‘من نمی تواند فقط بنشینید و تماشا کنید.’ عکاسی از شهر نیویورک جورج فلوید تظاهرات

تیاو گذشته چند روز بوده است, بسیار غم انگیز و من دل شکسته بود و پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس. من نمی توانستم فقط بنشینید و تماشا کنید. من می خواستم به بخشی از این تغییر و مبارزه برای تمام افرادی که از دست داده اند و زندگی خود را به خشونت پلیس.

به عنوان یک زن 23 ساله, سیاه, بچه زندگی در شهر نیویورک پس از مدرسه من همیشه می ترسید برای زندگی من است. من تا به حال بسیاری از تجارب ناراحت کننده. آن زمان برای یک تغییر است.

راستش انتظار نداشتم مه 29 به راه آن بود. من فقط تصمیم گرفتم حدود 4 بعد از ظهر که من می خواستم به بخشی از اعتراض و آورده دوربین من به سند آن است.

من به مرکز بارکلیز در بروکلین در حدود 6:45 p. m. در ابتدا همه چیز آرام و مسالمت آمیز پس از آن همه من دیدم این بود که مردم در حال اجرا به دور برخی از آنها گریه چون از اسپری فلفل بعضی از آنها گرفتن پنجه و کشیده بر روی زمین توسط پلیس.

پس از گذراندن چند ساعت عکس گرفتن من ملاقات با برخی از دوستان و رفت به فورت گرین پارک. زمانی که من وجود دارد وجود دارد تنها یک افسر پلیس در صحنه در حال اجرا پس از معترضان با اسپری فلفل. در یک نقطه او را ترک کرد و زمانی که مردم شروع به روشنایی یک ون پلیس در آتش است.

بیشتر پلیس در نهایت وارد شده است. آنها شروع به در حال اجرا پس از معترضان به بازداشت هر کسی که آنها می توانند دست خود را در آن به نظر می رسید. من تصمیم به رفتن به خانه زمانی که من در فرار کردن از فضا بر روی کارت حافظه.

طول کل اعتراض همه به دنبال هر یک از دیگر. من مردم را در معرض خطر زندگی خود را برای کمک به یک غریبه. اگر چه وجود دارد بسیاری از خشونت که من احساس امن در اطراف تمام مخالفان.

آن را 4 صبح به عنوان من نوشتن این, و من هنوز هم خسته از همه راه رفتن و در حال اجرا در اطراف. هر کس که آنجا بود می خواست صدای خود را به شنیده می شود.

آنها ایالات ایستاده بود و نگاه کرد و بعد یکی دیگر. آن را بسیار الهام بخش دیدن مردم می آیند و با هم به مبارزه برای تغییر است.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>