گاز نشت دوباره در کارخانه مواد شیمیایی در هند که منجر به کشته شدن 11, بیمار صدها نفر

گاز سمی شروع نشت دوباره از ال جی شیمیایی گیاه در جنوب هند ویساکاپاتنام اوایل روز جمعه یک مقام رسمی گفت: راه اندازی گسترده تر تخلیه پس از حداقل 11 نفر کشته شدند پس از نشت از سایت در ساعات اندکی از روز شنبه.

“وضعیت وخیم” منطقه آتش افسر N. Surendra نند به رویترز گفت و اضافه کرد مردم در پنج کیلومتر شعاع کارخانه شد نقل مکان کرد.

تنها چند ساعت قبل از آن مقامات گفته بود که وضعیت تحت کنترل در کارخانه در حومه ویساکاپاتنام که در آن اولیه نشت دیروز چپ از مردم در تلاش برای نفس کشیدن و سقوط در خیابان ها به عنوان آنها سعی به فرار. حدود 1000 دچار مشکلات تنفسی و مشکلات دیگر.

مدیر Vinay Chand گفت: چند نفر غش پنج شنبه در جاده ها شدند و با عجله به بیمارستان در ویساکاپاتنام در آندرا پرادش. مرده شامل هشت ساله.

مصنوعی شیمیایی استایرن درز کرده از LG پلیمرهای گیاهی که کارگران در حال آماده شدن برای راه اندازی مجدد پس از آن بسته شد در طول coronavirus مستند Chand گفت. گاز به بیرون درز پس از آتش سوزی و خاموش شد.

نزدیک به 1000 نفر در یک منطقه از سه کیلومتری گله و شکایت از مشکلات تنفسی و سوزش در چشم خود, او گفت:.

حدود 100 نفر در بیمارستان بستری شد و در غیر تهدید کننده زندگی شرایط کمیسر پلیس R. K. مینا گفت.

(CBC)

S. N. Pradhan سر از فاجعه ملی در پاسخ به زور گفت: 11 نفر فوت کرده است.

مینا گفت: یک نفر فوت کرد و پس از سقوط به خوبی در حالی که در حال اجرا و یک نفر دیگر پس از پریدن از طبقه دوم خانه خود را به فرار کنند. دیگران در بیمارستان درگذشت.

ال جی همکاری با مقامات محلی

وزارت امور خارجه صنایع وزیر Mekapati Goutham ردی گفت: امدادگران شکست باز کردن درب از خانه های روستای است که از داخل قفل و متوجه شد افرادی که تا به حال سقوط و حمل و نقل آنها را به یک بیمارستان است.

شرکت کره جنوبی ال جی LG Chem., Ltd. در عمل این گیاه است. آن را می گوید آن است که کره جنوبی بزرگترین شرکت شیمیایی است و بخشی از LG Corp. کنگلومرا.

این شرکت گفت: این شرکت عامل با مقامات برای کمک به ساکنان و کارکنان.

نزدیک به 1000 نفر در یک منطقه از سه کیلومتری گله و شکایت از مشکلات تنفسی و سوزش در چشم خود گفت: مدیر Vinay Chand. (آسوشیتد پرس)

به دنبال آن است به علت نشت استایرن مونومر گاز استفاده شده است که برای تولید پلاستیک, اما نمی دانم دقیقا تا هند مقامات تکمیل تحقیقات خود شرکت رسمی آهنگ Chun-seob گفت.

مردم احساس نفس خود را در خانه’

در ویساکاپاتنام کارخانه پیشرو تولید کننده پلی استایرن پلاستیک در هند. آن را حدود 300 نفر از کارگران.

Mekapati Goutham سونگ دولت مدیر کل پلیس گفت استایرن گاز “است و نه سمی و یا یک گاز کشنده.”

“تنها اگر یکی از استنشاق دوزهای بالا از آن جدی است. در غیر این صورت منجر به سوزش از دست دادن انسجام و تنگی نفس,” او گفت:.

مینا گفت: حدود 3000 نفر تخلیه شدند روز شنبه از یک روستا در نزدیکی کارخانه.

تصاویر تلویزیونی نشان داد مردم دروغ گفتن در خیابان ها پس از سقوط در حالی که در تلاش برای فرار.

یک شاهد عینی گفته است که ” در مجموع وحشت به عنوان یک مرطوب کننده مانند گاز احاطه این منطقه است. “مردم احساس نفس در خانه های خود و تلاش برای فرار. تاریکی اضافه شده به سردرگمی گفت:” یک کانال تلویزیونی. نام او داده نشده توسط کانال.

Srijana Gummala محلی شهرداری کمیسر گفت: آب در حال سمپاشی در منطقه برای به حداقل رساندن تاثیر این گاز است. “از طریق سیستم آدرس عمومی مردم خواسته شده است که به استفاده از مرطوب ماسک,” او گفت:.

هند تحمیل سخت در سراسر کشور مستند در 25 مارس به کنترل گسترش از رمان coronavirus. اقدامات بودند کاسته روز دوشنبه اجازه می دهد همسایگی مغازه ها و واحدهای تولیدی به بازگشایی برای از سرگیری فعالیت های اقتصادی.

هند تا کنون گزارش شده که نزدیک به 50000 ویروس موارد با 14,183 بهبود و 1,694 مرگ و میر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>