آلمانی وزرای نا امید در مورد ایالات متحده آمریکا خروج نیروهای نظامی گزارش

آلمان وزیر دفاع پیشنهاد کرد که روز شنبه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش قصد دارد به برداشت بیش از یک چهارم از سربازان آمریکایی در خارج از آلمان می تواند تضعیف نه تنها ناتو داد بلکه ایالات متحده خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: به امضا کردن یک طرح برای کاهش تعداد نیروهای مستقر در آلمان از 34,500 به بیش از 25,000 با توجه به گزارش های واشنگتن پست و وال استریت ژورنال, اما, آلمانی, وزیر دفاع Annegret Kramp-Karrenbauer به خبرنگاران گفت که برلین نشده است مطلع شده است از هر گونه حرکت می کند.

سفارت ایالات متحده در برلین کاهش یافته است به نظر و پنتاگون نشده را تایید کرد به گزارش.

اگر آمریکا پیش می رود اما او پیشنهاد حرکت خواهد انجام آسیب بیشتری به ناتو به عنوان یک کل نسبت به آلمان خود دفاع.

“واقعیت این است که حضور سربازان آمریکایی در آلمان در خدمت کل ناتو امنیت از جمله امریکا را امنیت خود,” او گفت:. “که پایه و اساس است که ما با هم کار کنند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است اصرار آلمان به صرف بیشتر در دفاع از خود برای دیدار با ناتو هدف از صرف دو درصد از تولید ناخالص داخلی در دفاع و مقامات آمریکایی در گذشته مطرح کرده بود امکان حرکت سربازان را به عنوان یک تهدید محجبه.

حرکت خواهد تاثیر ناتو در آلمان می گوید:

دولت هماهنگ اطلس روابط پیتر Beyer گفت: اگر این طرح تایید شده است آن را نمی خواهد اما که آن را تحریک کننده برای اولین بار از یادگیری از این امکان از طریق گزارش های رسانه ها.

“آلمانی-آمریکایی ارتباط می تواند به شدت تحت تاثیر چنین تصمیم رئیس جمهور ایالات متحده” Beyer گفت: آژانس خبری dpa.

“این فقط در مورد 9,500 سربازان بلکه در مورد خانواده خود را به طوری که حدود 20,000 آمریکایی است. این امر شکستن اطلس پل.”

به روز شده در زمانی که صدها هزار نفر از سربازان آمریکایی مستقر شدند در آلمان به عنوان سدی در برابر امکان حمله شوروی.

امروز کشور بسیار بیشتر از یک hub برای گسترده تر آمریکا عملیات نظامی است.

امکانات عبارتند از Ramstein پایگاه هوایی مهم برای انجام عملیات در شرق میانه و آفریقا و ستاد به نیروهای هوایی ایالات متحده در اروپا و آفریقا; در لندستوهل مرکز پزشکی منطقه ای است که نجات جان تعداد بی شماری از آمریکایی ها زخمی در عراق و افغانستان و مقر هر دو ایالات متحده اروپایی فرماندهی ایالات متحده در آفریقا فرمان در اشتوتگارت.

پرچم ایالات متحده و آلمان پرواز پشت یک نشانه در Ramstein پایگاه هوایی در سال 2014 فایل عکس. (لوکاس جکسون/آسوشیتد پرس)

آلمان نیز به مقر ارتش ایالات متحده و اروپا در ویسبادن یک F-16 جنگنده پایه در Spangdahlem و Grafenwoehr منطقه آموزشی بزرگترین ناتو تسهیلات آموزشی در اروپا است.

“اگر این را تایید کرد شما باید به خودتان بپرسید چه تاثیر این خواهد شد که در ناتو و معماری امنیت در اروپا” Beyer گفت.

آلمان شده است افزایش هزینه های دفاعی و این موضوع از سربازان تا به حال گذاشته خفته برای بسیاری از سال.

آن را بلافاصله روشن و چرا از آن بود که دوباره آورده اما مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم را در مدت کوتاهی پس از آنگلا مرکل گفت که او نمی خواهد شرکت در یک گروه هفت نشست در فرد در ایالات متحده آمریکا اگر رئیس جمهور تصمیم به رفتن پیش با آن است. مدت کوتاهی پس از صدراعظم را اعلام مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او به تعویق انداختن نشست.

وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas اذعان کرد بیش از آخر هفته که زمان روابط با واشنگتن شد و “پیچیده”است.

او ابراز نگرانی در مصاحبه با روزنامه Bild که ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری بیشتر می تواند قطبی واشنگتن و استوک سیاست های پوپولیستی.

“سپس همزیستی در داخل کشور نیست و فقط تبدیل شدن به سخت تر از آن نیز سوخت درگیری در سطح بین المللی,” او گفت: به نقل از. “آخرین چیزی که ما نیاز داریم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>