از ماساژ به بینی سواب: در داخل XpresSpa را سخت جاده به تبدیل شدن به یک فرودگاه COVID-19 مرکز آزمون

Lately داگ Satzman را AirPods شده است در حال اجرا از باتری چند بار در روز. Satzman مدیر عامل XpresSpa و مانند رهبران کسب و کار در سراسر کشور, او تا به حال یک بهار به عنوان COVID-19 همه گیر در سراسر ایالات متحده تعطیل شهرستانها در پی آن است. در مارس 15, Satzman آغاز شده بود روند furloughing حدود 500 کارمند است که کار در فرودگاه آبگرم های زنجیره ای. با 46 مکان در 23 فرودگاه در ایالات متحده XpresSpa نقطه شما قطره را به صورت سریع در طول ماساژ طولانی توقف و یا به خنک کردن خود را مانیکور بین پرواز. به عبارت دیگر این یک لوکس — و یا در سال 2020 شرایط “غیر ضروری است.”

اما حتی به عنوان مغازه ها تعطیل شد و برنامه پرواز بودند متعاهد Satzman و رئیس هیئت مدیره خود را بروس برنشتاین تصمیم به کار در سمت جدید و تازه انتقادی — مدل کسب و کار: COVID-19 تست. “همانطور که ما از گوش دادن به اخبار ما می شنوید مورد نیاز برای آزمایش ما می شنوید در مورد کشورهای دیگر انجام این 30 روز پیش ما شنیده در مورد کره جنوبی مهار گسترش در جوامع خود را با تست. ما فکر کردیم که: آیا راهی وجود دارد ما می توانیم دوباره فعال ما بسته چشمه های معدنی به حداقل به طور موقت آنها را تبدیل به COVID امکانات تست و قرض دادن یک دست به تلاش?” Satzman گفت: در اواسط ماه آوریل است. سپس او و برنشتاین شد ساخت سایت بازدیدکننده داشته است به شهر نیویورک JFK فرودگاه بین المللی. در اواخر ماه مه آنها امضا قرارداد به خلبان خود را اول تست برنامه, برنامه ریزی, برای فرایند حدود 500 تست در روز برای فرودگاه و شرکت هواپیمایی کارکنان. محل شروع به تست اول آن بیماران در ژوئن 23, فقط به عنوان شهر نیویورک بازگشایی برخی از رستوران ها و خرده فروشی.

گرفتن حتی این تک تست سایت و در حال اجرا است که خود تمرکز منحصر به فرد برای بیش از دو ماه — و به همین دلیل برای تمام کسانی که مرده AirPods تشکر برای ساعت های طولانی وارد شده در تماس با تیم حقوقی, سلامت همکاران و همکاران — روشن است که چالش هایی که آمریکا چهره در مدیریت بیماری همه گیر کوروناویروس و گسترش آن. “آن را مانند شما برای اتصال یک نقطه به بعد است. آن را مانند شما در حال اتصال یک نقطه به بعد با 16 پازل در همان زمان و تلاش به زمین در همان محل” Satzman می گوید.

شواهد نشان می دهد که گسترده تست برای COVID-19 مهم ترین عامل در مبارزه با این ویروس را گسترش و حیاتی شرط به طور کامل بازگشایی اقتصاد است. کشورهایی مانند نیوزیلند و ایسلند و شهرستانها مانند هنگ کنگ را به طور موثر شامل ویروس با تشکر تهاجمی توده-تست رژیم, تماس, ردیابی و اجباری قرنطينه. اما در ایالات متحده تست قابلیت های آهسته بوده است به سطح شیب دار تا با توجه به ترکیبی از مقررات تاخیر و سردرگمی عرضه محدودیت و هنوز هم در حال تکامل علم است. داروخانه ها مانند CVS Walgreens مراسم-کمک و خارج شده در زمان ماه برای باز کردن تنها 69 درایو از طریق مراکز تست در سراسر کشور, هر چند آنها همچنان به آرامی در حال گسترش است. همانطور که از ژوئن 13, بیش از 27 میلیون تست شده خام در آمریکا در حالی که بیش از کره جنوبی به عنوان مثال نرخ بالای نتایج مثبت در ایالات متحده آمریکا — در حدود 10 درصد — نشان دهنده یک تست تعصب نسبت به کسانی که در حال حاضر بیمار یا بدیهی است که در معرض احتمال زیاد چون اکثر تست ها در ایالات متحده آمریکا شد و در ابتدا این سایت متعلق به بیماران نشان دادن فعال coronavirus علائم اغلب در حال حاضر در بیمارستان ها و اتاق های اورژانس. توسط اواسط ماه ژوئن تست برای عموم مردم تا به حال به طرز چشمگیری افزایش یافته که شامل گزینه های رایگان برای ساکنان لس آنجلس و نیویورک و دیگر شهرها از جمله پاپ آپ برنامه برای شرکت کنندگان در سال های اخیر تظاهرات توده.

