جورج فلوید سوگواری و جشن در مینیاپولیس یادبود

نقاشی دیواری از جورج فلوید پیش بینی شده در بالا تابوت طلایی خود را که در آن عزاداران kneeled و گریه متوقف شد و دعا در مراسم یادبود پنج شنبه بود یک پیام ساده: “من می توانم در حال حاضر نفس بکشم.”

مشاهیر حقوق مدنی فعالان و سیاستمداران و اعضای خانواده از فلوید جمع آوری شده در مینیاپولیس برای ادای احترام خود را به مردی که مرگ در دست پلیس است و موجب اعتراضات سراسری و خواستار پایان دادن به نژادی و بی عدالتی است. عزاداران عینک ماسک و ضربه آرنج به جای در آغوش گرفتن و یا لرزش دست در یادبود اتفاق می افتد در میان coronavirus بیماری همه گیر.

این بود coronavirus که به کشته شدن فلوید خانواده وکیل بن Crump گفت: اما “همه گیر نژادپرستی و تبعیض است.”

فلوید برادر و دیگر اعضای خانواده گفت: داستان های شخصی در مورد رقص, فوتبال بازی پخت و پز و لذت بردن از زندگی با هم. آنها گفتند: او شناخته شده بود توسط یابم نام مستعار “بزرگ جورج.”

“جورج او مانند یک ژنرال” برادر Philonise فلوید گفت. “هر روز او را به راه رفتن در خارج وجود دارد خواهد بود یک خط از افرادی که مایل به او خوش آمد می گوید…. او قدرتمند بود ، او در راه با کلمات…. همه عاشق جورج.”

سناتور ctq نشسته در میان مهمانان در مراسم یادبود برای فلوید در مینیاپولیس در روز پنج شنبه. (Julio کورتز/آسوشیتد پرس)

پیش بینی شده در بالای منبر در داخل محراب شد و آبی و نارنجی نقاشی دیواری است که رنگ در محل موقت یادبود در محله که در آن فلوید التماس هوا در 25 مه به عنوان یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به دست به دستبند, سیاه, مرد گردن برای نزدیک به نه دقیقه حتی پس از فلوید متوقف شد.

یک گروه کوچک و گروه کر خواند انجیل کلاسیک Goin’ تا ان را به عنوان عزاداران جمع شده بودند.

Sharpton eulogizes فلوید

کشیش جسی جکسون وارد و دعا برای چند لحظه بیش فلوید را در تابوت. دیگران به دنبال او منجر شود از جمله مینه سوتا سناتور ctq. جکسون و Klobuchar استقبال یکدیگر و صحبت کرد و برای چند دقیقه قبل از رفتن به کرسی های خود را.

Rev. Al Sharpton بود در میان کسانی که صحبت کرد.

“جورج فلوید نباید در میان مرحوم” Sharpton گفت. “او نمی میرند مشترک شرایط بهداشتی. او از یک مشترک آمریکا عدالت کیفری نقص. او آنجا بوده است نه اصلاحی رفتار است که تدریس این کشور است که اگر شما مرتکب یک جرم مهم نیست که اگر شما به پوشیدن شلوار جین آبی یا آبی شما باید به پرداخت برای شما مرتکب جرم و جنایت.”

دیگران در حضور و غیاب شامل ایالات متحده نمایندگان Ilhan عمر شیلا جکسون لی, خفه شدن Interracial و جویس بیتی; رپرهای T. I., با همسر خود, کوچک, Ludacris and Tyrese Gibson; کمدین های کوین هارت و تیفانی Haddish; و بازیگر Marsai مارتین.

فلوید, 46, درگذشت مارس 25 در بازداشت پلیس. تظاهرات در شهرستانها در سراسر ایالات متحده محکوم به نژاد پرستی پلیس و نقض حقوق بشر باقی مانده است اما به طور کلی مشخص شده است کمتر خشونت از دو شب گذشته از آن رخ داده است که در آخر هفته و شنبه شب.

سازمان دیده بان | معترضان نذر برای ادامه مبارزه برای عدالت پس از جورج فلوید مرگ:

پس از نه روز از تظاهرات معترضان می گویند که آنها در حال ادامه مبارزه برای عدالت و نه تنها برای جورج فلوید. 3:11

فلوید نیز سوگواری در زادگاه قبلی زادگاه

پس از پنج سرویس فلوید بدن خواهد شد سفر به Raeford, N. C., جایی که او در آن متولد شد, برای مشاهده عمومی و خصوصی خدمات خانواده شنبه. نیز وجود خواهد داشت یک خدمت بزرگ روز شنبه در هوستون که در آن فلوید صرف بیشتر از زندگی خود را که شامل آدرس از Sharpton, Crump و برگرد. ریموس E. Wright, خانواده کشیش. خصوصی کفن و دفن را به دنبال خواهد داشت.

داشتن دکمه سمت چپ هوستون برای مینیاپولیس در سال 2014 در جستجوی یک شغل و یک زندگی جدید فلوید خواهد جابجایی است که مسیر Sharpton گفت.

فلوید بود که شش پا-شش بار harboured آرزوی بازی بسکتبال حرفه ای بود اما گاهی اوقات تلاش برای پیدا کردن اشتغال در سال های اخیر است. پلیس در پاسخ به یک تماس در 25 مه که ادعا فلوید بود به تصویب یک لایحه تقلبی.

افسران در دادگاه

سه نفر از چهار اخراج افسران متهم در مرگ او ساخته شده خود را برای اولین بار حضور در دادگاه به عنوان یادبود جریان بود. یک قاضی تعیین وثیقه در $750,000 هر کدام برای Tou Thao, توماس خط و J. Alexander Kueng که هر یک به اتهام کمک و معاونت در جرم قتل.

آنها وارد نیست درخواست که به نوعی از اولین حضور در دادگاه مینه سوتا.

چهارم افسر درک چوین با اتهام قتل درجه دوم که حامل یک جمله حداکثر 40 سال است.

در کاپیتول هیل در روز پنج شنبه صبح چندین دموکرات ها در کنگره جمع شده بودند در سکوت به مدت هشت دقیقه و 46 ثانیه طول زمان گزارش شده است که چوین فشرده زانو خود را به Floyd گردن در حالی که او جلب نهایی خود را بکشید.

سازمان دیده بان l چهارشنبه شب اعتراض در ایالات متحده تا حد زیادی مسالمت آمیز:

خواستار عدالت زنگ زد برای یک روز نهم در شهرستانها در سراسر ایالات متحده در بیشتر تظاهرات مسالمتآمیز. 2:29

آرامتر تظاهرات روز شنبه پس از, دادستان شارژ سه مینیاپولیس افسران پلیس — که هر برنامه ریزی شده به نظر می رسد در دادگاه روز شنبه بعد از ظهر — ثبت جدید سخت تر اتهام افسر در مرکز مورد درک چوین. اگر محکوم افسران می تواند محکوم به چهار دهه در زندان است.

در سراسر ایالات متحده بیش از 10 ، 000 نفر دستگیر شده اند در ارتباط با ناآرامی های شمارش توسط آسوشیتد پرس نشان می دهد. بیش از یک دوجین مرگ و میر گزارش شده است هر چند شرایطی که در بسیاری از موارد هنوز در حال مرتب کردن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>