اقتصاد جهانی را دچار بدترین سال پس از رکود بزرگ دهه 1930 صندوق بین المللی پول می گوید

مورد ضرب و شتم توسط coronavirus شیوع اقتصاد جهان در سال 2020 خواهد رنج می برند و آن را بدترین سال پس از رکود بزرگ دهه 1930 و صندوق بین المللی پول می گوید در آخرین پیش بینی خود را.

صندوق بین المللی پول روز سه شنبه گفت که این شرکت انتظار دارد که اقتصاد جهانی به کوچک شدن سه درصد در سال جاری — به مراتب بدتر از آن 0.1 درصد شیب در رکود اقتصادی سال 2009 — قبل از بازگشت در سال 2021 با 5.8 درصد رشد داشته است. آن را به رسمیت می شناسد هر چند که چشم انداز برای یک جهش در سال آینده هستند ابری با عدم اطمینان است.

چشم انداز کانادا خواستار یک انقباض از 6.2 درصد در سال جاری و به دنبال آن رشد 4.2 درصد در سال 2021.

تلخ ارزیابی نشان دهنده خیره کننده جمع و جور کردن توسط صندوق بین المللی پول. در آن پیش بینی قبلی در ماه ژانویه قبل از COVID-19 ظهور به عنوان یک قبر تهدید برای بهداشت عمومی و رشد اقتصادی در سراسر جهان از وام های بین المللی سازمان پیش بینی کرده بود متوسط جهانی رشد 3.3 درصد در سال جاری. اما گسترده اقدامات برای جلوگیری از همه گیر — مستندات کسب و کار, خاموش شدن ناگهانی اجتماعی فاصله و محدودیت های مسافرتی — آیا به طور ناگهانی به ارمغان آورد فعالیت های اقتصادی نزدیک به وقفه در سراسر جهان است.

“جهان قرار داده شده است در مستند” صندوق بین المللی پول رئیس اقتصاددان گیتا Gopinath به خبرنگاران گفت. “این یک بحران شبیه هیچ دیگر است.”

سازمان دیده بان Gopinath صحبت با خبرنگاران در ویدیو زیر:

“این یک بحران شبیه هیچ دیگر’ می گوید: گیتا Gopinath اشاره کرد که وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت در مورد که در آن اقتصاد به عهده دارد. 1:08

Gopinath گفت: از دست دادن تجمعی به جهانی تولید ناخالص داخلی گسترده ترین سنج اقتصادی خروجی می تواند مقدار به $9 تریلیون بیشتر از اقتصاد آلمان و ژاپن ترکیب شده است.

صندوق بین المللی پول پیش بینی رکود در سراسر جهان

صندوق بین المللی پول دو سالانه چشم انداز اقتصادی جهان آماده شد برای این هفته بهار جلسات 189 کشور عضو صندوق بین المللی پول و وام سازمان بانک جهانی. کسانی که جلسات همراه جمعی از وزیران دارایی و روسای بانک های مرکزی جهان را به 20 اقتصادهای در حال برگزار شد و تقریبا برای اولین بار در نور از شیوع کروناویروس.

در آخرین چشم انداز صندوق بین المللی پول انتظار دارد که اقتصادی انقباضات در این سال از:

  • 5.9 درصد در ایالات متحده است.
  • 7.5 درصد در 19 کشور اروپایی است که سهم ارز یورو.
  • 5.2 درصد در ژاپن است.
  • 6.5 درصد در بریتانیا است.

چین که در آن همه گیر سرچشمه گرفته است و انتظار می رود به اضافه کردن 1.2 درصد رشد در این سال است. جهان دومین اقتصاد که رفته بود به مستند شروع به باز کردن و قبل از کشورهای دیگر است.

تجارت در سراسر جهان خواهد شاقول 11 درصد در سال جاری صندوق بین المللی پول پیش بینی کرد و پس از آن رشد 8.4 درصد در سال 2021.

هفته گذشته صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva هشدار داد که جهان مواجه شد “بدترین اقتصادی خرید اینترنتی پس از رکود بزرگ.”

