فرانسه اعزام $8.8 میلیارد دلار برای نجات صنعت خودرو و افزایش وسایل نقلیه الکتریکی

پاریس — فرانسه دولت تزریق بیش از 8 میلیارد یورو ($8.8 میلیارد دلار) برای نجات کشور از صنعت خودرو از زیان های بزرگ ساخته شده توسط ویروس مستندات و می خواهد به استفاده از بحران به فرانسه شماره 1 تولید خودروهای الکتریکی در اروپا است.

شروع هفته آینده مصرف کنندگان می تواند تا 12000 یورو از دولت برای خرید یک ماشین الکتریکی تحت “تاریخی” طرح پرده برداری کرد روز شنبه توسط رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی.

“کشور ما نمی تواند بدون آن برندهای بزرگ – رنو, پژو, سیتروئن,” پاکسازی گفت: decrying یک “بحران بی سابقه” برای این صنعت است که دیده می شود تولید شیرجه رفتن بیش از 90% در فرانسه به تنهایی.

خودروسازان و دولت ها در سراسر جهان در حال دست و پنجه نرم کردن با شبیه ضرر و زیان است. سیاستمداران در حال تقسیم بر سر اینکه آیا و چگونه به قید وثیقه یک صنعت است که در حال حاضر موفق به کسب میلیاردها دلار در حمایت دولت از یک دهه پیش و پس از بحران مالی 2008 — و که در حال حاضر رو به عمده هزینه های جدید و اختلال با رشد تقاضا به صورت مستقل و تمیز کننده اتومبیل.

پاکسازی 8 میلیارد یورو طرح شامل 5 میلیارد یورو از دولت فرانسه وام تضمین مورد بحث برای مبارزه خودروساز فرانسوی رنو, اما نه میلیون ها نفر از دولت در حال حاضر صرف موقت بیکاری پرداخت به صورت خودکار کارگران گفت: به ماندن در خانه برای هفته ها به ویروس را در خلیج است.

این طرح جدید شامل یارانه های دولتی برای تشویق مصرف کنندگان به ضایعات اتومبیل های قدیمی خود را و خرید پایین تر تولید گازهای گلخانه ای از مدل های کوتاه مدت و دراز مدت سرمایه گذاری در فن آوری های نوآورانه. پاکسازی تنظیم یک هدف تولید 1 میلیون و اتومبیل های برقی در فرانسه تا سال 2025.

“کشور ما باید تجسم این avant-garde,” او گفت:. “ما باید نه تنها به صرفه جویی (صنعت) اما آن تبدیل شده است.”

پاکسازی طرح بلند پروازانه به نظر می رسد. باطری خودرو هنوز هم تنها کسری از فروش خودرو در اروپا اگرچه تولید کنندگان در حال تمرکز بر روی آنها برای دیدار با رهبران اتحادیه اروپا در انتشار کربن اهداف.

بزرگترین اروپایی ساز باطری و پلاگین در خودروهای هیبریدی در آلمان است که اولی از نزدیک دنبال رنو اما ایالات متحده بر اساس تسلا به فروش می رساند بیش از هر کدام با توجه به مجله تجارت EV جلد است. آلمان نیز بزرگترین بازار اروپا برای خودروهای برقی این کشور و تولید کنندگان ramping تا خود را ارائه.

فرانسه اتحادیه محاصره یک رنو گیاه در غرب فرانسه روز سه شنبه از ترس عواقب این ویروس می تواند منجر به گسترده زیان کار و تعطیلی کارخانه. کمک مالی یک دهه پیش شامل یک دولت جایزه طرح که با تشویق مصرف کنندگان به خرید اتومبیل های جدیدتر هر چند که نمی جلوگیری از هزار نفر از کار کاهش است.

رنو انتظار می رود که اعلام $2.2 میلیارد هزینه-طرح توجیهی برش و به اتحادیه های کارگری در این هفته و پاکسازی گفت که رنو وام تضمین شده است مشروط بر باز نگه داشتن دو کلید, فرانسوی, کارخانه.

فرانسه در صنعت خودرو استخدام 400,000 مردم و بخش بزرگی از آن در بخش تولید اما توقیف نمایشگاه و معلق تولید به عنوان ویروس جاروب در سراسر کشور در ماه مارس است. این کشور شروع به کاهش محدودیت در آوریل 11.

این طرح برای حمایت از این صنعت می آید در یک زمان بسیار مهم برای خودروساز رنو که آمد به ویروس بحران در شکل بد پس از 2018 دستگیری ستاره خود مدیر عامل Carlos Ghosn. وزیر دارایی فرانسه هشدار داد که این شرکت بقا در خطر است و رنو و نیسان برنامه ریزی شده اند اعلام روز شنبه است که انتظار می رود به نشانی آینده خود را داد.

PSA که باعث می شود پژو و سیتروئن اتومبیل است که در شکل بهتر پس از سالها هزینه-برش تحت مدیر عامل کارلوس تاوارس. PSA گزارش رکورد سود سال گذشته نیز دیده می شود فروش شیرجه رفتن در میان ویروس مستندات. آن است که در روند ادغام با فیات کرایسلر اتومبیل به ایجاد جهان چهارم-بزرگترین خودرو ساز.

ایالات متحده خودروسازان دریافت نکرده مستقیم دولت کمک کند اما در عین حال نمایندگی مجاز و فروش ماشین و خودرو تامین کنندگان می توانید درخواست برای وام های کم بهره. برخی از ایالات متحده برخی از سیاستمداران نمی خواهند به قید وثیقه از خودروسازان دوباره پس از آنها بزرگ کمک مالی پس از بحران مالی 2008.

در آلمان خودروسازان در حال فشار دادن برای خرید خودرو مشوق برای حمایت از کارفرمایان بزرگ و جلوگیری از اخراج. این ایده مخالف است توسط برخی از قانونگذاران در صدراعظم محافظه کار حزب و توسط یک متخصص شورای اقتصاددانان که به توصیه معافیت های مالیاتی و کاهش هزینه های انرژی برای تمام شرکت ها به جای singling یک صنعت برای کمک به. تصمیم گیری در مورد این مسئله می تواند به عنوان اوایل هفته آینده.

ایتالیایی-آمریکایی فیات کرایسلر است که خود را در دفتر مرکزی شرکت در هلند و پایه های مالی خود را در بریتانیا تایید این ماه یک درخواست برای یک دولت مورد حمایت وام به ارزش 6.3 میلیارد یورو ($6.9 میلیارد دلار). این مجموعه حرکت کردن بحث در ایتالیا بیش از اینکه آیا چنین پول باید در دسترس ساخته شده به شرکت های حقوقی با دفتر مرکزی در خارج از کشور.

دولت بریتانیا در نظر دارد برای نجات شرکت هایی که مرگ را به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار اقتصاد در “آخرین رفت و آمد مکرر اساس است.” فایننشال تایمز در گزارش روز شنبه که جگوار لندرور در میان کسانی که نزدیک شدن به دولت برای به دست آوردن سهام به عنوان بخشی از یک گسترده تر تولید کرده است. و سوپراسپرت ساز مک لارن گروه در روز سه شنبه گفت: این امر برش از 1200 شغل – یک چهارم از نیروی کار خود را.

___

این داستان درست شده است نشان می دهد که یک وام به رنو است که بخشی از بسته نجات.

___

آنجلا چارلتون در پاریس کالین بری در میلان ایتالیا دیوید McHugh در فرانکفورت آلمان و Danica Kirka در لندن کمک به این گزارش.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>