از اهدا به کار داوطلبانه: در اینجا چگونه برای حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند توجه به آزادی و برابری طرح های

یکs ملت قرقره از پلیس با قتل جورج فلوید و reckons با نژادپرستی نهادی بسیاری از سمت چپ تعجب: چه می کنند ؟

ده ها هزار نفر از مردم در حال حاضر نشان داده شده است تا به تظاهرات در سراسر کشور—در شهرهای بزرگ و شهرهای روستایی—به تقاضای نژادی عدالت و تغییرات گسترده از پلیس اصلاحات مانند اجباری دوربین بدن و ضمنی-تعصب آموزش به defunding نهاد و تخصیص شهرستان و یا دولت بودجه را به گروه های اجتماعی.

اگر شما می خواهید به نشان می دهد تا برای شود اما قادر به اعتراض در خیابان ها وجود دارد راه های بسیاری برای تعامل از آموزش خود را به داوطلب, گسترش آگاهی و اهدای پول است.

پشتیبانی از برنامه های که پشتیبانی نژادی عدالت و برابری

شما می توانید کمک مالی به سیاه و سفید زندگی می کند که تاسیس شد در سال 2013 پس از محله سازمان دیده بان داوطلب که به ضرب گلوله Trayvon مارتین بود تبرئه شد.

شما همچنین می توانید نظر سازمان های متعهد به پایان دادن به جرم حبس و محکومیت شدید مانند برابر عدالت ابتکار فراهم می کند که نمایندگی حقوقی به افرادی که به اشتباه محکوم شده اند, ناعادلانه محکوم و یا مورد آزار قرار گرفته در دولت زندان و زندانها. برخی از گروه ها مانند شورای ملی برای زندانی و قبلا زندانی زنان و دختران به ویژه با تمرکز بر کمک به زندانیان زن و محکومان سابق.

کسانی که می خواهند به مدت طولانی مردمی تاثیر می تواند کمک به محلی کمک های متقابل وجوه مانند COVID-19 متقابل کمک شبکه – لس آنجلس مترو آتلانتا صندوق کمک های متقابل یا شرق رودخانه صندوق کمک های متقابل. کمک های متقابل وجوه به نشانی بی خانمانی و سیستمیک نابرابری با ارائه همه نوع از جامعه کمک از ارائه مواد غذایی برای کمک مالی به افراد نیازمند است. بسیاری از در حال حاضر با تمرکز بر کمک به کسانی که مبارزه در طول coronavirus همه گیر است که به طور نامتناسبی آلوده و کشته شدن کسانی که در جامعه با ارائه مواد مانند ماسک و بهداشت کیت.

اهدا برای کمک به معترضان

وثیقه بودجه تا به حال مشغول به خصوص در دو هفته به عنوان هزاران نفر از معترضان بازداشت شده در سراسر ایالات متحده در این بودجه ها به طور معمول تعاونی رانده شده توسط داوطلبان کار به جمع آوری پول برای آزادی افراد زندانی به قید وثیقه و همچنین برای حمایت سیستمیک وثیقه اصلاحات.

پس از فلوید مرگ بسیاری از وثیقه وجوه مانند مینه سوتا آزادی صندوق هولناک شده است با کمک های مالی و در حال حاضر نشان می دهد که اهدا کنندگان تغییر مسیر پول خود را به دیگر وثیقه بودجه و سازمان ها نیاز دارند. اما بسیاری می گویند آنها هنوز هم نیاز به کمک.

شما می توانید انتخاب کنید برای کمک به یک وثیقه صندوق در شهرستان و یا دولت ملی وثیقه صندوق شبکه لیست تعدادی از وثیقه بودجه توسط دولت است.

شما می توانید پول را به وثیقه ملی سازمان های ملی قید وثیقه و وثیقه پروژه و یا گروه های دیگر با تمرکز بر کمک به جوامع خاص مانند سیاه, ترانس معترضان صندوق اضطراری و یا تجاوز صندوق.

ActBlue—غیر انتفاعی است که تسهیل کوچک-دلار کمک های مالی آنلاین اغلب به مترقی گروه های سازمان یافته راه را برای مردم به تقسیم کمک های مالی بین به بیش از 70 گروه در یک بار و از جمله جامعه وثیقه بودجه کمک های متقابل وجوه و نژادی عدالت سازمان.

