پیمان جهانی جعلی به شدت کاهش تولید نفت برای مهار قیمت سقوط

این کارتل اوپک و دیگر تولید کنندگان نفت به توافق رسیدند یکشنبه به کاهش تولید نفت خام توسط یک دهم از عرضه جهانی — حرکت بی سابقه ای برای ایجاد ثبات در بازار با توجه به چندین انرژی که مقامات شرکت کننده در مذاکرات.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه, رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و پادشاه عربستان سعودی سلمان همه پشتیبانی معامله که می بینید جهانی نفت خام خروجی کاهش 9.7 میلیون بشکه در روز کرملین روز یکشنبه گفت.

مکزیک وزیر انرژی گفت: در توییتر که کاهش آغاز خواهد شد آوریل 1. انرژی از مقامات دیگر کشورها به اشتراک گذاشته مشابه اطلاعات تایید قطع برای ماه مه و ژوئن.

به اصطلاح اوپک+ کشور توافق کردند به مکزیک را کاهش می دهد تولید روزانه توسط 100,000 بشکه تنها برای کسانی که دو ماه که تا به حال شده است یک نقطه چسبیده برای توافق. این پیمان پس از یک ماراتن ویدئو کنفرانس بین مقامات از 23 سازمان ملل.

سه اوپک+ منابع به رویترز گفت که موثر تولید نفت کاهش می تواند نزدیک به 20 میلیون بشکه معادل نفت در روز اگر سهم از غیر اعضای تندتر داوطلبانه با کاهش قیمت برخی از اوپک+ اعضای استراتژیک و خرید سهام در نظر گرفته شد.

بزرگترین برش به تولید نفت تا کنون در این کشور حفظ خواهد شد به تدریج کاهش و محدودیت هایی در تولید در محل به مدت دو سال تا آوریل سال 2022.

Coronavirus همه گیر را نابود کرده است تقاضا

جهانی اقدامات به سرعت گسترش coronavirus را نابود کرده اند تقاضا برای سوخت و پایین رانده شده قیمت نفت فشار بودجه از نفت تولید می کند.

تهمت و تهدید کرده بود اوپک رهبر عربستان سعودی با نفت تعرفه ها و اقدامات دیگر اگر آن ثابت نیست بازار عرضه بیش از حد مشکل است. قیمت های پایین قرار داده اند ایالات متحده در صنعت نفت جهان و بزرگترین در پریشانی شدید.

اوپک+ گفته است که می خواست تولید کنندگان خارج از این گروه مانند ایالات متحده و کانادا و برزیل و نروژ برای کاهش بیشتر از پنج درصد یا پنج میلیون بشکه.

کانادا و نروژ بود حاکی از تمایل خود را برای کاهش اما از جمعه منابع طبیعی وزیر سایپا O’Regan گفته بود کانادا تا به حال هنوز به وعده خاصی تولید کاهش است.

آلبرتا, کانادا بزرگترین تولید کننده نفت منطقه “در حال حاضر که قبلا محدود 80,000 بشکه در روز” O’Regan گفت.

“این خوب است. ما خوش آمدید هر گونه اخبار به ارمغان می آورد که ثبات به بازارهای جهانی نفت,” O’Regan گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه به CBC News یکشنبه.

“دولت فدرال است عمیقا در مورد قیمت نفت بی ثباتی و تاثیر بر روی هزاران نفر از کارگران در کانادا بخش انرژی و خانواده خود را.

“کانادا متعهد به دستیابی به قیمت یقین و ثبات اقتصادی. ما را حفظ خواهد کرد با استان, کسب و کار, کار, جوامع بومی و شرکای بین المللی ما از جمله G20.”

معامله نمی خواهد به نوبه خود در اطراف بازار, اقتصاددان می گوید:

دانشگاه کونکوردیا استاد اقتصاد موشه کاوشگر گفت: در حالی که اخبار باید در تئوری می تواند برای کانادا تولید “اثبات شده است در پودینگ.”

“من فکر می کنم که بازار به طور کلی معمولا خیلی مشکوک اوپک اطلاعیه مگر روشن اعلام اجرای قانون و عواقب noncompliance,” او گفت:. “شاید زمانی که بازار باز در روز سه شنبه شما ممکن است ببینید قیمت نفت پرش کمی.

