جورج فلوید که قتل توسط پلیس انرژی یک جنبش به خاک سپرده شود

سیاه و سفید مرد که مرگ الهام بخش در سراسر جهان حساب بیش نژادی و بی عدالتی به خاک سپرده خواهد شد در هوستون شنبه انجام شده در یک اسب کشیده حمل و نقل.

جورج فلوید که 46 بود زمانی که او کشته خواهد شد و به استراحت در کنار مادرش. در 25 مه به عنوان یک سفید مینیاپولیس افسر فشرده زانو در Floyd گردن مرگ مرد گریه برای مادرش.

تشییع جنازه او خواهد بود ، برخی از 6,000 نفر با حضور در یک مراسم یادبود عمومی دوشنبه در هوستون که در آن او بزرگ شده.

تحت فروزان تگزاس خورشید عزاداران با پوشیدن تی شرت با فلوید تصویر یا عبارت “من نمی توانم نفس بکشم” — عبارت او فریاد بارها و بارها در حالی که به پایین دوخته شده توسط افسر پلیس — منتظر ساعت برای ادای احترام خود را. فلوید بدن پوشیدن و در کت و شلوار قهوه ای دراز در یک کفش طلا-رنگی تابوت.

مدت کوتاهی پس از یادبود به پایان رسید فلوید را در تابوت قرار داده شده بود در یک نعش کش و همراهی با پلیس به یک مراسم تشییع جنازه به خانه.

به عنوان نعش کش سوار دور 39 ساله دانیل Osarobo یک هوستون ساکن که مهاجرت از نیجریه شنیده میشد گفت: “بقیه در قدرت است. استراحت در صلح است.”

“من متوقف شده توسط پلیس. من درک وضعیت. من فقط می توانید تصور کنید,” گفت: Osarobo که با این نسخهها کار به عنوان یک مهندس در صنعت نفت و گاز. “اگر چه در آن بود به من ؟ اگر چه از آن من بود برادر ؟ اگر چه در آن بود ، اگر آن پسر من?”

سازمان دیده بان l ‘شده اند می تواند هر یک از ما’: فلوید خدمات در هوستون:

در هوستون که در آن جورج فلوید صرف بخش عمده ای از زندگی خود عزاداران به یاد داشته باشید یک مرد که تبدیل به یک جنبش و امیدوارم که مرگ او را برانگیخته تغییر پایدار است. 2:02

کسانی که پرسش های بسیاری از آمریکایی های سیاه و سفید خواسته اند و نه فقط در هفته های اخیر اما برای چند دهه.

چهار مینیاپولیس افسران متهم در ارتباط با فلوید مرگ که دستگیر شد در فیلم توسط تماشاگران.

فلوید از مرگ برانگیخته بین المللی تظاهرات و درو جدید توجه به درمان از آمریکایی های آفریقایی تبار در ایالات متحده توسط پلیس و نظام عدالت کیفری. در دو هفته گذشته گسترده و قبلا غیر قابل تصور چیز جای گرفته اند: مؤتلفه مجسمه شده اند سرنگون ادارات پلیس در سراسر آمریکا به افکار, راه آنها گشت اقلیت محلات قانونگذاران باید بحث استفاده از زور در سیاست و سفید و سیاه و سفید و قهوه ای مردم را به حال ناراحت کننده, گاهی, گرم, بحث در مورد مسابقه در یک کشور است که قرار است به اطمینان حاصل شود فرصت های برابر برای همه است.

‘ما به عدالت’

تماس برای پلیس اصلاحات نابود و لگدمال شده است تا در بسیاری از جوامع و افراد در سراسر جهان به خیابان آمده اند در همبستگی و گفت که اصلاحات و گفت و گو باید با متوقف فلوید مراسم تشییع جنازه.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در دیدار با فلوید خانواده چهار شنبه, با توجه به عکس ارسال شده در توییتر توسط کشیش Al Sharpton. بایدن ارائه خواهد شد پیام فلوید مراسم تشییع جنازه خدمات. قبلی خاطرات جای گرفته اند در مینیاپولیس و Raeford, N. C., نزدیکی جایی که فلوید متولد شد.

یادبود کشیده اند خانواده از قربانیان دیگر مشخصات بالا قتل که نام تبدیل شده اند خشکیده به امریکا مکالمات در مسابقه — در میان آنها اریک گارنر و مایکل براون Ahmaud Arbery و Trayvon Martin.

جورج فلوید برادر Philonise فلوید دوم از سمت راست است که با آسودگی دوشنبه خارج چشمه ستایش کلیسا در هوستون توسط Floyd وکیل خانواده بن Crump راست و برگرد. Al Sharpton, سمت چپ. ایستاده در پس زمینه است که جورج فلوید برادر کوچکترش رادنی فلوید. (Adrees Latif/فردا نیوز)

“این فقط لطمه می زند” گفت: Philonise فلوید جورج فلوید برادر گریه او به عنوان علامت برخی از نام خود را در خارج چشمه ستایش کلیسا. “ما عدالت است. ما آن را دریافت کنید. ما نمی خواهد اجازه دهید این درب نزدیک است.”

به مدت 14 شب صدها نفر از هزاران نفر از مردم گرفته اند به خیابان ها در اعتراض به خشونت پلیس و نژادی و نابرابری.

شهرستانها تحمیل حکومت به عنوان برخی از این تظاهرات بودند بعد از خدشه دار اسپاسم آتش سوزی ضرب و جرح و سر و صدا-و-گرفتن حملات در کسب و کار. بیش از 10 ، 000 نفر دستگیر شده اند در سراسر کشور با توجه به گزارش های ردیابی شده توسط آسوشیتد پرس.

اما اعتراضات در روزهای اخیر شده است به شدت مسالمت آمیز و بیش از آخر هفته چندین ادارات پلیس به نظر می رسد به عقب نشینی از تاکتیک های تهاجمی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>