برنت Jaffe, 33, شد, منتشر شده از, واشنگتن d. C. وزارت اصلاحات (DOC) در پایان ماه مارس و پس از پر کردن حرکت با استناد به نگرانی از گسترش این رمان coronavirus. Jaffe شد اخیرا مستقر در مرکز مرکز درمان (CTF) یکی از سه سی تادیبی امکانات که در آن او شاهد دکتر ‘ پاسخ اولیه به این بیماری همه گیر و CTF اولین مورد تایید شده.

در حالی که او همچنان تحت بازداشت خانگی Jaffe نگهداری روابط با مردم هنوز هم زندانی است و امیدوار است به منظور بالا بردن آگاهی از نگرانی های خود را. وجود دارد در حال حاضر 180 تایید موارد COVID-19 در سی DOC.

هر روز صبح اخبار در تلویزیون ما cellblock. ما فیلم, اما وجود دارد یک حس قطع از این ویروس در ابتدا مانند آن بود که واقعی نیست یا واقعا در رفتن است.

اولین چیزی که ما را متوجه شد زمانی که دانشگاه فرستاده می شود همه بچه ها از دانشگاه ها و گفت: آنها نیست [لحظاتی پیش] پس از رخصتی بهار. این زمانی است که هر کس بود گفت: dang این تاج چیز واقعی است.

در cellblock ما تقریبا در تمام طول روز. [اصلاحات افسران] باز کردن سلول های ما در ساعت 9 صبح و پس از یک دوره بین 2:30 تا 5 بعد از ظهر برای تعداد ما تا 10 p.m.. وجود دارد حدود 50-به علاوه مردم ساکن در واحد ما — وجود دارد هیچ راه مشروع به عمل اجتماعی فاصله. پس از شوک از آنچه که قرار بود شروع به پوشیدن وجود دارد یک حس ترس است. هر زمان کسی سرفه, شما در این مورد نگران هستند.

این سی DOC بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر هر چند “coronavirus پیشگیری” در صفحه توضیحات این سایت آمده است که “DOC است راهنمایی زیر از DC بهداشت و مراکز کنترل بیماری ها (CDC) به سلامت و ایمنی تصمیم گیری در رابطه با جلوگیری از گسترش COVID-19 در میان کارکنان و ساکنان در آن امکانات”.

این صفحه فهرست اقدامات انجام شده برای جلوگیری از COVID-19 انتقال از جمله نمایش فیلم و قرنطينه تمیز کردن رژیم PPE ارائه شده برای زندان کارگران و “یک نوار جدید از صابون [ارائه شده به هر یک از اهل بیت] هر هفته رایگان است.”

من وکیل به پرونده یک حرکت برای آزادی من در COVID-19 زمینه. قاضی بود و در واقع بسیار پذیرای آن بسیار روشن به نظر من [که او] در تلاش بود برای به دست آوردن دولت به توافق به هر گزینه به من از زندان است. اما دادستان گفت: “به محض وجود دارد حالت اول ما بیشتر تمایل به اجازه دهید مردم… همانطور که در حال حاضر DOC انجام شده است یک کار شگفت انگیز بود.”

نگه دارید تا به روز در حال رشد تهدیدی برای بهداشت جهانی با ثبت نام به صورت روزانه ما coronavirus عضویت در خبرنامه.

در حال حاضر که در آن نقطه درست است وجود دارد بدون آزمون مثبت در سی DOC. البته این هم سوال چگونه بسیاری از مردم شده بود را آزمایش کردند. و چه مشوق به کسی بگویید شما [بودند احساس بیمار]? بنابراین شما می توانید قفل شده در یک سلول در 24 ساعت شبانه روز توسط خودتان ؟ شما می توانید در زندان در واقع در مستند مثل شما شکست نوعی از حکومت است. که یک عامل بازدارنده برای اجازه دادن به پرسنل می دانم که شما در حال تجربه علائم.

چند روز پس از شنیدن یک آشپزخانه کارگر در همراه من بلوک آمد از shift خود را در اوایل او می خواهم به کار خودداری کرد چرا که او شنیده ام یکی از افراد دیگر در آشپزخانه در حال آزمایش مثبت است. او گفت که اصلاح افسران پیدا کرده بود در رول تماس بگیرید و به او گفت که آن روز صبح.

