واشنگتن — پلیس اخراج اسپری فلفل در تظاهرات در نزدیکی کاخ سفید و سی گارد ملی نامیده می شد در جیب خشونت و خرابکاری فوران در دومین شب متوالی تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به آن است.

صدها نفر از مردم همگرا در کاخ سفید و راهپیمایی در امتداد بازار ملی شعار “سیاه زندگی ماده” “من نمی توانم نفس بکشم” و “نه عدالت بدون صلح است.”

معترضان انداخت بطری آب مخروط ترافیک اسکوتر حتی قوطی های گاز اشک آور پلیس در خطوط. آنها آتش را به یک ماشین و یک سطل زباله و شکست ویندوز از جمله در خلیج اطلس دانشگاه. “چه شما انجام شده است ؟ که یک مدرسه” یک مرد فریاد زد.

یک پرچم آمریکا حلق آویز در بانک صادرات و واردات گرفته شد پایین سوخته و جایگزین با یک زندگی ماده بنر.

این دی سی تظاهرات یکی از چندین سراسر کشور در پاسخ به مرگ فلوید یک مرد سیاه و سفید که در بازداشت پلیس درگذشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد برای تشویق سخت تر تاکتیک های استفاده شده توسط اجرای قانون برای متفرق کردن معترضان شنبه شب. او تقدیر سرباز گارد ملی مستقر در مینیاپولیس اعلام کرد “هیچ بازی!” و او نیز گفت: پلیس در شهر نیویورک “باید مجاز به انجام کار خود را!”

“اجازه دهید نیویورک بهترین بود نیویورک بهترین” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت در توییتر پس از بازگشت به کاخ سفید از فلوریدا که در آن او را تماشا راه اندازی یک موشک SpaceX. او نه صحبت کردن با خبرنگاران پس از بازگشت و هنوز روشن نیست که اگر او می تواند بشنود اعتراض بیش از صدای هلی کوپتر خود را. اما برای حداقل بخشی از پرواز تلویزیون در نیروی هوایی یک تبدیل شد به فاکس نیوز و پوشش خود را از تظاهرات.

پیش از آن در روز او خوار معترضان و متعهد به “توقف اوباش خشونت است.”

“من ایستاده قبل از اینکه شما به عنوان یک دوست و متحد به هر آمریکایی به دنبال عدالت و صلح و من ایستاده قبل از اینکه شما در شرکت مخالفت با هر کسی که بهره برداری از این فاجعه به غارت غارت و حمله و تهدید” رئيس جمهور گفت: پس از تماشای اندازی یک موشک SpaceX. “شفا و نه نفرت و عدالت و نه هرج و مرج در حال ماموریت در دست است.”

پلیس در دنده تاکتیکی. این سی گارد ملی فعال شد در جهت از ارتش و در درخواست از پارک پلیس برای کمک به حفظ نظم در نزدیکی کاخ سفید فرماندهی ژنرال William J. Walker گفت: در یک پست در گارد Facebook صفحه.

“ما مریض هستید. پلیس در حال خارج از کنترل” می گوید اولگا سالن گفت. “آنها ، وجود دارد فقط بیش از حد بسیاری از مرده پسران,” او گفت:.

برخی از آوازی معترضان به کارگردانی نظرات خود را در یک سیاه افسر پلیس است. “آیا شما به حمایت از این خشونت ؟” او پرسید. “چگونه می خواهید برای محافظت از کودکان شما?” افسر کردم عاطفی به نقطه او تا به حال به رها.

یک فعال پوشیدن Black Lives Matter T-پیراهن خود را بین پلیس و معترضان و فریاد زد: “توقف. این چیزی است که آنها می خواهند.”

صحبت کردن بیش از یک بلند گو حرف زدن پیش از آن در شب, کامرون مک کال گفت: “ما نیازی به خشونت است. همه ما نیاز به صدای ما.”

در حالی که برخی از معترضان در آنجا ماند و در نزدیکی کاخ سفید و دیگران راهپیمایی در خیابان ها شعار “نه عدالت و نه صلح” و “می گویند نام خود را: جورج فلوید.” خلق و خوی عصبانی بود و چند بلندگو التماس رسیدن به صلح آمیز باقی می ماند.

ماه مارس متوقف بین واشنگتن بنای یادبود و موزه ملی تاریخ و فرهنگ. تظاهرکنندگان نشستم در خیابان برای یک لحظه سکوت پایدار برای هشت دقیقه یا بیشتر که مینیاپولیس افسر پلیس گزارش زانو در Floyd گردن.

در یادبود لینکلن یک سازمان صحبت کرد بیش از یک بلند گو حرف زدن. “نگاه به سمت چپ و به سمت راست و با تشکر از آن شخص. ما نمی توانیم در آغوش کسی به دلیل COVID اما من شما را دوست دارم به هر حال.” بسیاری از معترضان ماسک عینک, اما به لحاظ اجتماعی فاصله خود را دارند.