“من فکر نمی کنم که این در حال رفتن به نوبه خود در اطراف بازار.”

کوین Birn یک تحلیلگر IHS Markit در کلگری گفت: هر چند مقیاس و دامنه معامله شد بی سابقه است به اندازه کافی به راه حل مداوم شوک تقاضا در آورده با COVID-19.

“چه آن را به طور بالقوه انجام دهید این است که دفع کمترین قیمت بالقوه است که ما می تواند دیده می شود,” او گفت:. “البته نتیجه این باقی مانده است دیده می شود در چگونه به خوبی تولید کنندگان به آن وفادار خود که همواره سنتی مشکل از هر یک از این معاملات است.”

حجم بیشتری را هنوز به آمده در این دوره Birn گفت بنحوی هنوز وجود دارد و راه سختی پیش رو برای تولید کنندگان در سراسر جهان و در غرب کانادا.

“من فکر می کنم آن را معقول و منطقی است که ما ببینیم برخی از حرکت در آمدن قیمت از طرف دیگر از این که بازار باز برخی از خوش بینی” او گفت:. “اما من می خواهم احتیاط بیش از حد هیجان زده در مورد این. ما هنوز یک مسئله بزرگتر.”

ایالات متحده که در آن قانون باعث می شود آن را سخت به عمل در پشت سر هم با کارتل مانند اوپک گفت: خروجی آن می گیرند شدت توسط خود این سال با توجه به قیمت های پایین است.

مکزیک تا به حال در ابتدا مسدود و معامله اما رئیس جمهور آن آندرس مانوئل لوپز Obrador بود روز جمعه گفت که او تا به حال توافق با مغلوب ساختن پیشی جستن است که ایالات متحده را جبران کند چه مکزیک نمی تواند اضافه کردن به پیشنهاد کاهش است.

“ایالات متحده کمک خواهد کرد که مکزیک همراه و آنها را بازپرداخت ما گاهی در تاریخ بعد زمانی که آنها آماده به انجام این کار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در نشست خبری روز شنبه.

‘شرایط اقتصادی همچنان به بدتر’

کارل Schamotta رئیس استراتژیست بازار در کمبریج جهانی پرداخت در تورنتو گفت: در یک نسخه که در حالی که این معامله تاریخی چالش ها باقی می ماند — از جمله ظرفیت سازی امکانات قبل از معامله آغاز می شود و سوالات در مورد آنچه در اجرای مکانیسم های اعمال خواهد شد به سازمان ملل که دبه در قرارداد.

“شاید مهمتر از شرایط اقتصادی همچنان به بدتر بر مبنای جهانی با خاموش شدن و گسترش تجارت پوشش مسطح و سطح بیکاری فزاینده به تاریخی سطوح. تقاضا کاهش می یابد ممکن است سبقت گرفتن هر گونه تولید کاهش ترک سازی امکانات برای ادامه پر,” او نوشت.

15 درصد کاهش در عرضه ممکن است به اندازه کافی برای دستگیری جهانی, کاهش قیمت, بانک گلدمن ساکس و UBS پیش بینی شده در هفته گذشته گفت: قیمت نفت برنت خواهد سقوط به 20 دلار آمریکا در هر بشکه از قیمت به 32 دلار در لحظه و 70 دلار در آغاز سال است.

یک سخنگوی آلبرتا وزیر انرژی سونیا وحشی با اشاره CBC اخبار به روز شنبه در بیانیه ای گفت: وزیر بود و با احتیاط خوشحال کرد.

“توافق برای اجرای محدودیت تولید توسط اوپک+ به ارمغان می آورد انرژی جهانی تولید کنندگان در راستای اقدامات آلبرتا که به اکراه گرفته شده از ژانویه 2019,” او گفت:

“تقاضا را بازگشت به اقتصاد در سراسر جهان بهبود یافتن از این بیماری همه گیر. زندگی به حالت عادی بازگشت. ضمنا ما امیدواریم که اقدامات انجام شده توسط اوپک خواهد شد+ تثبیت قیمت جهانی نفت بیشتر و جلوگیری از استرس به کارگران انرژی در آلبرتا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>