خود را با شتاب Sweatpants, المپیک سیمون Biles شگفت انگیز جدید Handstand چالش

World ژیمناستیک قهرمان سیمون Biles است به چالش کشیدن شما. بله, او را به چالش کشیدن شما وجود دارد, نشسته بر روی نیمکت خود را در sweatpants در حالی که به لحاظ اجتماعی فاصله مانند یک مسئول انسان است. او را به چالش کشیدن شما را به انجام یک handstand. پیچ و تاب: شما را به شلوار خود را با پاهای خود را در همان زمان.

Biles که احتمالا به حوصله بقیه از ما, نوشته شده او تلاش موفق به توییتر در شنبه شب. او به نظر می رسد که کشیده کردن شیرین کاری با سهولت به عنوان آن را در زمان چند ثانیه trudging از پشت و جلو دست او را قبل از او برداشته و او را sweatpants.

Biles ترین تزئین ایالات متحده زنان ژیمناست تا کنون با حداقل 30 جهان/مدال المپیک با توجه به ایالات متحده آمریکا و ژیمناستیک. در پاییز گذشته Biles جاروب پنج مدال طلا در مسابقات قهرمانی جهان در اشتوتگارت, آلمان, ساخت, تزئین ترین ژیمناست در مسابقات قهرمانی’ تاریخچه.

در صدای جیر جیر خود را او آن را به نام “handstand چالش” و به سرعت در بر داشت مقدار زیادی از در خانه ژیمناستیک مایل به آن را به بالا. بسیاری در پاسخ با برخی از قابل توجه و تلاش موفق.

نگران نباشید اگر این چالش به نظر می رسد بیش از حد دلهره آور برای شما. شما قطعا نه تنها یکی است.

Chrissy Teigen نبود اعتماد به نفس در توانایی های خود را به انجام این چالش است.

رایان رینولدز در پاسخ با ساده “هیچ” — همان پاسخ او به همکار بازیگر و ابرقهرمان مارول تام هلند که برچسب گذاشته شده توسط او در یک شبیه handstand چالش است که مستلزم در نظر گرفتن پیراهن خود را خاموش در وسط حرکت می کند.

نوشتن به سانیا منصور در sanya.mansoor@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>