XpresSpa طرح این است برای خدمت به مشتری های مختلف برای یک هدف متفاوت است. از آن خواهد شد یکی از اولین نهادهای ارائه COVID-19 نمونه امکانات و نتایج آزمون به بیماران در درجه اول در ترکه از سایت کارفرمایان. در واقع اگر شما بیمار Satzman می گوید آن را ترجیح داده است که شما نمی آیند. و در حال حاضر اگر شما بخشی از عموم آنها آماده نیست برای شما هم. “این است که به منظور ایجاد یک فعال تست برای کسانی که احتمالا لازم نیست که علائم اما می خواهم به دانستن آنها نیست مسری” Satzman می گوید. به جای XpresSpa در حال ساخت یک طرح برای چه اتفاقی می افتد پس از بحران فروکش و چگونه برای مدیریت یک صنعت بهداشت و درمان به جلو رفتن.

در ایالات متحده و هوا و ترافیک مسافر کاهش یافته و در حدود 95% در اواسط ماه ژوئن فرودگاه شد و هنوز هم دیدن فقط حدود 20 درصد از مردم آنها را به کار گرفته بودم در همان زمان در قاب 2019. فرودگاه و شرکت هواپیمایی کارکنان — خط مقدم ضروری کارگران با قرار گرفتن در معرض جهانی — به ویژه آسیب پذیر به بالقوه عفونت و گسترش آن است. که در آن Satzman می بیند XpresSpa اتصالات در: آن را پیشرو بهداشت و سلامتی تجاری در فرودگاه در سطح جهان با نخست املاک و مستغلات در حال حاضر در پایانه ها در بنادر از ورود در سراسر کشور است. خود نیروی کار است TSA-تایید شده با امنیت ترخیص کالا از گمرک است که مورد نیاز برای کار در یک فرودگاه است. و از آنجا که بسیاری از درمانگران ماساژ manicurists و aestheticians دریافت بیماری-مهار آموزشی به عنوان یک نیاز برای خود دولت مجوز آنها در حال حاضر یک گام بیشتر در طول مسیر نسبت به ارائه سلامت-سازگار با محیط تست از مستقل دیگر کسانی که در این زمینه و یا حداقل چیزی بود که Satzman و برنشتاین که در ماه آوریل است.

تمرکز خود را ارائه خدمات فرودگاه و کارکنان خطوط هوایی نیاز به ماندن عملیاتی. “یکی از مدیران در JFK گفت: خود را از پروتکل فعلی این است که اگر کسی را از تماس بیمار با علائم آنها را مجبور به ارسال همه [آن شخص] با کار خانه را به ماندن در قرنطینه برای 14 روز” Satzman گفت: در زمانی که عفونت اعداد هنوز نوردی در نیویورک است. که باقی مانده درست از طریق ژوئن. “به محض این که [صنعت هواپیمایی] شروع به چیدن بازگشت تا با داشتن 15 نفر در خانه برای دو هفته از زمانی که یک فرد تا به حال علائم ؟ آن ویرانگر است. در حال حاضر زمان برای ساخت این عضله برای نیروی کار قبل از اینکه مردم شروع به بازگشت.” در روزهای منتهی به خود باز Satzman گفت: برخی از مدیران شرکت هواپیمایی شد شمارش جدید تست برنامه. اما به عنوان او را کشف بیش از سه ماه گذشته حتی مشتاق مشتریان املاک و مستغلات حق و مجوز نیروی کار به اندازه کافی برای گرفتن یک تست تسهیلات و سرعت در حال اجرا — با وجود مداوم نیاز فوری.