او گفت که بازارهای در حال ظهور و کم درآمد کشورهای سراسر آفریقا و آمریکای لاتین و آسیا شد و در خصوص خطر بالا است. و در روز دوشنبه صندوق بین المللی پول تصویب 500 میلیون دلار به انصراف از شش ماه از پرداخت بدهی 25 کشورهای فقیر به طوری که آنها می تواند کمک به مقابله با این بیماری همه گیر.

صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva صحبت می کند در طول یک COVID-19 کنفرانس مطبوعاتی در مارس 4. هفته گذشته Georgieva هشدار داد که جهان با آن مواجه است ‘بدترین اقتصادی خرید اینترنتی پس از رکود بزرگ.’ (ساموئل کروم/گتی ایماژ)

فقط سه ماه پیش صندوق بین المللی پول پیش بینی کرده بود که بیش از 160 کشور ثبت نام خواهد بود درآمد و رشد در سرانه بر اساس. در حال حاضر این انتظار منفی سرانه رشد درآمد در این سال در 170 کشور است.

صندوق بین المللی پول هشدار داد روز شنبه که آخرین پیش بینی کفن توسط گمنام. آنها شامل مسیر است که این ویروس را; اثربخشی سیاست به معنای برای جلوگیری از شیوع بیماری و به حداقل رساندن آسیب های اقتصادی و عدم اطمینان بیش از اینکه حتی چندین ماه از هم اکنون مردم ادامه خواهد داد تا خود را منزوی و افسرده صرف به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر یک پتانسیل تجدید حیات ویروس.

در یک امیدوار توجه داشته باشید که صندوق بین المللی پول اشاره کرد که سیاست های اقتصادی سازان در بسیاری از کشورها طراحی کرده اند آنچه در آن خواستار “سریع و قابل ملاحظه” در پاسخ به بحران اقتصادی. ایالات متحده به عنوان مثال به تصویب سه جداگانه اقدامات نجات از جمله 2.2 تریلیون دلار بسته کمک — بزرگترین در تاریخ — که به معنای حفظ خانواده ها و کسب و کار تا زمانی که شیوع محو می شود و زندگی اقتصادی شروع به بازگشت به حالت عادی.

که بسته شامل پرداخت های مستقیم به افراد وام کسب و کار, کمک های مالی به شرکت های که توافق می کنید به غیر روحانی کردن کارگران و گسترش مزایای بیکاری. و کنگره ایالات متحده در حال حرکت به سمت تصویب ممکن است یک چهارم کمک های اقتصادی اندازه گیری.

Meghan Clem, مدیر ارشد اجرایی عروسی و پارتی-برنامه ریزی شرکت در هم تنیده حوادث می گوید او امیدوار است که برخی از وام های دولت از طریق آمده به طوری که او می تواند همچنان به پرداخت کارکنان خود را. از دو تا سه ماه آینده به احتمال زیاد بدترین بحران برای در هم تنیده حوادث.

“همه حوادث شده اند لغو و یا به تعویق افتاد به سه ماهه چهارم, بنابراین ما شاهد یک توقف کامل درآمد برای خرداد و به احتمال زیاد در ماه جولای” گفت: Clem که شرکت در ارواین کالیفرنیا.

صندوق بین المللی پول می پرسد برای همکاری های بین المللی

برخی از کشورها نمی توانیم به اندازه کافی تهاجمی نجات برنامه های صندوق بین المللی پول گفت: “ممکن است نیاز به حمایت های خارجی.” Georgieva گفته است که صندوق بین المللی پول آماده است به ارتکاب آن $1 تریلیون ظرفیت وام دهی به حمایت سازمان ملل است که نیاز به کمک در برخورد با این بیماری همه گیر.

صندوق بین المللی پول نیز خواستار کشورها به کار شرکت از عمل به مبارزه با این بیماری همه گیر.

“کشور به فوریت نیاز به کار با هم به سرعت گسترش ویروس و به منظور توسعه یک واکسن و درمانی برای مقابله با بیماری” مایلی کهن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>