(لس آنجلس) — کالبد شکافی را تایید کرد و گفت “Glee” ستاره Naya Rivera درگذشت از غرق شدن تصادفی به گفته مقامات در حالی که خانواده او منتشر شد بیانیه ای در گرامیداشت او “میراث ابدی و مغناطیسی روح.”

بررسی انجام شده روز پس از 33 سال پیدا شد در کالیفرنیای جنوبی دریاچه نشان داد هیچ نشانه ای از آسیب دیدگی یا بیماری است که ممکن است منجر به غرق شدن و به هیچ اولیه نشان می دهد که مواد مخدر یا الکل ممکن است نقش مهمی در مرگ او این شهرستان ونتورا معاینات پزشکی در بیانیه ای گفت.

بايگانی شد مورد استفاده قرار گیرد به تایید ریورا هویت و روال سم شناسی آزمون انجام خواهد شد برای حضور مواد مخدر و الکل ،

ریورا داشت در دریاچه Piru روز دوشنبه پنج روز پس از او ناپدید شد در حالی که قایقرانی با 4 سال که شد در خواب و به تنهایی در قایق ساعت بعد. کالبد شکافی را یافته بودند همه سازگار با انتظارات کلانتر که انجام جستجو و بررسی است.

ریورا اعضای خانواده منتشر شد اولین بیانیه عمومی روز شنبه پس از ناپدید شدن او گفت: “آنها بسیار سپاسگزار برای فوران عشق و دعا برای Naya, Josey و خانواده ما در طول هفته گذشته. در حالی که ما در غم از دست دادن ما افسانه ما خوش شانس به افتخار او ابدی میراث مغناطیسی و روح.”

در این بیانیه گفت: ریورا بود “یک استعداد شگفت انگیز بود اما حتی بیشتر فرد مادر و دختر و خواهر و … بهشت را به دست آورد ما لودگی فرشته.”

خانواده های تشکر شده از تیم های جستجو برای “تعهد تزلزل ناپذیر تلاش برای پیدا کردن سایت.”

سازندگان “Glee” نیز منتشر شد بیانیه ای در ادای احترام به ریورا سه شنبه اعلام کرد که آنها می تواند ایجاد یک صندوق برای او و به یاد او به عنوان شاد و فوق العاده با استعداد مجری.

“Naya بیش از فقط یک بازیگر در نمایش ما — او دوست ما” Ryan Murphy, Brad Falchuk و Ian Brennan گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

“دل ما به خانواده اش به خصوص مادرش, Yolanda بود که بخش بزرگی از ‘Glee’ خانواده و پسرش Josey” سه تولید کنندگان گفت: با اشاره به کودک به عنوان “زیبا پسر Naya عاشق ترین از همه است.”

Josey است ریورا پسر با شوهر سابق او بازیگر Ryan دورسی. او نام این پسر را “بزرگترین موفقیت است و من هرگز بهتر از او را.”

در حالی که او در ابتدا به استخدام به عنوان “سرور و نشاط” بازیگران عضو آن “را در بیش از یک قسمت یا دو برای ما متوجه است که ما تا به حال زنان به پیدا کردن یکی از با استعداد ترین های ویژه و ستاره ما تا به حال لذت بردن از کار با” تولید کنندگان گفت.

ریورا عمل می تواند آواز خواندن و رقص “ناخن یک شوخی به عنوان به خوبی به عنوان او می تواند شما را با یک صحنه عاطفی. … او بود که شادی را به نوشتن برای شادی مستقیم و شادی به اطراف” گفتند.

در به تصویر کشیدن یک دانش آموز دبیرستانی در یک آشکارا لزبین, رابطه در “سرور و نشاط” ریورا تضمین است که شخصیت او را دوست دارم برای او شریک بود “ابراز با عزت و قدرت و با نیت خالص,” تولید کنندگان گفت.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de