کمک به سیاه و سفید خانواده هایی که عزیزانشان را از دست داده در قتل

شما می توانید به طور مستقیم کمک هایی سیاه و سفید از خانواده هایی که عزیزان خود شده اند و به ناحق کشته دادن برای جمع آوری اعانه برای کمک به پوشش هزینه های مراسم تشییع جنازه و هزینه های قانونی, غم, مشاوره و اغلب به مجموعه آموزشی و یا یادبود کمک های مالی به افتخار کسانی که کشته شده اند.

Philonise فلوید راه اندازی صندوق یادبود برای برادرش جورج فلوید. شما می توانید کمک به Floyd خانواده از طریق این GoFundMe.

Ahmaud Arbery ضرب گلوله کشته شد در حالی که در حال اجرا در یک منطقه مسکونی در جنوب گرجستان در فوریه. 23. گرگوری McMichael و پسرش, تراویس McMichael شد به اتهام قتل و تشدید حمله در Arbery مرگ پس از فیلم از این حادثه منتشر شده در رسانه های اجتماعی و برانگیخته ملی خشم. شما می توانید کمک به Arbery خانواده از طریق این GoFundMe.

داد و بیداد بیش از فلوید را قتل نگرانی در مورد اینکه چرا زنان و دختران هنوز هم ممکن است یک چاره اندیشی موقت میان هتک حرمت پلیس قتل. Breonna تیلور EMT که آرزو به یک پرستار خواب بود که یک افسر پلیس به ضرب گلوله کشته و او را در ماه مارس است. شما می توانید کمک به تیلور خانواده از طریق این GoFundMe.

دیوید McAtee شناخته شده بود برای ارائه غذای رایگان به افسران پلیس در لوییویل. او به ضرب گلوله به عنوان پلیس و گارد ملی در پاسخ به معترضان. لویی رئیس پلیس اخراج شد در اوایل این ماه پس از شهردار آموخته ماموران پلیس درگیر در تیراندازی به حال فعال بدن خود دوربین در طول این رویداد. (مقامات گفته بود اجرای قانون بازگشت McAtee را در تیراندازی.) شما می توانید کمک به McAtee خانواده از طریق این GoFundMe.

حمایت از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار

حمایت از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار به خصوص در حال حاضر می تواند بسیار مهم برای کمک به آنها اقامت عملیاتی در طول بیماری همه گیر.

سیاه و سفید متعلق به کسب و کار اغلب با مشکل تامین وام و تا به حال مسائل مربوط به دسترسی به فدرال کمک برنامه های طراحی شده برای کاهش بار اقتصادی برای کسب و کارهای کوچک در تلاش برای شناور ماندن در میان stay-at-home سفارشات. ملی نظرسنجی آنلاین از 500 آفریقایی-آمریکایی و Latinx متعلق به کسب و کارهای کوچک انجام شده توسط استراتژی جهانی گروه منتشر May 13—پس از دور دوم بودجه برای این برنامه اختصاص داده شده بود—نشان داد که فقط 12 درصد دریافت کمک آنها درخواست شده با دو سوم گزارش که آنها را دريافت کرد.

معاون یک راهنمای در مورد چگونه برای پیدا کردن سیاه و سفید متعلق به رستوران توسط دولت است. مجله نیویورک دارای یک لیست از نه فقط شرکت های مواد غذایی بلکه زیبایی و تناسب اندام, مارک های, در میان دیگران. اگر شما زندگی می کنند در منطقه خلیج SFist یک راهنمای جامع در مورد نحوه پیدا کردن سیاه و سفید متعلق به کسب و کار برای حمایت از. خوار راهنماهای در سیاه و سفید متعلق به رستوران ها در شهرهای مختلف از نشویل به شهر نیویورک است.

داوطلب

اگر شما نمی توانید اعتراض یا اهدا و می خواهید برای کمک به, شما همچنین می توانید خود را کمک زمان یا انرژی است.

برای کمک به معترضان به شما ارائه می تواند مراقبت از کودکان و/یا وعده های غذایی برای کسانی که حضور در تظاهرات. یا دوختن ماسک برای محافظت از معترضان مانند یک زن در تگزاس بود.

