هنگ کنگ آینده پرتاب به شک با برنامه ریزی پکن قانون

هنگ کنگ فعالان به نام روز جمعه برای مردم را به برخاستن در برابر پکن برنامه ای برای اعمال امنیت ملی قانون در این شهر باعث زنگ که قوانین جدید می تواند ارد آزادی از طریق “زور و ترس است.”

یک پیشنهاد مارس در ظهر در مرکز مالی منطقه محقق نشد و پس از آنلاین خواستار شد توجه تنها با یک انگشت شماری از فعالان و به عنوان پلیس ضد شورش ساخته شده حضور خود را قابل مشاهده در خیابان.

اما تماس های جدید پدید آمده برای فلش اوباش در شب در سراسر این سرزمین است. کنسولگری کانادا وجود دارد هشدار داده بود که “افزایش امکان تظاهرات در هنگ کنگ در این آخر هفته” مشاوره کانادایی برای نظارت بر رسانه های محلی برای هر گونه تحولات است.

“این یک لحظه بزرگ برای راه اندازی مجدد اعتراض” گفت: دانشگاه, دانشجو, کی, 24 که شرکت در سال گذشته را در مقیاس انبوه و اغلب خشونت آمیز ضد دولتی و ضد پکن تظاهرات که در این سال وارد ارامش با توجه به کوروناویروس.

هنگ کنگ رهبر کری لام گفت دولت او را “به طور کامل همکاری” با پارلمان چین برای تکمیل این قانون که او گفت نمی خواهد بر حقوق آزادی و یا استقلال قضایی.

اعضای هنگ کنگ حزب دموکرات برگزاری یک بنر و پلاکارد در طول یک تظاهرات در مقابل چینی مرکزی دولت دفتر رابط در هنگ کنگ در روز جمعه. (Kin چونگ/آسوشیتد پرس)

امنیت طرح قانون آمار بازارهای مالی در روز جمعه به دلیل نگرانی از semiautonomous شهر وضعیت مالی جهانی به عنوان یک هاب در خطر بود. هنگ کنگ سهام فروخته شد به عنوان چین را از مجلس نشسته به بحث در مورد قانون جدید است.

هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص کاهش یافت و 5.6 درصد به هفت هفته کم است.

دیپلمات های خارجی فورا به دنبال اطلاعات بیشتر از ترس این بیانیه می تواند مختلفه و گسترش حضور سرزمین اصلی امنیتی و سرویس های اطلاعاتی در هنگ کنگ است. در حال حاضر آنها می توانند هیچ اقدام اجرایی در این شهرستان است.

بیشتر ایالات متحده اصطکاک رود

این قانون پیشنهادی می تواند به تشدید تنش ها میان پکن و واشنگتن که رابطه در حال حاضر چیز ساییده شده توسط تجارت اختلافات و اتهامات متقابل بیش از همه گیر.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد واشنگتن واکنش نشان می دهند “به شدت” اگر پکن رفت جلوتر با امنیت و قانون است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده شده است با رئیس جمهور چین شی جینپینگ در ماه ژوئن سال 2019 در رهبران G20 اجلاس در اوزاکا, ژاپن. مغلوب ساختن پیشی جستن بارها ستایش یازدهم در گذشته اما coronavirus همه گیر و برنامه ریزی شده در هنگ کنگ قانون می تواند آسیب بیشتر روابط بین ابرقدرتها. (کوین لمرقو/فردا نیوز)

نیز وجود دارد محکومیت دو حزبی در واشنگتن است. مجلس نانسی پلوسی دموکرات به نام توسعه “عمیقا نگران کننده است.”

“تلاش برای دور زدن [هنگ کنگ] مقننه را نشان می دهد کامل و بی احترامی برای قانون” پلوسی گفت در توییتر.

جمهوری خواه ایالت جاش هاولی میسوری گفت که معرفی یک قطعنامه در اتاق در جمعه “محکوم کردن این اقدام به سرکوب و [به] تماس در تمام کشورهای آزاد ایستاده با هنگ کنگ است.”

در اتاوا نخست وزیر جاستین ترودو گفت: کانادا در مورد وضعیت.

