سابق ستاد مشترک رئیس “بیمار” توسط اقدامات علیه معترضان: ‘شهروندان ما هستند نه دشمن’

مایک مولن 17 رئیس ستاد مشترک ارتش و بازنشسته نیروی دریایی دریاسالار می گوید او را “بیمار” از آنچه او را دیدم رخنه در خیابان های واشنگتن در شنبه شب که او به صحبت کردن.

“شهروندان ما هستند نه دشمن و هرگز نباید تبدیل به پس” مولن نوشت: در اقیانوس اطلس. “این است که زمان برای انجام stunts. این زمان برای رهبری است.”

تماشای پرسنل امنیتی “زور و خشونت” روشن کردن معترضان مسالمت آمیز بنابراین رئیس جمهور تهمت می تواند ایستادن خارج از سنت جان کلیسا چپ مولن مبهوت او نوشت. هر چه تهمت هدف این بود که “او گذاشته لخت تحقیر خود را برای حقوق از اعتراض مسالمت آمیز در این کشور به یاری به رهبران کشورهای دیگر که به راحتی در درگیری های داخلی و در معرض خطر بیشتر سیاسی مردان و زنان نیروهای مسلح ما. کمی وجود دارد خوب در شیرین کاری.”

هیچ کس نباید چشم پوشی خشونت و خرابکاری و یا غارت مولن نوشت اما این ضروری است که مردم نیز نیست “از دست دادن بینایی از بزرگتر و عمیق تر نگرانی بیش از نژادپرستی نهادی که باید مشتعل این خشم.” شهروندان باید متحد را به “آدرس سر در موضوع خشونت پلیس و بی عدالتی پایدار در برابر آفریقایی, جامعه,” او گفت:, و همچنین به عنوان “حمایت و دفاع از حق — در واقع جدی تعهد به مسالمت آمیز جمع آوری و شنیده شود.”

در حالی که مولن گفت که او “اعتماد به نفس در حرفه ای از مردان و زنان ما در لباس” دانستن آنها “به اطاعت از دستورات قانونی,” او “کمتر اعتماد به نفس در صحت سفارشات آنها داده خواهد شد توسط این فرمانده و من معتقدم که شرایط خیابان های ما به عنوان بد به عنوان آنها افزایش یافته و به سطح است که توجیه سنگین تکیه بر نیروهای نظامی.”

مولن بود که نه تنها رئیس سابق ستاد مشترک ارتش را محکوم دوشنبه حادثه. خود را جانشین ژنرال بازنشسته Martin E. Dempsey, توییتی که “امریکا است نه میدان جنگ. شهروندان ما هستند نه دشمن.” کاترین گارسیا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>