سخت برخورد قبیله بگرداند بازدید کنندگان به عنوان Coronavirus موج در آریزونا

فلاگستاف Ariz. — مردم در صحراهای آریزونا فرار به کوه سفید که سه رقمی حرارت بیش از حد به خرس خنک کردن در جنگل چند ساعت دور. که نگرانی های یک بومی آمریکایی قبیله که خواستار این منطقه به عنوان عفونت کروناویروس و درجه حرارت در هر دو مشخصی در یکی از سخت ترین ضربه متحده است.

کوه سفید قبیله آپاچی است که مصرف برخی از بنیادی ترین اقدامات در آریزونا برای محافظت از آن 13,500 ساکنان بیش از یک هشتم از آنها در حال حاضر آزمایش مثبت برای COVID-19. آن را نشانه گرفتن از اقدامات شدید اعمال شده توسط قبایل دیگر در سراسر کشور از جمله ملت ناواهو که محدود شیوع است که هنگامی که آن را به یک ملی نقطه داغ.

کسانی که زندگی در کوه سفید آپاچی قبیله رزرو در شمال شرقی آریزونا صورت خطر جریمه و مجازات دیگر اگر آنها سرمایه گذاری فراتر از خود را متری این آخر هفته. یک هفته دو پناهگاه در محل سفارش را به دنبال خواهد داشت. قبیله Fort Apache رزرو نیز بسته به فصل تابستان بازدید کنندگان که گله به منطقه به ماهی پیاده روی و اردوگاه در میان سنبه پوندروسا.

قبیله را تایید عفونت و 20 کشته و جمعه را رزرو یکی از سخت ترین ضربه مکان در یک دولت که ضبط بیش از 3000 نفر در روز و در حال اجرا کوتاه در بیمارستان فضا.

“COVID فقط ما تبدیل جهان وارونه” کوه سفید آپاچی رئیس Gwendena لی-Gatewood گفت.

قبیله نیز سفارش افراد بی خانمان که تست مثبت برای این ویروس به قرنطینه در قبیله کازینو-هتل — در حال حاضر بسته به بازدید کنندگان — و ممنوعیت فروش و استفاده از الکل برای بقیه سال. لی-Gatewood امیدوار است این کمک خواهد کرد که نگه داشتن مردم امن در صورتی که سهل انگاری در مورد اجتماعی فاصله و اقدامات دیگر زمانی که آنها در حال نوشیدن.

قبیله مراحل سخت آمده به عنوان آریزونا دولتی mlb کاهش یافته است به اعمال محدودیت های جدید در کسب و کار مانند کشورهای دیگر که در آن موارد تایید شده در حال افزایش. همکار فرمانداران جمهوریخواه در تگزاس و فلوریدا در پایین ترک خورده میله جمعه.

Ducey که برداشته اقامت در خانه سفارش در اواسط ماه مارس در حال حاضر متوقف شده تلاش بیشتر برای بازگشایی اقتصاد و اجازه شهرستانها نیاز به پوشش صورت بدون رکوع به فشار برای یک ایالت دستور.

لی-Gatewood گفت: کوه سفید آپاچی قبیله صورت گرفت که به نظر همراه با معمولی در تابستان جمعیت زمانی که تصمیم گیری چگونه به هدف همه گیر در آن زمین.

“ما در حال دیدن این بازدید کنندگان پرداخت نمی توجه به اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک و فرماندار آرامش واقعی در نگرش در مورد همه که در بازگشایی این کسب و کار به بالا,” او گفت:.

در جای دیگر در آریزونا مقامات در Havasupai رزرو در یک تنگه خاموش گراند کانیون هشدار داد رودخانه تیر آنها خواهد بود بازداشت اگر آنها پا بر زمین قبیله به طور سنتی استفاده می کند اما بخشی از آن رسمی رزرو. شناخته شده در سراسر جهان برای خود قوی آبی-سبز آبشارها رزرو شده است تعطیل برای ماه است و هیچ گزارش COVID-19 موارد است.