از آن گذشته 10 p. m. در یک شنبه شبو Satzman چیدن است در شام پس از یک شب اجرا در پارک مرکزی. آن شده است به طور معمول یک روز طولانی در دفتر خانه خود را فوقانی سمت غرب آپارتمان به عنوان یک رعد و برق خروشان خارج است. برای اولین بار وجود دارد روزانه 8 صبح کمیته راهبری تماس با برنشتاین; خود را به تازگی منصوب, مدیر پزشکی دکتر لوئیس Lipsey جدید-نیویورک-بر اساس خون و انکولوژیست و تازه استخدام مشاور کسب و کار که تبدیل به پروژه خود منجر کالوین کورتنی شوالیه. سپس Satzman مدیریت تماس ها با سه روش متفاوت حقوقی شرکت های پرداختن به نیویورک دولت مجوز و مقررات تجاری trademarking و رعایت HIPAA و دو شرکای بالقوه برای پرونده پزشکی الکترونیکی مدیریت. وجود دارد بروشور و وب سایت مواد به منظور توسعه امکانات و طراحی دوباره برای درمان پزشکی به منظور نظارت و شرح شغل — phlebologists, پرستار پزشکان — به اطلاع عموم.

و در نهایت وجود دارد COVID-19 آزمون خود را. حتی پس از امضای توافق خود را با فرودگاه JFK در اوایل ماه ژوئن XpresSpa تیم هنوز مذاکره با تست نهایی شرکای. آنها برنامه ریزی برای ارائه ثابت PCR بینی تست های گرد به احتمال زیاد پردازش در یک آزمایشگاه محلی. آنها نیز در نهایت قصد داریم به ارائه نوع دوم از آزمون در حال حاضر در بازار که اندازه گیری آنتی بادی در خون است. اولین نوع از آزمون تشخیص عفونت فعال; دوم نشان می دهد عفونت قبلی. “این یک هدف متحرک” Satzman می گوید. “با نگه داشتن علم شده است بزرگترین مانع.”

در ابتدا Satzman و تیم او امیدوار بود به ارائه یک با حداقل تهاجم انگشت-prick test که بازده نتایج در دقیقه. در ماه ژوئن شناخت که تست مکان در سراسر این کشور تلاش کرده بود با معیوب نتایج با استفاده از آزمون آنها تصمیم به رفتن با کندتر-برگرد اما بیشتر ثابت قرعه کشی خون روش. وجود دارد حدود 100 آنتی بادی آزمون گزینه در حال حاضر در بازار ایالات متحده, اما تنها چند باید تایید FDA تحت اضطراری مجوز قانون است. بسیاری شده اند و افراد را به یاد می آورد و یا کشیده شده است از بازار به دلیل نگرانی در مورد دقت و پردازش. در اوایل Satzman رسید برای اولین بار یکی از دروازه Cellex. “جالب اینجاست که آنها نمی باید یک آزمایش برای فروش” Satzman به یاد می آورد از ارتباطات اولیه; آنها ندارد توزیع و هنوز هم در حال کار بر روی تولید خود را.

