چگونه هند را سست اطلاعات حریم خصوصی قوانین باز کردن درب برای هکرها

هکرها در هند با استفاده از یک رشد بازار دیجیتال همراه با سهل انگاری و مقررات به سرقت اطلاعات و فروش آن در بازار سیاه است. کارشناسان می گویند مقررات در حال حرکت است به اندازه کافی سریع.

Aanchal Sudhakar مدیر FiscalNote هند هنوز به شکل از چگونه یک کلاهبردار کردم شماره تلفن خود را.

چند هفته پیش او دریافت یک تماس از یک شخص جعل هویت یک تامین کننده در دفتر شوهرش. او پرسید: Sudhakar ارسال به او 15,000 روپیه (€180, $197) از طریق PayTm یک برنامه پرداخت.

با توجه به ZoomInZ0D یک بمبئی بر اساس “ethical hacker,” scammers معدن اطلاعات از منابع مختلف.

“نام واقعی کاربر را می توان از شناسه های ایمیل. مشروع-به دنبال جعلی WhatsApp پیام درخواست شماره تلفن و ایمیل و شناسه و یا حتی آدرس می توانید این ترفند را انجام دهد. اطلاعات همچنین می تواند استخراج شده از گوگل فرم” هشدار داد ZoomINZ0D.

اشتراک, به, تاج, جمع و جور — DW خبرنامه ردیابی coronavirus در آسیا

هند هنوز هم ندارد جامع اطلاعات حریم خصوصی در قانون برای حفاظت از داده های شخصی مردم. اطلاعات شخصی لایحه حمایت — اولین تلاش در تامین امنیت مردم داده است در حال حاضر در حال بحث در Lok سبها (مجلس).

این لایحه را تنظیم, چگونه اطلاعات شخصی از شهروندان توسط دولت اجرای قانون و شرکت ها گفت: Shruti Agarwal مدافع-شرایط-رکورد با دادگاه عالی هند است.

در سال 2019 دولت هند مورد تایید فرمان اجازه می دهد مردم به طور داوطلبانه خود استفاده رسمی دولت-صدور شناسه به عنوان اثبات هویت برای برخی خدمات ضروری مانند باز کردن یک حساب بانکی.

این فرمان همچنین اجازه دیجیتال پرداخت شرکت های مانند PayTm و آمازون پرداخت برای درخواست شناسایی رسمی جزئیات. برخی از کاربران اطلاع داده شد که آنها را از دست دادن دسترسی به خدمات خاص در صورت نبود آنها به اشتراک گذاری اطلاعات.

ادامه مطلب: کارت اعتباری شبیه سازی در افزایش, در هند میان نارندرا cashless فشار

چگونه شرکت ها با استفاده از داده ها

با توجه به گاریما داس یک دهلی نو مبتنی بر فناوری تحلیلگر سیاسی شرکت می تواند باز کردن ارزش تجاری از اطلاعات شخصی است که مردم به اشتراک گذاری مانند عکس و GPS فعالیت های ساخت و آن را “ناشناس” و از بین بردن اطلاعات شناسایی.

هکرها پس از آن می توانید به شرکت پایگاه داده و یا تهیه اطلاعات از یک کارمند.

با توجه به Harshil ماتور مدیر عامل شرکت Razorpay یکی از هند پیشرو full-stack راه حل های مالی شرکت ها و کسب و کار پادمان در محل برای مقابله با انواع تقلب.

“به عنوان یک دروازه پرداخت کلیدی ما مسئولیت برای محافظت از بازرگانان از هر نوع پرداخت آنلاین تقلب” ماتور گفت: DW اضافه کرد که یک “خطر موتور” نگه می دارد ردیابی آدرس IP کارت صادر کننده مکان و بلوک های مشکوک پرداخت.

“در طول این فرایند ما اقدامات مناسب برای اطمینان حاصل شود که هیچ داده ای است که تا کنون به اشتراک گذاشته شده با هر شخص ثالث” ماتور گفت.

