یک مرد که به شرکت در یکی از بسیاری از خشونت پلیس تظاهرات در حال وقوع در سراسر شهر نیویورک در این هفته بازداشت شده بود توسط مقامات مهاجرت که مشکوک او حامل یک سلاح.

مهاجر دفاع پروژه یک سازمان حمایت فراهم می کند که خدمات قانونی به مهاجران مشترک یک فیلم بعد از ظهر جمعه یک مرد آنها می گویند از پورتوریکویی تبار بازداشت توسط یک گروه از مردان یکی از آنها با پوشیدن یک جلیقه شناسایی او به عنوان یک عضو از تحقیقات امنیت داخلی (HSI) یک بخش تحت اداره مهاجرت و گمرک (ICE). یک وکیل با مهاجر دفاع پروژه که صحبت با این مرد گفت: ان بی سی نیوز که یک سلاح نبود یافت.

این رویداد روز شنبه, با توجه به سازمان و گفته درگیر پنج عوامل که “شروع به پریدن کرد از یک ون با اسلحه کشیده [و] او را انداخت روی زمین.”

“الگوی است که ما در این مورد شبیه به الگوهای ما دیده ایم در یخ دستگیری خارج از courthouses” تری Lawson یک نظارت بر سیاست, وکیل مهاجر دفاع پروژه گفت NBC News. “آنها نیست را شناسایی و آنها او را وحشت زده آنها هل دادن اسلحه های خود را در او و آنها هرگز نمی گفت که چرا آنها را هدف قرار داده است.”

HSI نیویورک سخنگوی راشل یونگ Yow در بیانیه ای گفت: تا زمانی که عوامل مشغول به کار بودند همراه با اجرای قانون محلی که این حادثه نبود مهاجرت مربوط است.

“HSI اقتدار به دستگیری جنایتکار به عنوان مورد نیاز است,” او گفت:. “HSI ویژه عوامل شناسایی یک فرد در نظر گرفته می شود در اختیار داشتن یک سلاح و یک تهدید برای امنیت عمومی. هیچ دستگیری ساخته شد.” یونگ Yow نیست پاسخ به سوال که آیا یک سلاح بود و در واقع در یافت می شود.

مهاجرت به نمایندگی از بخش های مختلف نامیده شده است برای کمک به اجرای قانون محلی در شهرستانها در سراسر کشور شاهد تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس پس از افسر-درگیر قتل جورج فلوید در مه 25. در ژوئن 2, بیش از 600 عوامل مهاجرت در واشنگتن دی سی برای کمک به اجرای قانون با توجه به توییت توسط چاد گرگ سرپرست وزیر وزارت امنیت داخلی.

“آژانس انجام است اجرای مهاجرت در نقاط حساس از جمله تظاهرات عمومی به جز زمانی که وجود دارد قریب الوقوع ایمنی عمومی یا امنیت ملی تهدید” Yong Yow می افزاید.

با توجه به مهاجر دفاع پروژه شد و یک نظامی کهنه کار که تصمیم به شرکت در این تظاهرات با در نظر گرفتن محل در محله که در آن او زندگی می کند و کار می کند.

“این واقعا مربوط به دیدن یخ در خیابان گرفتن کسی که مسالمت آمیز در اعتراض به قبل از حکومت نظامی بود که انجام مطلقا هیچ چیز اشتباه” لاوسون گفت: NBC. “استفاده از زور نیز به نظر می رسد بسیار نگران کننده و این واقعیت که او یک مرد پورتوریکویی تبار است که واقعا در مورد دلیل آن را افزایش می دهد سوال در مورد دهها.”

نوشتن به یاس در اگویلرا jasmine.aguilera@time.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im