در نظر بگیرید اگر مهارت های خود را و یا حرفه ای شما را قادر به ارائه مهارت های تخصصی به کسانی که نیاز دارند. اگر شما درگیر با یک رستوران و یا ایمان با دسترسی به یک آشپزخانه بزرگ نظر شما می تواند ارائه مواد غذایی در یک مقیاس بزرگتر. الهام بخش آنها می توانید نگاه کنید به سیک ها که می دانند چگونه برای تغذیه جمعیت در یک اعتراض و یا یک بیماری همه گیر. در یک کوئینز gurdwara—محل عبادت برای سیک ها—یک گروه از حدود 30 آشپز در خدمت بیش از 145,000 وعده های غذایی رایگان فقط در 10 هفته نیویورک تایمز در گزارش.

اگر شما یک حرفه ای مراقبت های بهداشتی شما می تواند کمک کند به عنوان یک طبیب در خیابان برای معترضان که در حال صدمه دیده توسط گلوله های لاستیکی و یا گاز اشک آور—و یا به اشتراک گذاری منابع با کسانی که در حال کمک به بر روی زمین است. اگر شما می دانید که چگونه به صحبت به یک زبان دیگر غیر از زبان انگلیسی شما می توانید ترجمه اسناد و مدارک مهم و اخبار مربوط به تظاهرات. اگر شما یک وکیل در نظر گرفتن ارائه طرفدار بونو خدمات.

شما همچنین می توانید تبدیل شدن به یک حقوقی ناظر و کمک به سند اقدام پلیس در طول تظاهرات. ملی وکلا صنفی فراهم می کند آموزش; شما می توانید محلی خود را بررسی کنید فصل برای کسب اطلاعات بیشتر.

اهدای نیست تنها راه برای کمک به قید وثیقه بودجه. شما می توانید پرسش و پاسخ بیش از حد.

اگر شما به فکر یک تعهد دراز مدت در نظر بگیرید مشاوره یا تدریس خصوصی در خطر است. و فکر می کنم در مورد چگونه برای ایجاد پایدار سهم با این حال شما کمک می کند که آیا این بدان معناست که راه اندازی در محدوده زمانی معین, کمک های مالی, تنوع رسانه ها و ادبیات شما مصرف و همچنین حمایت از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار.

آموزش خود را و دشوار مکالمات

تغییر پایدار اتفاق نخواهد افتاد و بدون فعال ساختارشکنی باورهای ما در مورد مسابقه. به عنوان بسیاری از فعالان با اشاره به منظور ایجاد تغییرات اجتماعی و اقتصادی در جامعه ای مملو از نژادپرستی نهادی آن را به اندازه کافی نمی تواند نژادپرستانهبلکه مردم باید به طور فعال ضد نژادپرستانه. برای بسیاری از افرادی که یادگیری چگونه به یک مفید متحد بهترین مکان برای شروع آموزش خود را و گوش دادن.

زمان سرپرستی لیست کتاب خواندن و فیلم به آموزش خود را در مورد نژاد پرستی و اعتراض تاریخچه. پیشنهاد ادبیات شامل Ta-Nehisi Coates خاطرات بین جهان و همچنین به عنوان یک نسخه کودکان از Ibram X. Kendi را پرفروش چگونه به زاد نژادپرستی, به نام ضد نژادپرستانه کودک (به منتشر شده 16 ژوئن.)

مستند یک جای خوب برای شروع بیش از حد: 13 توسط Ava DuVernay پیاده روی را از طریق ریشه های جرم حبس از مردان سیاه و سفید کشش تمام راه برگشت به تصویب 13th متمم در سال 1865. (13th در دسترس است در Netflix بکشد.) که خیابان های غواصی به سیاه و سفید زندگی می کند ماده شورش در فرگوسن. (که خیابان در دسترس است در Hulu آمازون نخست, یوتیوب, گوگل, Vudu)

منابع آنلاین مانند این Google Doc بر ضد نژاد پرستی منابع برای مردم و این درسی در “تبدیل شدن به یک فعال متحد به جامعه سیاه” نیز به مواد آموزنده را بخوانید و تماشا کنید.

برای غیر مردم سیاه و سفید داشتن گاهی اوقات ناراحت کننده مکالمات در مورد نژادی عدالت خشونت پلیس و ضد سیاهی را با خود خانواده ها و جوامع—حتی اگر فارسی نیست زبان اول خود را—می تواند مفید باشد. نامه ها به صورت سیاه و سفید زندگی می کند باید وارد یک نامه ترجمه به ده ها زبان است که می تواند مفید چارچوب برای شروع صحبت با خانواده خود را.

نوشتن به سانیا منصور در sanya.mansoor@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>