“ما از چپ به اقدام های تهاجمی برای حفظ امنیت ما اعضای قبیله ای و آینده Havasupai قبیله” رئیس Evangeline Kissoon نوشت: در توجه به رودخانه ،

پس از صحبت با پارک ملی گراند کانیون, قبیله گفت: ایستگاه های اجرای قانون در مرز آن با پارک مایل از رودخانه کلرادو ساحل.

نزدیک نوجو ملت این کشور بزرگترین رزرو بومیان آمریکایی است که در دهانه در بخش هایی از آریزونا و نیومکزیکو و یوتا نسبت کاهش عفونت به روزانه منع رفت و آمد آن را در حال حاضر در محل برای ماه تعطیلی ادارات دولتی و سایت های گردشگری آخر هفته مستندات و ماسک مورد نیاز است.

در قبیله ای زمین در جای دیگر ساکنان کوچک آلاسکا بومی روستای Nenana هستند توصیه می شود به در خانه بمانند تا جولای 5, ترک تنها برای نیازهای پزشکی و یا سریع اجرا می شود به فروشگاه مواد غذایی. مراقبت های بهداشتی شرکت است که در خدمت ایجاد کرد و ده ها تن از دیگر جوامع روستایی با اشاره به “احتمال قوی” جامعه گسترش یافته است.

در مونتانا رهبران قبیله ای در Blackfeet Indian رزرو در این هفته گفت که آنها بسته خود را در مرز با پارک ملی گلیشر برای فصل گردشگری برای حفاظت از ساکنان خود را.

این شایانی رودخانه سو قبیله در داکوتای جنوبی نگه داشته است تا موانع از ماه مارس با وجود انتقاد از دولت فرماندار. قبیله ای رئیس هارولد Frazier این هفته گفت که این قبیله در زمان این مرحله به دلیل آن متوجه شدم که آن را به حال برای محافظت از مردم خود را.

“همه ما این است که خودمان را,” او گفت:.

در آریزونا کوه سفید آپاچی قبیله گفت: مردم می توانند سفر بر روی یک بزرگراه را از طریق زمین های خود را اما آنها می تواند به توقف در طول راه. قبیله ای پلیس نیز با توجه به پست های بازرسی و COVID-19 تست حمله رعد اسا برنامه ریزی شده است.

“هیچ امیدی وجود دارد بی حوصلگی وجود دارد بسیاری از چیزهایی که” قبایل عضو شورای Jerold Altaha گفت: در یک ویدیو. “اما به یاد داشته باشید ما در حال انجام بهترین ما می توانیم, ما در حال انجام همه چیز ما می تواند به شما کمک کند.”

آنها به دنبال جلوگیری از بیشتر مردم از مرگ مانند آپاچی سالمند تیموتی کلاوسون Sr. و 91. او ازدواج یار خود را زیر یک درخت برای رزرو و صرف زندگی خود را در سفید کوه, کار به عنوان یک گله دار و در یک کارخانه اره کشی.

لی-Gatewood قبیله ای رئیس خود را به یاد می آورد آخرین مکالمه. کلاوسون به نام در اوایل این ماه و گفت: “خوب رئیس من در بیمارستان و آنها به من گفت من باید این ویروس. آنها مرا درمان و پزشکان گفت: من نمی خواهم اینجا را ترک کنم و تماس برای گفتن خداحافظی من.”

لی-Gatewood گفت کلاوسون به او گفت که او بود او افتخار است.

“شما یک گاوچران سخت” او پاسخ داد. “من شما را در نماز من.”

روز بعد Lee-Gatewood یک متن از کلاوسون نوه: او مرده بود.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان بکی Bohrer در جونو و مت Volz در هلنا مونتانا کمک به این گزارش.

تماس با ما در editors@time.com.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>