گوگل می گوید هکرها را هدف تهمت و بایدن مبارزات

(بوستون) — Google گفت: دولت بر اساس هکرها را هدف مبارزات هر دو رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن اگر چه آن را دیدم هیچ مدرکی وجود ندارد که تلاش های فیشینگ موفق بودند.

این شرکت با تایید این یافته ها پس از مدیر آن تهدید تجزیه و تحلیل گروه شین هانتلی افشا تلاش یکشنبه در توییتر.

هانتلی گفت: یک گروه شناخته شده به عنوان طوفان پاندا هدفمند تهمت کمپین کارکنان در حالی که یک برگ ایرانی شناخته شده به عنوان جذاب بچه گربه تا به حال تلاش برای رخنه به حساب بایدن مبارزات کارگران است. چنین تلاش های فیشینگ به طور معمول شامل ایمیل های جعلی با لینک کلیک کنید طراحی شده برای برداشت کلمه عبور و یا آلوده کردن دستگاه با نرم افزارهای مخرب آلوده.

تلاش هدفمند و حساب های ایمیل شخصی از کارکنان در هر دو کمپین به گفته این شرکت در بیانیه ای. یک سخنگوی گوگل اضافه شده است که “جدول زمانی اخیر است که یک زن و شوهر از افراد هدف قرار گرفتند و در هر دو کمپین.” او نمی خواهد می گویند که چگونه بسیاری از.

گوگل گفت این ارسال هدفمند به کاربران “ما استاندارد مورد حمایت دولت حمله هشدار” و با اشاره به حوادث به اجرای قانون فدرال.

گراهام Brookie مدیر شورای آتلانتیک دیجیتال پزشکی قانونی آزمایشگاه تحقیقاتی به نام اطلاعیه “عمده افشای احتمالی سایبر فعال تاثیر عملیات فقط به عنوان ما در سال 2016.”

صدای جیر جیر خود را با اشاره به هک کمیته ملی حزب دموکرات و هیلاری کلینتون در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری و پس از آن آنلاین انتشار ایمیل های داخلی — برخی از doctored — که ایالات متحده محققان مصمم به دنبال کمک به تهمت و مبارزه است.

نه بایدن و نه تهمت مبارزات انتخاباتی می گویند که چگونه بسیاری از کارکنان هدف قرار گرفتند که تلاش صورت گرفت و یا اینکه آیا فیشینگ موفق بود.

هر دو کمپین شده اند بسیار ساکت در مورد بحث امنیت سایبر.

“مغلوب ساختن پیشی جستن در جریان مبارزات انتخاباتی شده است که بازیگران خارجی ناموفق اقدام به نقض این فن آوری از کارکنان ما” این کمپین در بیانیه ای گفت. “ما هوشیار در مورد امنیت سایبر و نه بحث در مورد هر یک از ما اقدامات احتیاطی.”

این بایدن کمپین حتی تایید تلاش.

“ما آگاه هستند از گزارش ها از گوگل است که یک بازیگر خارجی ساخته شده است تلاش ناموفق برای دسترسی به حساب های ایمیل شخصی از مبارزات کارکنان” آن را در بیانیه ای گفت. “ما شناخته شده اند از آغاز کمپین ما است که ما می تواند موضوع را به چنین حملات و ما برای آنها آماده است.”

طوفان پاندا نیز توسط محققان امنیتی به عنوان زیرکونیوم و یا APT31 — مخفف “advanced persistent threat” — شناخته شده است با تمرکز بر مالکیت معنوی و سرقت و جاسوسی است. جذاب بچه گربه, همچنین شناخته شده به عنوان سخنگو و APT35 گزارش شده است که هدف آمریکا و خاورمیانه مقامات دولتی و کسب و کار نیز برای دزدی اطلاعات و جاسوسی.

در ماه اکتبر مایکروسافت گفت: هکرهای مرتبط با دولت ایران را هدف قرار داده بود ایالات متحده انتخابات ریاست جمهوری و نیویورک تایمز و رویترز شناسایی هدف به عنوان تهمت مجدد انتخابات. کمپین سخنگوی تیم Murtaugh گفت: در این زمان بود که “هیچ نشانه ای است که هر یک از ما کمپین زیرساخت های مورد هدف قرار گرفت.”

مدیر سابق آژانس امنیت ملی, کیت الکساندر گفت: در طول یک آنلاین سمینار که او به طور کامل انتظار جغرافیای سیاسی رقبای ایالات متحده را به استفاده از COVID-19 بحران و ناآرامی در آمریکا

“این است که افزایش زمان من فکر می کنم برای دشمنان برای صدمه زدن به کشور ما و من فکر می کنم آنها را که در طول انتخابات,” او گفت:.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>