جهانی COVID-19 مرگ و میر پیشی بگیرد 400,000: آخرین سراسر جهان در ژوئن 7

تایید جهانی مرگ و میر از این COVID-19 ویروس به حداقل 400,000 مرگ و میر در روز یکشنبه یک روز پس از دولت برزیل را شکست با استاندارد بهداشت عمومی پروتکل توقف انتشار به روز رسانی از تعداد مرگ و میر و عفونت های سخت-آمار کشور آمریکای جنوبی.

در سراسر جهان حداقل 6.9 میلیون نفر آلوده شده توسط ویروس با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز که جمع شمارش شده اصلی در سراسر جهان مرجع برای نظارت بر این بیماری است.

در حال اجرا خود را مقابله می گوید ایالات متحده منجر جهان با حدود 110,000 تایید ویروس های مربوط به مرگ و میر. اروپا به عنوان یک کل است ثبت بیش از 175,000 از ویروس پدید آمده در چین در اواخر سال گذشته.

سلامت کارشناسان بر این باورند که جان هاپکینز شمارش می افتد کوتاه از نمایش واقعی تراژدی از این بیماری همه گیر.

بسیاری از دولت ها تلاش کرده اند به تولید آمار است که می تواند منطقی در نظر گرفته شود درست مانند شاخص های همه گیر با توجه به کمبود تست های تشخیصی به خصوص در فاز اول این بحران است. مقامات در ایتالیا و اسپانیا با بیش از 60 ، 000 ترکیب مرگ باید اذعان کرد که تعداد مرگ بزرگتر است از داستان شماره بگویید.

(CBC)

دولت برزیل را متوقف کرده است انتشار یک کل در حال اجرا از coronavirus مرگ و میر و عفونت; منتقدان می گویند این تلاش برای مخفی کردن واقعی تلفات این بیماری است.

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro رفت تا آنجا که به صدای جیر جیر در روز شنبه در کشور و بیماری و بالغ نیست “نماینده” از برزیل در حال حاضر وضعیت حیله گر است که تعداد آنها در واقع تخمین بیش از گسترش ویروس.

یک بومی رهبر پوشیدن محافظ ماسک صورت دریافت ضد عفونی کننده دست در دست به تظاهرات علیه دولت رئیس جمهور Jair Bolsonaro و علیه نژادپرستی در برازیلیا, برزیل در روز یکشنبه. (Sergio لیما/خبرگزاری گتی ایماژ)

منتقدان Bolsonaro که بارها و بارها به درگیری با کارشناسان بهداشت و درمان بیش از جدی بودن بیماری و تهدید کرده است که به برزیل از سازمان بهداشت جهانی گفت: این تصمیم بود یک مانور توسط hardman-رهبر سبک برای پنهان کردن عمق بحران است.

برزیل آخرین آمار رسمی ثبت بیش از 34000 ویروس های مربوط به مرگ و میر, سومین تلفات در جهان پس از آمریکا و بریتانیا است. این گزارش نزدیک به 615,000 عفونت قرار دادن آن دوم پس از آمریکا

کانادا تا به حال 95,699 تایید و presumptive coronavirus موارد به عنوان از 1:30 p. m. ET یکشنبه, با توجه به CBC News شمارش از جمله 33,630 فعال موارد و 54,221 بهبود.

حداقل 7,848 مردم در کانادا درگذشت از coronavirus.

سازمان دیده بان | دانشمندان با هدف کاهش زباله های ایجاد شده از یکبار مصرف همه گیر لوازم:

تمام کسانی که یک بار مصرف دستکش و ماسک و دستمال مرطوب است که مردم در حال استفاده برای حفاظت از خود در برابر COVID-19 در حال ایجاد یک زباله مشکل است اما دانشمندان در حال کار بر روی یک ساخته شده-در-کانادا راه حل است. 2:04

در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد با COVID-19 در کانادا


در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان در روز یکشنبه.

اسپانیا در حال آماده سازی برای یک گام دیگر رو به جلو در پوسته پوسته شدن پشت آن مهار با رئال مادرید و بارسلونا باز کردن فضای داخلی از رستوران ها با کاهش صندلی در روز دوشنبه.

در فرانسهدولت اعلام کرد که از روز سه شنبه آن را به سهولت محدودیت محدود کردن سفر از سرزمین اصلی به خارج از کشور و سرزمین در کارائیب و اقیانوس هند.

سالمندان مقیم دریافت یک هدیه از نوه اش در روز مادر در Saint-Maur-des-Fosses در نزدیکی پاریس در روز یکشنبه. (Anne-کریستین Poujoulat/خبرگزاری گتی ایماژ)

در ترکیهاستانبول ساکنان flocked به این شهر سواحل و پارک ها در اولین آخر هفته با هیچ مستند باعث توبیخ و از وزیر بهداشت.

روسیه همچنان نگران کننده با حدود 9,000 موارد جدید در روز گذشته تقریبا در خط با اعداد گزارش شده در طول هفته گذشته.

هند تایید 9,971 جدید کروناویروس موارد در یکی دیگر از بزرگترین واحد-بعد سنبله یک روز قبل از آن آماده بازگشایی مراکز خرید و هتل ها و اماکن مذهبی پس از 10 هفته مستند.

یک کارگر اسپری های ضد عفونی کننده در یک معبد در امریتسار هند در روز یکشنبه. (Narinder Nanu/خبرگزاری گتی ایماژ)

پاکستان هل دادن به سمت 100,000 تایید عفونت به عنوان متخصصان پزشکی تمنایی برای کنترل بیشتر و بیشتر اجراي اجتماعی فاصله احكام است. اما نخست وزیر عمران خان گفت کامل خاموش خواهد نابود شکست های اقتصادی.

چین توانسته غیر وارداتی مورد در دو هفته فرد آلوده در جزیره هاینان سواحل جنوبی.

کره جنوبی گزارش کرده است 57 موارد اضافی از coronavirus مارک دومین روز در یک ردیف که در آن روزانه پرش بالاتر از 50 به عنوان مقامات در تلاش برای سرکوب سنبله در تازه عفونت در پرجمعیت Seoul metropolitan area.

بریتانیا اجازه خواهد داد که مکان عبادت برای بازگشایی در ژوئن 15 — اما فقط در نماز است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>