من برای اولین بار به سخن گفتن در طبیعت عجیب و غریب از زمان این روزها — راه ماه به نظر می رسد فشرده را در طول هفته در حالی که ساعت کشش به fortnights و سال به طول عمر. هنوز هم من فکر نمی کنم که به طور کامل توضیح می دهد که چرا بازنگری همیلتون موسیقی متن فیلم در این هفته احساس کمی مانند کشف خرابه های باستانی پمپی: چیزی به یاد ماندنی بود و به وضوح وجود داشته است در اینجا یک بار اما زمین لرزه فاجعه را ترک کرده است آن رنگ پریده در زیر لایه ای از گرد و غبار.

همیلتون احساس می کند به هر حال مثل یک یادگاری از دوران های مختلف. در یک معنا آن است که: Lin-مانوئل میراندا برنده جایزه پولیتزر موسیقی پدید آمده در طول آفتابی خوش بینی از اواخر دوران اوباما زمانی که توانمند سازی, تشویق-خطوط مانند “مهاجران ما این کار انجام می شود!” بودند به عنوان بخشی از فرهنگ زمانه به عنوان “من او” برچسب و فشار به Harriet Tubman در $20 bill. نیمی از یک دهه در حال زندگی در یک جهان که در آن همیلتون موفق به سن همراه با آن داشتن idealistically قرار دادن کامل آن-بویژه ایمان را از پیش بسته بندی شده آمریکا ارزش ها و آرمان های بدون تصدیق اساسی نیروهای — مانند ترس از, بیگانه ستیزی چیست-spiritedness بهره برداری توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن — که وضع محاصره به آنها متوجه شدم.

زمانی که من بلیط برای دیدن همیلتون در سال 2015 — سکته مغزی از شانس گنگ من دستگیر یک جفت برای صورت-ارزش فقط به عنوان یک دسته جدید منتشر شد — نشان می دهد در حال حاضر در برادوی اما تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است برنده آن boatload از جوایز تونی. باراک اوباما هنوز هم رئیس جمهور و دادگاه عالی بود فقط تایید Obamacare و فدرال قانونی ازدواج همجنسگرایان. هنگامی که بعد از من نشان می دهد در نهایت وارد 11 ماه بعد در ماه سپتامبر سال 2016 این کشور به نظر می رسید در آستانه انتخاب اولین رئیس جمهور زن. یک نیویورک تایمز گزارش کرده بود فقط یک مقاله نوشته شده با این تیتر: “من با پرداخت 2500 دلار برای یک همیلتون بلیط. من در مورد آن خوشحال هستم.” یک ماه پیش هیلاری کلینتون ساخته شده بود نه یکی بلکه دو ارجاع به موسیقی در دوران نامزدی-سخنرانی در کنوانسیون ملی دموکرات ها. همانطور که من منتظر برای ورود به ریچارد راجرز تئاتر من تا به حال هیچ راهی برای دانستن اینکه ما تنها چند هفته دور از معاون رییس جمهور منتخب مایک پنس شدن توسط مخاطبان هو و نام توسط بازیگران در اواسط ماه نوامبر نشان می دهد; در عوض, من جاروب شده توسط طرفداران که می خواهم آورده گیتار منجر به صف در خارج از تئاتر در آواز “من کشته شد.”

این فیلم برداری نسخه از همیلتون که می رسد در دیزنی+ در روز جمعه است کاملا متفاوت از نسخه ای که من دیدم. در حال حاضر کوتاه چند F-بمب و بازسازی به برادوی بازیگران اصلی (من دیدم نشان می دهد چهار ماه پس از آن فیلم برداری شده بود و برخی از بازیگران کلیدی بوده و جابجا کردن آن) آن است که در غیر این صورت بدون تغییر اجازه می دهد همیلتون superfans به بطور منظم احساس این تجربه نشان می دهد که در حال حاضر برادوی بسته شده است و تور ملی متوقف شده است و آوردن موسیقی برای اولین بار برای کسانی که تا به حال هرگز این فرصت را به آن را تجربه زنده خود را. (افشای کامل دیده می شود نیست این نسخه ای که ظاهر می شود در دیزنی+). اما چگونه من تعجب می کنم که آن را زمین ؟

برای مثال ارزش حمایت توسط ترانه: جشن تنوع و مهاجران آزادی بودن “چیزی است که آنها هرگز نمی تواند دور ، “Schuyler خواهر rhapsodizing در مورد “چگونه خوش شانس ما برای زنده ماندن در حال حاضر” حتی جفرسون آواز که “ما نباید برای حل و فصل کمتر” از زندگی, آزادی و تعقیب خوشبختی. هیچ یک از این آرمان ها در اشتباه هستند اما آنها را احساس می کنید در حال حاضر در مورد به عنوان خوش ساده به عنوان امید میشل اوباما خواهد شد جادویی نامزد دریافت جایزه در سال 2020 دموکراتیک کنوانسیون. به عنوان برادوی بازیگران بود آواز دور بر روی صحنه در سال 2015 و 2016 بعد از همه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال افزایش بود به قدرت در ارز از باز کردن نژادپرستی و بیگانه ستیزی و تبعیض جنسی که به پایان رسید تا بودن یک معامله شکن برای 46 درصد از رای گیری آمریکایی ها که در نهایت مورد حمایت او است. آزادی ما یاد گرفته ایم در سال های پس از, می شود دور, آیا این بدان معناست که جدا از خانواده در مرز و قفل کردن کودکان در قفس یا teargassing مسالمت آمیز معترضان که در حال ورزش اول خود را اصلاح حقوق. پنس ممکن است berated بازیگران همیلتوناما در پایان روز او بود که رفت به خانه شماره یک رصدخانه دایره.