“ما 300,000 کانادایی که در هنگ کنگ و این یکی از دلایلی است که چرا ما می خواهیم اطمینان حاصل شود که” یک کشور دو سیستم ” رویکرد همچنان برای هنگ کنگ گفت:” ترودو. “ما برای مدتی طولانی د-تشدید تنش و گفتگوی واقعی میان هنگ کنگ شهروندان و پکن و ما همچنان خواستار آن است.”

ترودو به آدرس نیست سوال خبرنگار که آیا دولت با توجه به یک دیپلماتیک ملامت از چین یا هر نوع تحریم.

قوانین می تواند توصیف به عنوان اعتراض براندازی یا تروریسم

زبان در روز جمعه در گزارش سالیانه خود به پارلمان برتر لی کچیانگ گفت: چین به ایجاد یک “صدا” سیستم حقوقی و اجرای مکانیسم هایی را برای اطمینان از امنیت ملی در هنگ کنگ و ماکائو دیگر آن نیمه مستقل شهرستان.

این قانون پیشنهادی برای هنگ کنگ نیاز به خاک به سرعت پایان, تصویب ملی مقررات امنیتی خود را تحت مینی قانون اساسی, قانون اساسی, با توجه به پیش نویس دیده می شود خبر داد.

هنگ کنگ فعال جاشوا وانگ نظرات:

این سند گفت: قوانین را مقابله با تجزیه طلبی براندازی و تروریسم فعالیت ها و همچنین دخالت خارجی. آن را می گوید آن را به حفاظت از دولت مرکزی “به طور کلی صلاحیت” و همچنین هنگ کنگ “بالا استقلال است.”

“زمانی که مورد نیاز مربوط به امنیت ملی و ارگان های دولت مرکزی مردم را راه اندازی سازمان” در هنگ کنگ به حفاظت از امنیت ملی این پیش نویس گفت.

قبلی تلاش برای اتخاذ قانون مشابه در سال 2003 بود ملاقات با اعتراض به خود جلب کرد که حدود نیم میلیون نفر به خیابان آمدند و در نهایت کنار گذاشته.

هنگ کنگ اجرایی کری لام حق حضور در جلسه افتتاحیه از چین ملی (NPC) در تالار بزرگ مردم در پکن در روز جمعه. لام گفت: او را به طور کامل همکاری با برنامه ریزی پکن شد. (Ng هان Guan/آسوشیتد پرس)

طرفدار دموکراسی فعالان و سیاستمداران باید برای سال مخالف این ایده از قوانین امنیت ملی استدلال آنها می تواند به تضعیف این شهر درجه بالایی از استقلال تضمین شده در زیر “یک کشور دو سیستم” تحویل توافقنامه که چین می گوید آن است که تضعیف داعش است.

دارایی های استعداد می تواند ترک

هنگ کنگ رقابت به شدت با سنگاپور در نظر گرفته شود برتر آسیا مرکز مالی. جهانی بانک های خصوصی از جمله کردیت سوئیس و UBS و همچنین آسیایی, ثروت, مدیران باید خود را به منطقه عملیات در دو هاب.

حکومت قانون است که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک عامل عمده برای موسسات مالی جهانی است که مستعمره سابق بریتانیا خود را در منطقه ای صفحه اصلی اما این قانون می تواند منجر به فرار سرمایه و مدیران از مالی آسیا hub بانکداران و headhunters گفت: در روز جمعه.

سازمان دیده بان l ملی گزارش:

دولت چین در مورد اعمال خشن و اقدامات امنیتی جدید در هنگ کنگ است که می تواند بیشتر rile تا جنبش دموکراسی خواهی به جای tamp آن را. 2:03

“ما تا به حال موارد که در آن مشتریان با توجه به ایجاد یک حضور در هنگ کنگ … اما به دلیل تظاهرات طرفداران دموکراسی در 2019 آنها تصمیم به راه اندازی یک حضور در سنگاپور به جای” گفت: Rahul سن مستقر در لندن شریک برای مدیریت ثروت headhunting بود و شرکت مشاوره Boyden.

اتاق بازرگانی آمریکا (AmCham) در هنگ کنگ خواست پکن به طلسم کردن جزئیات بیشتر گفت: در بیانیه ای از تصویب قانون می تواند “خطر اندازد چشم انداز آینده” برای کسب و کار بین المللی.

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>