بر باد رفته ممکن است در حال حاضر بازگشت به HBO حداکثر هفته آینده

استیو هافمن یک سناتور جمهوری خواه در اوهایو شده است اخراج از شغل خود به عنوان یک پزشک اورژانس پس از درخواست در اوایل این هفته که آیا “رنگی جمعیت” است که برخورد سخت تر با این بیماری همه گیر کوروناویروس چرا که آنها “نه دست خود را بشویید و همچنین گروه های دیگر.”

هافمن مطرح شده این سوال به آنجلا Dawson, مدیر اجرایی, اوهایو کمیسیون اقلیت سلامت در طول یک جلسه در مورد اینکه آیا نژاد پرستی باید اعلام کرد بحران بهداشت عمومی. او گفت: او می دانست که “آمریکایی های آفریقایی تبار بروز بالاتری از شرایط مزمن و که باعث می شود آنها را بیشتر مستعد ابتلا به مرگ از COVID. اما چرا آن را ندارد و آنها را بیشتر مستعد ابتلا به فقط COVID? می تواند از آن بود که آمریکایی های آفریقایی تبار یا رنگی جمعیت نیست شستن دست های خود را به عنوان به خوبی به عنوان دیگر گروه ؟ و یا پوشیدن یک ماسک? یا نه به لحاظ اجتماعی فاصله خود را ؟ می تواند که بود توضیح برای اینکه چرا بالاتر بروز?”

داوسون در پاسخ “است که نه از نظر پیشرو کارشناسان پزشکی در این کشور است. انجام تمام جمعیت نیاز به شستن دست های خود را? کاملا آقا اما این است که در آن شما در حال رفتن به پیدا کردن واریانس و منطق چرا این جمعیت آسیب پذیر تر.”

هافمن نظرات درو خشم از دیگر قانونگذاران و عمومی در روز پنج شنبه او از کار اخراج شد TeamHealth با شرکت گفتن واشنگتن پست “دکتر هافمن نظرات کاملا مغایر با ارزش های ما و تعهد به ایجاد تحمل و متنوع در محل کار.”

هافمن صحبت با پست چهارشنبه شب گفت: “او فکر عبارات “مردم رنگ” و “رنگ جمعیت” شد “قابل تعویض.” او سوال کرد که “بدیهی” را به عنوان او “در تلاش برای تمرکز بر روی COVID-19 تاثیر می گذارد مردم از رنگ در یک نرخ بالاتر از ما واقعا نمی دانیم که تمام این دلایل است.” او همچنین گفت که وقتی که می آید به ارائه درمان های پزشکی “کسی می آید که به هر اتاق اورژانس من آنها بهترین مراقبت صرف نظر از آنچه که نژاد آنها هستند.” کاترین گارسیا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>