دکتر آنه Wyllie, یک دانشیار پژوهش دانشمند در دانشگاه ییل دانشکده بهداشت که در حال کار بر روی یک نوع سوم از COVID-19 آزمون می گوید که در حالی که خسته کننده این موانع را می توان مهم برای جلوگیری از عجله در هر علم به بازار به خصوص که بیشتر خرده فروشان ممکن است به نوبه خود به COVID-19 تست. “این می تواند خطرناک باشد به چیز اشتباه در یک زمان مثل این” او می گوید: ابراز نگرانی در مورد تست حساسیت. در اواسط ماه مه در انجمن پزشکی آمریکا پیشنهاد کرد که آنتی بادی آزمایش نباید مورد استفاده قرار گیرد برای تعیین ایمنی و یا نشان می دهد پایان دادن به اجتماعی فاصله شیوه های. حتی ماه به بحران وجود دارد باقی می ماند کمی اجماع در اطراف چه گسترده تست باید مانند نگاه است که می تواند پاک کردن ساختمان برای اشغال و حفظ امن محیط کار برای کارکنان. در واقع برخی از شرکت ها حتی برنامه ریزی به درخواست کارگران خود به نشانه مسئولیت چشم پوشی در مورد آنها گرفتن COVID-19. هنوز Wyllie می بیند XpresSpa طرح به عنوان چیزی با “بالقوه است.”

قبل از در حال اجرا XpresSpa, Satzman بود یک معاون ارشد توسعه کسب و کار خرده فروشی عملیات در استارباکس. جهان سلامت در مقررات و بوروکراسی دولتی جدید است و پر از موانع غیر منتظره. “ما در املاک و مستغلات, ما باید, ما باید تمایل مردم هوشمند در حال کار واقعا سخت در بسیاری از ساعت — اما آن را هنوز هم آهسته و خسته کننده است,” او می گوید. در ابتدا XpresSpa نگاه به سازمان های فدرال مانند CDC HHS و FEMA برای راهنمایی خود را از دیدن تبلیغات در اخبار. اما تست استاندارد هستند و در واقع تعیین شده توسط هر دولت با تغییر قوانین و مقررات در هر منطقه. آنها کشف آنها نیاز به قرارداد با یک پزشک یا پرستار پزشک برای مدیریت سایت در حالی که برخی از آزمایشگاه کار نیز نیاز به آنها را برای دیدار با آزمایشگاه بالینی بهبود اصلاحات (CLIA) استاندارد. سپس آنها نیاز به تاییدیه از بهداشت دولت تخته. “من فکر می کنم دولت فدرال می تواند یک نقش فعال در کمک به تلاش های تست,” Satzman می گوید. “آنچه من از دیدن متحده هستند بدانند آن را خود به خود و آنها بدانند آن را در نرخ متفاوت است.” در نتیجه تناقضات که مانع سرعت. “هنگامی که شما باید 50 مختلف مردم در تلاش برای حل یک مشکل مشابه…” او مسیرهای پیاده روی کردن. “این یک ساخته شده است در inefficiency. متحده می خواهند خود را, استقلال, اما این یکی از دلایل ما شده اند قادر به گرفتن تست به بالا و در حال اجرا است.” ملی گریخته از انزوا قوانین و تست در دسترس است که در ادامه به خوبی به تابستان نشان دهنده Satzman مشکلات در گرفتن یک برنامه ملی عملکرد به سرعت.

فرودگاه های خود را ارائه شده یک دوم سطح پیچیدگی: آنها نهادهای عمومی که به معنی شوراهای شهر و شهرداری دفاتر اغلب کنترل عملیات خود را. پس از آزمایشی برنامه را باز در JFK ترمینال 4, Satzman امید به گسترش به فرودگاه لاگاردیا و فرودگاه نیوآرک با همکاری بندر مقامات نیویورک و نیوجرسی. آتلانتا Hartsfield جکسون فرودگاه بین المللی و شیکاگو اهار نیز بر روی نقشه با بیشتر مکان آمده اما زمان باقی مانده تا در هوا. XpresSpa ساخته شده است که بیشترین پیشرفت را در JFK ترمینال 4 به دلیل آن است که یک مورد غیر معمول: این عمل توسط یکی دیگر از شرکت های خصوصی. به علاوه با نیویورک به عنوان ویروس کانون در ایالات متحده به آن احساس نیاز مبرم ترین زمانی که آنها شروع به قرار دادن این برنامه با هم.