که همان روز قاضی صادر سفارش آزاد من در خانه بازداشت. بنابراین سی DOC با پیروی از گزارش که مورد اول تایید شد اما دولت نشسته بود وجود دارد بنابراین مصرانه استدلال در مورد آنچه که یک کار بزرگ آنها انجام داده بود [در شنوایی] هنگامی که این افراد که آزمایش مثبت سه روز بعد شد و احتمالا در حال حاضر [آلوده]. و قاضی بود “وجود دارد 14 روز دوره کمون. زمان اولین فرد می شود تست مثبت آن را برای رفتن به یک کمی بیش از حد دیر است.” اما پس از آن او به پایان رسید تا نه ساخت خود را حاکم آن روز یا.

در حال حاضر من می شنوم دوستان و خانواده شکایت در مورد گیر بودن در داخل و گفتم: ‘O. K., من باید راه حلی برای مشکل شما: برو برای خودت یک تمرین mat. رفتن ذخیره کردن آن را در وان حمام خود را و زندگی می کنند وجود دارد برای چند روز و سپس اجازه دهید من می دانم که چگونه به خوبی آن است که به [حرکت] بقیه از خانه خود را.’ و این نه به ذکر تلفن و اینترنت و راحت تخت.

در ابتدا تنها چیزی که DOC مقامات تا به حال انجام داده بود در اجرای سیاست های که در آن آنها می آیند بیش از بلندگو در هر دو ساعت و بگو: “آن زمان خود را برای شروع بهداشت روند.” اما بهداشت روند یک شوخی بود. نبود دسترسی مناسب به مواد شیمیایی است.

زمانی که من منتشر شد, در مارس 26, هیچ چیز دیگری تغییر کرده بود. در ابتدای هفته آینده هر چند DOC مقامات شروع به انجام آنچه به نام اصلاح مستند. زندانیان هستند نه واقعی مستند اما برای تمام مقاصد آنها هنوز هم در حال گذراندن 23 ساعت در روز در سلول خود در حال حاضر.

من از چند نفر که تست مثبت; من صحبت با دوستان هنوز هم در داخل و آنها می گویند همه چیز در حال بدتر شدن روز به روز. یکی به من گفت که چهار نفر آلوده شده اند در واحد خود به تنهایی و [سپاه پاسداران] آورده یک زندانی را از قرنطینه بدون ماسک و آنها هنوز هم اجازه او به rec با دیگران است. برخی از نگهبانان را ظاهرا نمی شده است با پوشیدن ماسک یا نه.

یکی دیگر از دوستان گفت: [واحد خود] قرنطینه شده به مدت دو هفته به دلیل شیوع این ویروس در بلوک — و افسران می ترسند که به دلیل مردم باید در بیمارستان بستری شده است. [گفتند] که آن را ترسناک به زندگی در چنین نزدیکی به ویروس.

من فقط می توانید تصور کنید که چگونه آن را احساس می کند که در آنجا همه چیز بدتر و بدتر. آن دیوانه به من که فرمانداران و مسئولان زندان که باید از این قدرت برای آزادی افراد تحت هر چه قوانین مجاز نیست [آزادی بیشتر] در خطر مردم است. شما رو مردم در حال مرگ است.

من امیدوار هستم که این بیماری همه گیر سرعت را افزایش می دهد از عدالت کیفری جنبش اصلاحات در ایالات متحده تعداد زیادی از مردم که ما زندانی کردن در مقایسه با کشورهای دیگر فقط حس را ندارد. من فکر می کنم آن را به عنوان یک راه خوب برای انسانی زندانیان و مهربان منتشر شده و یا افراد مسن که جملات طولانی, شدن همه این افراد است. من امیدوارم که وجود خواهد داشت مقدار زیادی بیشتر توجه مثبت به عنوان مخالف به معانی منفی است که معمولا با [زندانی] مردم.

—همانطور که به Josiah بیتس.

لطفا راهنمایی, آگهی ها و داستان ها از خطوط مقدم به virus@time.com.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de