ادامه مطلب: هند بالا دادگاه محدودیت استفاده از بزرگترین طرح های بیومتریک

بانک ها اغلب هدفمند

Anil Kumar, دستیار sub-بازرس در یک “پلیس سایبری” ایستگاه در Gurugram گفت که داده های شخصی از برخی از سرخپوستان در حال حاضر در دسترس برای فروش در وب است.

“کلاهبرداران می توانید شماره خود را با توجه به بی دقتی خود را بیش از حد” کومار توضیح داد. “برای مثال اگر شما نوشتن شماره تلفن و یا آدرس ایمیل در یک فرم در یک رستوران — شما با قرار دادن داده های خود را سرقت. داده ها را می توان به بیرون درز واتساپ بیش از حد.”

با توجه به Rahul د استاد در موسسه هندی مدیریت (IIM) اطلاعات است که عمدتا به سرقت رفته برای ارتکاب تقلب مالی.

“اگر شما مقایسه تعداد موارد تقلب آن عمدتا سرقت پول. بانک ها در حال پاره شدن بیش از نفر,” او گفت: DW.

“مشترک نوع سرقت است که در آن کلاهبرداران سعی کنید خود را یک بار رمز عبور (OTP) در طول یک معامله. این کلاهبرداری های شایع در سراسر کشور رانده شده توسط برخی از باندهای در Jharkhand. فرد شماره موبایل را می توان به راحتی تهیه شده از موبایل ها ، در بسیاری از موارد یک مغازه فروش سیم کارت همچنین دارای یک کراوات با این جنایتکاران,” او اضافه شده است.

ادامه مطلب: هند حفظ حریم خصوصی حاکم کست سایه تیره بیش از Aadhaar ID طرح

امنیت داده ها در طول coronavirus مستند

به عنوان COVID-19 مستند مجموعه به ادامه در هند پرداخت دیجیتال بخش خواهد بود و انتظار می رود رکورد بیشتر رشد بیشتر مردم در حال حاضر خرید آنلاین. پرداخت دیجیتال تشکیل عظیم 72.5 درصد از کل 2.2 میلیارد دلار معاملات در هند در طول دو هفته اول از coronavirus مستند. این افزایش خواهد یافت و نمونه هایی از داده های دزدی دریایی به عنوان scammers خواهد پیدا کردن راه های جدید برای باهم مردم است.

برخی از مردم شده اند دریافت اطلاعیه شبیه رسمی ارتباطات از بانک ها ارائه وام توقف.

مشکل از اطلاعات دزدی دریایی را تشدید کرده است و با راه اندازی Aarogya Setu برنامه. این نرم افزار تلفن همراه ایجاد شده توسط وزارت الکترونیک و فن آوری اطلاعات کمک می کند تا مردم شناسایی اگر آنها در نزدیکی به کسی که آزمایش مثبت برای COVID-19.

این برنامه دیده می شود بیش از 10 میلیون دانلود از زمان راه اندازی آن در اوایل این ماه. آیا داده ها نرم افزار جمع آوری امن است از هکرها یک سوال باقی می ماند که پاسخ داده نشده.

هند دارای سابقه هکرها ترک خوردگی به آن انتقادی پایگاه داده و Aarogya Setu, پایگاه داده, اگر هک می توانید با قرار دادن اطلاعات شخصی مانند نام و نام خانوادگی و سن و خارجی تاریخچه سفر و سلامت آمار در دست مردم اشتباه.

“پس از این برنامه توسعه داده شده توسط دولت از آن خواهد شد توجه بسیاری از کاربران ، آن را بسیار دشوار است برای پیگیری هر فعالیت تنها یک نرم افزار ساده و کاربر. داده ها تنها امن هنگامی که آن را در دست کاربر باشد. در غیر این صورت آن را نابجا از دست داده و یا به سرقت رفته” گفت: ZoomINZ0D.

ادامه مطلب: WhatsApp است یک تهدید امنیتی هند?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>