فرانسه و انگلیس حرکت به سمت نیاز به پوشش صورت در بیشتر فضاهای عمومی در میان بازگشایی

(لندن) — بریتانیا و فرانسه نقل مکان کرد و سه شنبه به صورت پوشش اجباری در مکان های بیشتر به عنوان هر دو کشور سعی می کنید برای گرفتن اقتصاد خود را از رفتن در حالی که در همان زمان به دنبال جلوگیری از شیوع کروناویروس.

روزهای بعد از تعلل و پیام های مخلوط, انگلیسی, وزیر بهداشت مت Hancock گفت: پوشیدن پوشش صورت اجباری خواهد بود در مغازه ها و سوپر مارکت ها در انگلستان از تاریخ 24 ژوئیه.

در طرف دیگر کانال انگلیسی در میان نشانه های اندکی ویروس تجدید حیات در فرانسه رئیس جمهور امانوئل پاکسازی گفت: او همچنین می خواهد نیاز به ماسک داخل تمامی فضاهای عمومی توسط Aug. 1.

بریتانیا و فرانسه قبلا در زمان آرام تر نگرش به پوشش صورت از بسیاری دیگر از کشورهای اروپایی معرفی ماسک و نه نیاز به آنها را. آلمان و اسپانیا و ایتالیا و یونان در حال حاضر نیاز به ماسک پوشیده می شود و در فضاهای محصور شده است.

اما با اقتصاد خود را از وضعیتی وخیم پس از ماهها مستندات فرانسه و انگلستان رهبران دولت مضطرب بودند به تلاش برای متقاعد کردن مردم به صرف دوباره — امیدوارم بدون گسترش ویروس. هفته از دو دلی ساخته شده راه را برای قوانین جدید که به نمایش در آمد تقریبا یک شبه.

بریتانیا Hancock گفت: قانونگذاران در مجلس عوام پنج شنبه است که در صورت را پوشش می دهد می تواند کمک به کارگران و خریداران به طور یکسان.

“در هفته های اخیر ما بازگشایی خرده فروشی و بلند در حال افزایش است,” او گفت:. “ما می خواهیم به مردم اعتماد به نفس بیشتری به فروشگاه با خیال راحت و افزایش حفاظت برای کسانی که کار در مغازه.”

مردم در انگلستان در حال حاضر به پوشیدن پوشش صورت در حمل و نقل عمومی و در بیمارستان تنظیمات.

هر کسی که پوشیدن صورت پوشش اضافی در محیط های مشخص شده توسط دولت می تواند جریمه 100 پوند ($125) و در مغازه ها می توانید با ورود به هر کسی عدم تطابق. کودکان زیر 11 و کسانی که معلول خاص معاف خواهد بود.

نیاز های جدید تنها برای انگلستان است. دیگر کشورهای انگلستان — اسکاتلند ولز و ایرلند شمالی — می توانید خود را تعیین کنند خط مشی های بهداشت عمومی و اسکاتلند در حال حاضر نیاز به ماسک در مغازه ها.

هنکاک تاکید کرد که پوشیدن صورت پوشش مکمل دیگر پذیرفته استراتژی با هدف نگه داشتن درب در همه گیر مانند شستن دست و مطیع اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

“ما نمی توانیم اجازه پیشرفت ما امروز منجر به خوشنودی فردا,” او گفت:.

نخست وزیر بوریس جانسون که در مارس صرف یک هفته در بیمارستان تحت درمان COVID-19 شروع به پوشیدن رنگ آبی روشن ماسک در هفته گذشته است. تغییر در سیاست دنبال کرد.

در مصاحبه با شبکه های تلویزیونی مارک روز باستیل فرانسه را پاکسازی گفت: “بهترین پیشگیری” در برابر ویروس ماسک های اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست ها.

اخیر با بیحوصلگی حرف زدن احزاب در فرانسه و گسترده پسرفت اجتماعی فاصله — حتی در پاکسازی کاخ ریاست جمهوری و دیگر امکانات دولتی — افزایش نگرانی به تازگی بنابراین دولت شده است وزن سخت تر ماسک راهنمایی.

“ما نشانه های آن (ویروس) است که برداشتن یک بیت” پاکسازی گفت و اشاره کرد که در فرانسه به ویروس نرخ تولید مثل است ومیگوید گذشته 1 دوباره معنی هر فرد آلوده است آلوده کردن حداقل یک دیگر.

مقامات امیدوار هستند را مطابق با نیاز های جدید. شهردار لندن صادق خان به بی بی سی گفت او بر این باور است که “لندن و توسط بزرگ را به دنبال خواهد داشت قوانین” بدون بیش از حد نیاز برای پلیس.

“مشکل این است که این موضوع از اجرای این مشکل پیام های مخلوط و اشتباه ارتباطات” خان گفت.

انگلیسی در محیط کار, جورج Eustice همچنین آیا حکومت نه از احتمال که اجباری پوشش صورت را تبدیل به اجباری در ادارات و محل های کار در آینده است. او به بی بی سی گفت که دولت در نظر گرفتن “یک گام در یک زمان و ما در نظر گرفته شده در این گام بعدی این است که ما باید آن را اجباری در محیط های خرده فروشی.”

بدن در حال رشد از شواهد نشان می دهد پوشیدن پوشش صورت به ارمغان می آورد برخی از سود در جلوگیری از گسترش ویروس.

“عدم وجود شواهد قوی از اثر خود را نباید یک مشکل در نظر گرفته اما شواهد انباشته که آنها نقشی در کاهش انتقال و همچنین در حفاظت از پوشنده لباس” گفت: Keith نیل متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه ناتینگهام.

___

آنجلا چارلتون در پاریس کمک به این گزارش.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>