استان گوانگدونگ در چین, T نقل مکان کرد به هنگ کنگ بیش از دو دهه پیش از پیوستن به شوهرش که مهاجرت کرده بودند و پیش از آن.

او زندگی با خانواده اش در یک 400 فوت مربع آپارتمان نه چندان دور از و مستغلات که در آن او کار می کند. او نمی اشتراک گذاشتن نگرانی خود را در مورد بودن در معرض ویروس با آنها خاصی است که اگر آنها می دانستند که آنها به او بگویید به ترک.

“اگر ما این درآمد آن بسیار دشوار خواهد بود,” او می گوید.

اضافه کردن به اضطراب ترس او را از آوردن ویروس در صفحه اصلی به یک نسبت است که بیماری های کبدی و به یکی دیگر از بستگان که دچار عوارض ناشی از فلج اطفال. اگر او می آید در تماس با کسی که بیمار در محل کار وجود دارد شانس کمی برای جداسازی خودش را در چنین محله های نزدیک و با یک حمام مشترک, به طوری که او می پوشد هرگز او را خانه و حمام به عنوان به زودی به عنوان او می شود.

T متعلق به تمیز کردن اتحادیه کارگران است که درخواست دولت برای اطمینان از جبران خسارت برای خط مقدم کارکنان مانند بهداشت کارگران باید از آنها گرفتن COVID-19.

“ما می خواهیم به درمان COVID-19 که [یک] کار صدمه می گوید:” Tsz-یان لئونگ سازمان از اتحادیه.

T, که همچنین جمع آوری زباله در طول سندرم حاد تنفسی [آمريکا] بیماری همه گیر که پاره پاره از طریق هنگ کنگ در سال 2003 او می گوید حتی بیشتر می ترسم در حال حاضر. جهانی نرخ آلودگی COVID-19 مراتب تحت الشعاع زودتر بیماری او اشاره می کند حتی اگر این امر منجر به از دست دادن زندگی کمتر در هنگ کنگ است.

هنوز هم پس از همه گیر او در نظر دارد به خاطر انجام همان کار هر چند می گوید او نمی تواند تصور کنید کودکان خود را انجام می دهند.

“به عنوان یک مادر, من خواهد بود بسیار ناراحت به دیدن آنها برای انجام این کار کمرشکن.”

در همان زمان “من نمی دانم که چگونه به انجام کارهای دیگر” او می گوید. “من همیشه انجام داده ایم این. من استفاده می شود به این.”

نوشتن به Laignee بارون در Laignee.Barron@time.com و هیلاری لئونگ در hillary.leung@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>