گروه دیگری دور از طریق کاپیتول هیل محله برای حداقل یک ساعت در اتومبیل و بوق. یک هلیکوپتر ماند سربار.

در یک سری از توییت زودتر شنبه تهمت شک معترضان وفاداری به Floyd حافظه و گفت آنها “حرفه ای مدیریت.” او ارائه هیچ مدرکی به خود جرأت و رئیس جمهور حتی به نظر می رسید به دعوت از هواداران برای حضور خود را احساس کرد: “امشب من درک می کنم این است MAGA شب در کاخ سفید???”

مغلوب ساختن پیشی جستن بعد از رد این پیشنهاد که او stoking بالقوه درگیری بین معترضان و حامیان او. “من فقط پرسیدن. اما من هیچ نظری ندارم اگر آنها در حال رفتن به اینجا,” او گفت:. “MAGA این است که امریکا بزرگ دوباره. آنها عشق آفریقایی مردم است. آنها عاشق مردم سیاه و سفید.”

در روز شنبه تظاهرات وجود دارد و شواهد از یک ضد حرکت با مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان.

مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: “تماشای هر حرکت” از داخل اجرایی عمارت در طول روز جمعه در اعتراض و “نمی توانست احساس امن تر” به عنوان سرویس مخفی اجازه معترضان ادامه می دهند “اما هر زمان که کسی … بیش از حد شاد و خرم و یا خارج از خط آنها را به سرعت پایین می آیند در آن سخت — نمی دانم چه ضربه آنها را.”

رئیس جمهور همچنین با انتقاد از شهرداران واشنگتن و مینیاپولیس.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مینیاپولیس شهردار یعقوب فری “است که احتمالا بسیار فرد خوب است, اما او یک رادیکال چپ شهردار.” او سپس توضیح داد که چگونه او تماشا به عنوان یک ایستگاه پلیس در شهر بود تاخت و تاز کردن. “برای این که پلیس به حال خود رها شده و گرفته شده بیش از, من هرگز دیده می شود هر چیزی وحشتناک و احمقانه در زندگی من” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: هنگامی که صحبت کردن به طور خلاصه به خبرنگاران در کاخ سفید است.

او گفت: مینه سوتا مقامات مجبور به گرفتن سخت تر با تظاهر و که با انجام آنها خواهد بود تجلیل حافظه فلوید.

این سرویس مخفی در بیانیه ای گفت شنبه که شش معترضان دستگیر شدند در واشنگتن و “متعدد” ماموران مجروح شدند. وجود دارد هیچ جزئیات بیشتر در مورد اتهامات و یا طبیعت آسیب است. یک سخنگوی ایالات متحده پارک پلیس گفت: افسران خود را ساخته شده هیچ دستگیری اما چند دچار جراحات جزئی و یکی را گرفته بود به بیمارستان منتقل زده بودن در کلاه ایمنی توسط یک پرتابه.

اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ گفت: معترضان “جنایتکاران” که مرتکب “اعمال خشونت آمیز در حالی که پنهان کردن خود را در پشت متمم اول قانون اساسی حق قانونی اعتراض.”

اواخر روز شنبه و اوایل یکشنبه معترضان بادی خشم خود را با شکستن به تونی مغازه ها از جورج تاون در لبه غربی از منطقه و در مرکز شهر واشنگتن شکستن پنجره ها و درهای شیشه ای از بسیاری از فروشگاه ها و غارت برخی از آنها.

در تویت تهمت ادعا کرد که بسیاری از عوامل سرویس مخفی شد “فقط در حال انتظار برای عمل” و آماده به از بند باز کردن “خطرناک ترین سگ و شوم ترین سلاح های من تا کنون دیده اند.” مرجع خود را به “سگ باطل” به طور بالقوه بودن sicced معترضان revisits تصاویر از جنبش حقوق مدنی هنگامی که راهپیمایان مواجه snarling سگ پلیس و فشار بالا شلنگ آتش.

در یک کنفرانس خبری جمعه بعد از ظهر موریل Bowser شهردار پایتخت کشور به نام مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات “ناخالص” و گفت: اشاره به حمله سگ conjures تا با بدترین خاطرات ملت را در مبارزه با تبعیض نژادی است.

“من شهر ما و ملت ما به ورزش داری بزرگ داری حتی به عنوان رئیس جمهور تلاش می کند به تقسیم ما,” او گفت:. “من احساس می کنم این نظرات در حال حمله به انسان حمله سیاه امریکا و آنها را در شهر کمتر امن است.”

در مقایسه با رئیس جمهور توييتها راز خدمات آن گفت: “احترام به حق جمع آوری و خواست ما این است که افراد انجام مسالمت آمیز برای ایمنی از همه است.”

___

AP تصویری روزنامه نگار ناتان Ellgren کمک به این گزارش.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de