ثانیهong کنگ رهبر دفاع چین حرکت می کند به اعمال گسترده قوانین امنیت ملی در قلمرو میان تمدید تظاهرات و رشد نگرانی های بین المللی بیش از آنچه در آن به معنی برای این شهر در آینده استقلال است.

ساکنان محلی حمایت برنامه ریزی شده قوانین اجرایی کری لام اظهار داشت در جلسه هفتگی سه شنبه ضمن رد انتقاد از دولت های خارجی. او گفت: آن نادرست بود که امنیتی جدید قانون ممنوعیت تظاهرات خیابانی و یا خواستار اخراج او و متعهد است که در هنگ کنگ آزادی حفظ می شود.

“ما در یک جامعه آزاد بنابراین برای زمان حال مردم آزادی می گویند هر چه می خواهند می گویند,” او گفت. “هنگ کنگ طراوت و چالاکی و ارزش های اصلی از نظر حاکمیت قانون و استقلال قوه قضائیه مختلف حقوق و آزادی لذت می برد توسط مردم ادامه خواهد داد وجود دارد.”

لام سخنان آمده روز پس از پکن اعلام کرد آن را امتحان کنید و دور زدن هنگ کنگ قانونگذاری و اجرای بحث برانگیز جدید امنیت ملی قانون منع براندازی تجزیه طلبی و تروریسم و دخالت خارجی در این مستعمره سابق بریتانیا. جزئیات کلیدی در مورد این لایحه باقی می ماند مشخص نیست.

این حرکت در حال حاضر درخواست یکی از بزرگترین تظاهرات در ماه های اخیر با پلیس ضد شورش با شلیک گاز اشک آور در تظاهرات در یک مرکز خرید در منطقه یکشنبه در صحنه یادآور سال گذشته خبر دادند. طرفدار دموکراسی گروه در حال برنامه ریزی یکی دیگر از عمده تجمع و اعتصاب عمومی برای روز شنبه در برابر هر دو اندازه گیری های جدید و برنامه ریزی شورای قانونگذاری جلسه جداگانه در لایحه ای را که به جرم بی احترامی به سمت چین سرود ملی.

نگرانی رو به رشد

چین حرکت کرده لرزاند بازارهای چراغ های متعدد دولت برای قرار دادن اظهارات نگرانی و درخواست مقامات ارشد ایالات متحده — که دیده می شود تنش ها با چین به طور فزاینده ای بدتر در ماه های اخیر در میان بیماری همه گیر کوروناویروس — به آشکارا mull اقدام تلافی جویانه.

مقامات چینی می گویند هنگ کنگ تظاهرات خشونت آمیز در سال گذشته ساخته شده و قانون جدید لازم است. اما گروه های حقوق بشر اتاق بازرگانی آمریکا در هنگ کنگ و شهر را کانون می گویند تدابیر امنیتی جدید در حال مبهم از نظر قانونی سوال برانگیز است و می تواند به خطر اندازد شهرت خود را به عنوان یک مالی جهانی hub.

طرفدار دموکراسی سیاستمداران به نام قانون بی سابقه حمله به این شهر را منحصر به فرد آزادی تحت “یک کشور دو سیستم” اصل که چین وعده داده شده به حکومت هنگ کنگ زمانی که آن را بازگشت به قانون در سال 1997.

لام را رد کرد که ادعای روز سه شنبه گفت که این شهر همواره پیروزی با وجود دور قبلی از نگرانی های بین المللی در مورد چشم انداز آن پس از تحویل.

“در 23 سال گذشته هر زمان که مردم نگران هنگ کنگ آزادی بیان, آزادی از عبارات و تظاهرات زمان و دوباره هنگ کنگ ثابت کرده است که ما با رعایت و حفظ آن ارزش ها,” او گفت:. “بهترین چیز این است که برای دیدن این قانون در مقابل ما و به درک که چرا در این نقطه در زمان هنگ کنگ نیاز به این قطعه از قانون برای بزرگتر سود برای اکثریت بزرگی از هنگ کنگ به مردم است.”

یک نظرسنجی که توسط یک طرفدار دولت فکر می کنم تانک نشان داد حدود 58 درصد از 1,810 مردم نظرسنجی “ابراز درک” از چین تصمیم به پیاده سازی امنیت ملی, قانون, با توجه به گزارش وب سایت خبری HK01.

لام همچنین گفت: هنگ کنگ کارائوکه سرو باشگاه شب داخل خانه و اتاق ها شده اند که در توقیف به عنوان بخشی از اقدامات برای جلوگیری از coronavirus خواهد بود قادر به بازگشایی پس از مارس 28 و فرودگاه خدمات حمل و نقل خواهد شد به تدریج سر از تاریخ 1 ژوئن.

حرکت خود را به سهولت محدودیت می آید به عنوان هنگ کنگ به آرامی به حالت عادی برمی گرداند پس از هیچ محلی از موارد برای 11 روز مستقیم و به عنوان مدارس به رزومه در مراحل شروع چهارشنبه.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im