در حالی که کار را از طریق اداری ضرورت Satzman اتحاد دوباره فعال برخی از کارکنان — یک سر از آن برای کمک به ساخت یک بیمار جدید, پورتال خود مدیر طراحی و ساخت و ساز به مقاوم سازی مکان های خود را برای استفاده به عنوان مراکز تست منابع انسانی مدیران برای کمک به استخدام. در روز افتتاحیه XpresSpa آوردن برخی از اعضای خود را موجود و نیروی کار که علاقه مند به آموزش آنها را برای نقشهای تخصصی. اما آنها همچنین نیاز به استخدام کارکنان جدید از جمله تکنسین آزمایشگاه و بهداشت و درمان نقش — که معنای آنها نیاز به کار را از طریق TSA مصوبات برای یک مجموعه جدید از کارکنان پس از همه. نه این که استخدام خود مسئله است. “بسیاری از [بالقوه استخدام های جدید] می خواهید به خارج شدن از بیمارستان” Satzman می گوید. “آنها با انگیزه به خدمت می کنند.”

پس از آن وجود دارد مشکل تامین تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE: استریل لباس, ماسک صورت و سپر است که ایالات متحده امکانات در سراسر کشور از جمله بیمارستان و تلاش برای به دست آوردن. “ما یک خط در عرضه اما یکی از کسب و کار ما صحبت کردیم به موجودی خود را به سطح تغییرات هر چند ساعت نه هر چند روز” Satzman گفت: در آوریل. “این یک فرار زنجیره تامین است.” در ماه ژوئن که تا به حال قابل ملاحظه ای تغییر کرده است.

XpresSpa دارای چهار محل در JFK ترمینال 4. دو تا از بزرگترین, یکی توسط دروازه B24 و دیگر در کنار مک, آرایشی و بهداشتی, فروشگاه ابتدا نخست شرکت کنندگان به صورت آزمایشی برنامه. اما با توجه به انتظار تقاضا فرودگاه در نهایت ارائه شده 1700 متر مربع از پیش امنیت در فضای سالن برای ورود آنها را به ساخت یک محل موقت یک ساختار مدولار متحرک پارتیشن با نه خصوصی اتاق تست و شش “مصرف” اتاق معنی وجود دارد هیچ جمعی انتظار فضا. آنها انتظار می رود به نوبه خود در اطراف چشمگیر 500 تست در روز است. “زیبایی یک فرودگاه است که شما می تواند ساعت های طولانی” Satzman می گوید به طوری که آنها در حال برنامه ریزی برای چندین هشت ساعت در شیفت در هر روز. در فرودگاه های دیگر ممکن است آنها را به چوب تبدیل موجود املاک و مستغلات — اما خود اسپا و خدمات تست او تنش باقی خواهد ماند به طور کامل جدا شود.

Satzman پیاده روی را از طریق فرایند برنامه ریزی: کارفرمایان ثبت نام نیروی کار خود را برای تست تعیین استانداردهای خود را که می شود تست شده و چگونه اغلب. بیماران را ملاقات آنلاین و نشان می دهد تا به یک “اصطکاک” تجربه با مدارک مشترک پلانشت یا صبر کنید زمان در یک فضای محصور شده است. با باز کردن در زمان حال XpresSpa تصمیم گرفته بود خود را به گسترش گزینه های خدمات شامل پیاده روی در تست برای کسانی که با بیمه دور زدن کارفرما. در هر صورت آن را شرکت های بیمه و کارفرمایان خواهد شد که به احتمال زیاد پای این لایحه; با باز کردن آن شد و هنوز مشخص نیست که باک را متوقف خواهد کرد اما. “ما امیدوار هستیم دولت فدرال را پوشش میدهد اما معلوم نیست چه امکانات تست می توانید به دنبال بازپرداخت و چقدر بازپرداخت است. ما نه وابسته به بودجه فدرال اما آن را همه چیز را بسیار کارآمد تر زمانی که ما یاد بگیرند که مسیر” Satzman می گوید.