همچنین نظر به راه است که همیلتون بود یک بار به عنوان یک رادیکال و پیشگامانه “هیپ-هاپ موسیقی” ستایش برای ریخته گری متنوع بازیگران در نقش های کشور را سفید پدران موسس. اما پدران موسس بودند را بدون اشتباه تا حد زیادی به صاحبان برده و در بسیاری از موارد, برده تجاوزگران. واقعی الکساندر همیلتون برای “اعتماد سیاسی ظرفیت های مشترک مردم و اصرار بر احترام به نخبگان” و مخالفت با برده داری بود و نه کاملا تعریف creed که میراندا باعث می شود آن را خارج می شود. موسیقی و سپس یک پروژه توانبخشی و نه حساب. “همیلتون‘s سطحی تنوع اجازه می دهد تا خود را تقریبا به طور کامل سفید مخاطبان احساس خوبی در مورد تماشای آن: بدون گناه برای دیدن مرده مردان سفید در یک نور مثبت مورد نیاز” نوشت امور جاری در یک سال 2016 تابه. و یا به عنوان Brokelyn قرار داده و آن را در اطراف همان زمان: “من شمارش سه سیاه مردم در کل به فروش می رسد-شب جمعه مخاطبان … وجود دارد 10 برابر بیشتر مردم از رنگ در این مرحله از کل مخاطبان همراه در یک تئاتر به لبه پر شده … این نیست اوکلاهما. آن را New York, New York! دیگ ذوب از رویای آمریکایی! آن را بلافاصله ترین ریاکارانه قطعه از هنر من تا کنون دیده ام.”

اگر امروز سیاه زندگی مهم جنبش ثابت کرده هر چیزی را که امریکا و مدرن لیبرال جنبش coasted برای بیش از حد طولانی در این نوع از خالی حرکات. چهار سال گذشته نشان داده ویرانگر محدودیت های نمایندگی بدون همراه تغییر اساسی; به عنوان Dr. Cornel West به تازگی آن قرار داده است “این سیستم می تواند اصلاحات خود را. ما سعی کرده ایم, سیاه, چهره ها در مکان های بالا.” هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی است که با انتقاد برخی از ترقی خواهان برای تکیه بیش از حد به شدت در این فرض موجب انتخاب یک رئیس جمهور زن ممکن است به عنوان دیده می شود در همان تعقیب صرف “نمایندگی” شکست ما بیشتر می تواند به آسانی شناسایی این پنج سال بعد.

حتی موسیقی-theaterized رپ در همیلتون توابع به عنوان یک نوع از نیمپز کردن با آب گرم, ساخت خوشایند یک نوع که در غیر این صورت ممکن است بیگانه “غنی, سفید مردم” چه کسی می تواند استطاعت برادوی بلیط قبل از آن رفت و به جریان. در عین حال موسیقی رپ است که در طول تاریخ به یک ژانر است که وادار شنوندگان به روی چیزی حساب کردن با درد و رنج و خشونت و فقر در جامعه سیاه; در برادوی مرحله آن است که به طور موثر مهندسی مجدد برای یک نقطه مخالف هدف. مورد در نقطه: همیلتون‘s “ده دوئل فرمان” هیجان انگیز کمی bop توصیف افتخار کد برای یک نجیب زاده shoot-out, واضح است بازی در Biggie Smalls’ “ده Crack فرمان” که احتمالا وحشت زده و توهین های بسیاری از همان برادوی مخاطبان است.

در عین حال حتی با وجود تلاش برای خرید به همیلتون امروز من می توانم درک تجدید نظر شود. گوش دادن به موسیقی متن فیلم این هفته من احساس خودم فرار و بازگشت به آن روزها آسان, بی گناه, خوش بینی در سال 2015 و اوایل 2016. من همین حالا تقصیر هر کسی برای دلتنگ بودن برای یک زمان زمانی که همه چیز به نظر می رسید بسیار ساده و در دسترس و همیلتون — بدون تغییر آن را به عنوان این سال بعد — قطاری که لحظه آفتابی آرمان گرایی کاملا.

اما به عنوان همیلتون همچنین هشدار ما تاریخچه چشمان خود را بر شما. و شگفت آور سریع, موسیقی در حال حاضر تبدیل به فقط که: تاریخچه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im