جورج فلوید یادبود رویداد جریان در مینیاپولیس

سازمان دیده بان جورج فلوید یادبود در مینیاپولیس زندگی می کنند در این صفحه در 2 p. m. ET.

اولین یادبود گردهمایی جورج فلوید است که خدمات جریان در مینیاپولیس, لگد زدن به یک سری از حوادث به سوگواری مردی که مرگ قدرت یک جنبش ملی برای درخواست تغییر در پلیس روشها و یک گفتگوی ملی در مسابقه.

Rev. Al Sharpton این رهبر جنبش حقوق مدنی را eulogize فلوید و وکیل خانواده بن Crump نیز صحبت می کنند در پنجشنبه ادای احترام. این رویداد برگزار خواهد شد در شمال مرکزی دانشگاه در مینیاپولیس.

فلوید, 46, درگذشت مارس 25 در بازداشت پلیس. تظاهرات در شهرستانها در سراسر ایالات متحده محکوم به نژاد پرستی پلیس و نقض حقوق بشر باقی مانده است اما به طور کلی مشخص شده است کمتر خشونت از دو شب گذشته از آن صورت گرفت که در آخر هفته و شنبه شب.

Sharpton صحبت می کرد به خبرنگاران اوایل روز شنبه در مینیاپولیس توصیف آن به عنوان یک “لحظه ای از تغییر در امریکا است.” در حالی که پاسخ دادن به یک سوال از یک Radio-Canada خبرنگار Sharpton اشاره به نخست وزیر جاستین ترودو مکث طولانی در اوایل این هفته در پاسخ به سوالی در مورد ایالات متحده شد.

تابوت جورج فلوید دیده می شود پیش از مراسم یادبود او را در مینیاپولیس پنجشنبه پس از مرگ او در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است. (لوکاس جکسون/فردا نیوز)

“این یک روز جدید … من قصد دارم به بیان است که در مدح و پس از شما از کانادا, من نمی خواهد که 21 ثانیه فاصله قبل از من بگو آنچه که من باید بگویم” Sharpton گفت.

سازمان از یک مینیاپولیس یادبود جورج فلوید قرار می گیرد ترتیبات گل در اطراف یک تابوت طلایی روز شنبه به عنوان خانواده و دوستان و افراد آماده برای ادای احترام خود را به مردی که مرگ موجب تظاهرات گسترده و خواستار پایان دادن به نژادی و بی عدالتی است.

یک نعش کش پارک شده بود در خارج از Frank J. Lindquist پناهگاه در شمال مرکزی دانشگاه ساعت قبل از یادبود بود برای شروع در مینیاپولیس — خدمات اول برگزار می شود در شش روز در سراسر سه جوامع که در آن فلوید متولد شد و رشد یافت و درگذشت.

سازمان دیده بان | معترضان نذر برای ادامه مبارزه برای عدالت پس از جورج فلوید مرگ:

پس از نه روز از تظاهرات معترضان می گویند که آنها در حال ادامه مبارزه برای عدالت و نه تنها برای جورج فلوید. 3:11

فلوید نیز سوگواری در زادگاه قبلی زادگاه

در داخل محراب در مینیاپولیس یک سلف-پرتره فلوید ایستاده بود به سمت چپ تابوت و آبی و نارنجی نقاشی دیواری است که رنگ شده بود در محل موقت یادبود در محل مرگ خود را پیش بینی شده بود بالا منبر. یک طبل تنظیم صفحه کلید و چهار میکروفن ایستاده بود و آماده برای یک گروه کر کوچک به انجام.

مراسم یادبود بود و انتظار می رود برای جذب یک آرایه وسیعی از مشاهیر حقوق مدنی رهبران و فعالان و سیاستمداران از سراسر کشور است. صندلی محفوظ شد برای بازیگران و کمدین های کوین هارت تیفانی Haddish و Regina Hall; بازیگر و تهیه کننده Tyler Perry; تهیه کننده فیلم خواهد پاکر; مارتین لوتر کینگ سوم; کشیش جسی جکسون; مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz; مینیاپولیس شهردار یعقوب Frey; مینه سوتا در کنگره Ilhan Omar; U. s. Senator ctq و بسیاری دیگر.

مینیاپولیس رئیس پلیس Medaria Arradondo راست زانو زده با یک افسر دیگر به عنوان فلوید بدن گرفته شده است به سایت از مراسم یادبود. (Kerem Yucel/خبرگزاری گتی ایماژ)

فلوید بدن خواهد شد و سپس سفر به Raeford, N. C., جایی که او به دنیا آمد 46 سال پیش برای مشاهده عمومی و خصوصی خدمات خانواده شنبه. نیز وجود خواهد داشت یک خدمت بزرگ روز شنبه در هوستون که در آن فلوید صرف بیشتر از زندگی خود را که شامل آدرس از Sharpton, Crump و برگرد. ریموس E. Wright, خانواده کشیش. خصوصی کفن و دفن را به دنبال خواهد داشت.

داشتن دکمه سمت چپ هوستون برای مینیاپولیس در سال 2014 در جستجوی یک شغل و یک زندگی جدید فلوید خواهد جابجایی است که مسیر Sharpton گفت.

Sharpton برنامه ریزی شده به اذعان معنی فلوید تا به حال در زندگی خود خانواده بزرگ و گسترده تر معنی او را به عهده گرفت و در مرگ.

“این خواهد بود ناکافی اگر شما نمی توجه به زندگی و عشق و جشن خانواده می خواهد” Sharpton گفت. “اما آن را نیز ناکافی … اگر شما عمل به عنوان اینکه ما در یک مراسم تشییع جنازه رخ داده است که تحت شرایط طبیعی.”

مردم بازدید از یک بنای یادبود در محل که در آن جورج فلوید درگذشت در بازداشت پلیس در مینیاپولیس. (اسکات اولسون/گتی ایماژ)

فلوید بود که شش پا-شش بار harboured آرزوی بازی بسکتبال حرفه ای بود اما گاهی اوقات تلاش برای پیدا کردن اشتغال در سال های اخیر است. پلیس در پاسخ به یک تماس در 25 مه که ادعا فلوید بود به تصویب یک لایحه تقلبی.

در ضمن در کاپیتول هیل در روز پنج شنبه صبح چندین دموکرات ها در کنگره جمع شده بودند در سکوت به مدت هشت دقیقه و 46 ثانیه طول زمان آن گزارش شده اصلی دستگیری افسر فشرده زانو خود را به Floyd گردن در حالی که او
درو نهایی خود را بکشید.

سازمان دیده بان l چهارشنبه شب اعتراض در ایالات متحده تا حد زیادی مسالمت آمیز:

خواستار عدالت زنگ زد برای یک روز نهم در شهرستانها در سراسر ایالات متحده در بیشتر تظاهرات مسالمتآمیز. 2:29

آرامتر تظاهرات روز شنبه پس از, دادستان شارژ سه مینیاپولیس افسران پلیس — که هر برنامه ریزی شده به نظر می رسد در دادگاه روز شنبه بعد از ظهر — ثبت جدید سخت تر اتهام افسر در مرکز مورد درک چوین. اگر محکوم افسران می تواند محکوم به چهار دهه در زندان است.

در سراسر ایالات متحده بیش از 10 ، 000 نفر دستگیر شده اند در ارتباط با ناآرامی های شمارش توسط آسوشیتد پرس نشان می دهد. بیش از یک دوجین مرگ و میر گزارش شده است هر چند شرایطی که در بسیاری از موارد هنوز در حال مرتب کردن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>