XpresSpa را محوری برای ارائه خدمات ضروری است نه فقط نوع دوستانه: این هوشمند کسب و کار, سرمایه گذاری در منابع موجود و 5.6 میلیون وام از طریق چک حفاظت از برنامه در اوایل ممکن است. اما آن را نیز به طور بالقوه موقعیت آنها را به خوبی در چشم های عمومی گیریم تلاش های خود موفق هستند. مانند مشروب و عطر تولید کنندگان تعویض بیش از تولید ضد عفونی کننده دست و یا شرکت های مد تان شدیدا از ماسک آنها فقط یک شرکت اقدام به نجات هر دو عملیات خود و جمعی ما وضعیت. نتیجه: همانطور که از هفته سوم ماه ژوئن XpresSpa در قیمت سهام شد تا بیش از 1200% از آن مارس کم است. و فراتر از گرد آوردن حسن نیت خود را تغییر تمرکز ممکن است منعکس کننده معنی دار جدید موقعیت بازار — یا حداقل یک نقشه راه به دنبال در سلامت آینده بحران.

برای ماه هر شب در 7 p. m., Satzman خواهد چوب سر خود را از دفتر پنجره, چهره جنوب به سمت چراغ های روشن از Midtown را برج های اداری و عضویت در این شهر معمول شب برای تشویق کارکنان بهداشتی درمانی. گاهی اوقات او با همکاران که می تواند شنیدن yells از طریق AirPods. “آنها مانند این است که واقعا اتفاق می افتد؟’ و من مانند ” بله که شهر نیویورک عزیزم.'” کار از خانه — با او دو سن مدرسه کودکان و نوجوانان زیر پا — شده است یک تنظیم درست مثل هر کس دیگری. اما حتی به نیمه شب نزدیک و شام باقی مانده نیم خورده Satzman صدا انرژی. “درست مثل 9/11 نهفته پروتکل امنیتی پس از آن, این بیماری همه گیر در حال رفتن به ایجاد برخی از جدید بهداشت ایمنی پروتکل در سفر” او پیش بینی. سه ماه به بحران آزمایش همچنان به عنوان یک موضوع داغ و سیاسی اشتها برای آن است که تنها افزایش: در اواخر ماه آوریل کنگره رای اختصاص 25 میلیارد دلار برای, تست, در حالی که موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Anthony Fauci پیشنهاد ایالات متحده هنوز هم نیاز به تست قبل از توجه به بازگشایی اقتصاد است. در نیویورک فرماندار اندرو کومو امضا فرمان اجرایی در ماه مارس را قادر می سازد داروخانه مستقل به انجام آزمایشات برای راه رفتن در بیماران; دولت فدرال به دنبال کت و شلوار با مجوز داروخانه در اوایل ماه آوریل. در ماه ژوئن داروسازان رو همین نگرانی در مورد زنجیره تامین دسترسی و ایمنی که گرفتار XpresSpa با کمی تست در دسترس ساخته شده. آخرین طرح از دولت فدرال منتشر شد مارس 25, اماکن تعهد در تست مستقیما بر دوش متحده, اما, پیشنهاد می شود زمان تست سطح کافی خواهد بود.

اما از نظر علمی است بصورتی پایدار و محکم در کنار افزایش تست حتی اگر فدرال دلار نیست. “همه چیز در حال حرکت بزرگ است. آن را فقط از طریق گرفتن دولت hoops” Satzman توضیح داد که در اواخر ماه مه لمس wearily. در ماه ژوئن او بیشتر خوش بینانه: با محل قرارداد در محل ساخت و ساز بود لگد زدن در شهر و جاده به تست بود شروع به نگاه روشن در گذشته است. XpresSpa ثبت یک علامت تجاری XpresCheck و Satzman شد بانکداری در باز قبل از پایان ماه ژوئن. و در ژوئن 22, او را می توان یافت توزیع کارکنان لباس در JFK برای باز کردن و ارسال به روش PCR سواب آزمون خود را در محل. نمی توان آن را کاملا تابستان فصل مسافرت آنها می رود اما این یک شروع است. و اگر آنها موفق شوند, از آن خواهد شد یک مدل جدید از خصوصی و عمومی مشارکت به معنای گرفتن بر روی همه گیر و تاثیر آن در حالی که هنوز هم قرار دادن بهداشت و درمان ،

نوشتن به Raisa برونر در raisa.bruner@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>