جاسوس خارجی در حال هدف قرار دادن آمریکایی ها در زوم و دیگر چت تصویری, سیستم عامل, ایالات متحده اینتل مقامات می گویند

یکs بسیاری از نقاط جهان با این نسخهها کار از خانه یک انفجار از ویدئو کنفرانس تلفنی را فراهم کرده است یک زمین بازی نه فقط برای Zoombombers, phishermen و cybercriminals بلکه برای مجموع جاسوس. هر کس از برترین مدیران کسب و کار به مقامات دولتی و دانشمندان در حال استفاده از برنامه های کنفرانس برای در تماس ماندن در طول جدید کروناویروس مستندات و آمریکا و سازمان ضد جاسوسی آن را مشاهده جاسوسی خدمات از روسیه و ایران و کره شمالی در تلاش برای جاسوسی بر آمریکا تصویری, چت سه متحده مقامات اطلاعاتی گفتن.

اما cyberspies است که باید نقل مکان کرد و با سریعترین و به شدت در گیر این مقامات اطلاعاتی می گویند شده در چین. “بیش از هر کس دیگری چینی علاقه مند به آنچه که شرکت های آمریکایی انجام می دهند” گفت: یکی از این سه. و این که در برخی از ایالات متحده آمریکا ضد جاسوسی مقامات هیچ گونه نگرانی در مورد یک ویدئو کنفرانس پلت فرم خاص: زوم. در حالی که چینی ها روس ها و دیگران در حال هدف قرار دادن تقریبا هر ابزار آمریکایی ها و دیگران در حال استفاده در حال حاضر است که آنها مجبور به کار از خانه زوم است که یک هدف جذاب به ویژه برای چین مقامات اطلاعاتی و امنیت اینترنت, محققان می گویند.

یک Apr. 3 گزارش شهروند آزمایشگاه یک سازمان تحقیقاتی در دانشگاه تورنتو در بر داشت تعدادی از کاستی ها در زوم های امنیتی از جمله برخی از ساخته شده است که آن را به ویژه آسیب پذیر به چین است. آن را یافت که زوم را رمزگذاری طرح “اتحاد قابل توجهی ضعف” از جمله مسیریابی برخی از کلیدهای رمزنگاری از طریق چینی سرور و ساختار مالکیت آن و تکیه بر نیروی کار می تواند “را به زوم در پاسخ به فشار از مقامات چینی.”

آمریکا مقامات اطلاعاتی استرس هیچ شواهدی وجود ندارد که زوم است که همکاری با چین شده است و یا به خطر بیافتد توسط آن فقط زوم که این اقدامات امنیتی ترک و شکاف که برخی از آنها ممکن است نرم افزار امن کمتر از دیگران است. هر سه مقامات امنیتی که نخواست نامش فاش شود چرا که آنها مجاز به بحث در مورد عملیات جاری با رسانه ها گفت: همه جاسوس هستند و با استفاده از برنامه های متعدد برای جستجو در دولت شرکت های بزرگ و علمی مکالمات مالی شخصی و توسعه محصول و تحقیق و مالکیت معنوی اطلاعات و آگهی. فدرال کارشناسان هشدار داده اند هر دو دولتی و خصوصی ایران برای استفاده از ویدئو کنفرانس برنامه به بحث و تبادل اطلاعات حساس است. در یادداشت روز پنج شنبه در سنا گروهبان-در-آغوش گفته سناتور به استفاده از زوم با توجه به یک نفر که از دریافت این یادداشت.

نگه دارید تا به روز در حال رشد تهدیدی برای بهداشت جهانی با ثبت نام به صورت روزانه ما coronavirus عضویت در خبرنامه.

زوم در پاسخ به خاص انتقاد از امنیتی خود را با متعدد عمومی و تلاش برای رسیدگی به نگرانی. در ابتدا پس از این ادعا که پلت فرم آن را فراهم می کند پایان به پایان رمزگذاری برای تمام مکالمات زوم بعد گفت: رمزنگاری در واقع وجود ندارد و از برخی از پیام آنلاین ابزار. “در حالی که ما هرگز در نظر گرفته شده برای فریب هر یک از مشتریان ما می دانیم که وجود اختلاف میان پذیرفته شده تعریف از پایان به پایان رمزگذاری و چگونه ما استفاده از آن” نوشت ادد گال رئیس محصول افسر برای زوم تصویری در مارس 1 پست وبلاگ.

پس از آن تحقیقات توسط شهروند آزمایشگاه یافت دیگر نقاط ضعف. در طول آزمون از یک زوم جلسه با کاربران یکی در ایالات متحده و یکی در کانادا, شهروند آزمایشگاه محققان دریافتند که کلید برای کنفرانس رمزنگاری و رمزگشایی ارسال شد به یکی از شرکت کنندگان از یک زوم سرور ظاهرا واقع در پکن. اسکن واقع در مجموع از پنج سرور در چین و 68 در ایالات متحده که ظاهرا اجرای همین زوم سرور نرم افزار به عنوان پکن سرور خود گزارش می گوید.

زوم این ستاد هستند در سن خوزه کالیفرنیا است و ذکر شده در نزدک. اصلی این شرکت برنامه های کاربردی توسعه یافته اند در بخش توسط سه شرکت در چین است که همه به نام 富山乡 نرم افزار شهروند مطالعه آزمایشگاهی یافت. دو متعلق به زوم و یکی متعلق به یک شرکت آمریکایی به نام ابر تصویری نرم افزار شرکت فن آوری ، Ltd. زوم های اخیر SEC تشکیل پرونده می گوید این شرکت به استخدام حداقل 700 “تحقیق و توسعه” کارمندان در چین و فهرست فرصت های شغلی برای 富山乡 نرم افزار در سوژو چین شامل موقعیت برای C++ نویسان اندروید و iOS توسعه دهندگان نرم افزار و تست مهندسین شهروند آزمایشگاه گزارش شده است.

زوم می گوید آن است که نه تنها در داشتن کارگران و سرور در چین است. “زوم منحصر به فرد است در میان ایالات متحده خود را بر اساس نهفته همسالان در داشتن یک مرکز داده و کارمندان در چین; زوم است که شاید فقط شفاف تر در مورد آن” این شرکت در بیانیه ای گفت ، “富山乡 نام چینی که زوم استفاده می کند به نام ما تابعه در چین” شرکت گفت: “ما مهندسین شاغل هستند از طریق این سه شرکت های تابعه و ما به طور کامل و شفاف در مورد آن—همه از این است که افشا در براده.” این شرکت اضافه شده است که آن را “تعدادی از مستند کنترل و حفاظت در محل برای محافظت از اطلاعات و جلوگیری از دسترسی های غیر مجاز از جمله از زوم کارکنان. این کنترل ها به شدت اجرا در سراسر, شرکت, صرف نظر از حوزه قضایی است.”

ویژه داستان
قهرمانان از خط مقدم
داستان شجاع کارگران خطر زندگی خود را برای نجات ما

در پی این شهروند گزارش آزمایشگاه زوم گرفته شده دیگر مراحل را برای اطمینان کاربران در مورد تعهد خود را به امنیت. در آوریل 8, Alex Stamos سابق رئیس افسر امنیتی در Facebook و Yahoo ارسال یک توجه داشته باشید در رسانه گفت یوان به نام بود و “پرسید: اگر من خواهد بود علاقه مند در کمک به زوم ساخت آن امنیت و حفظ حریم خصوصی و ایمنی قابلیت به عنوان یک مشاور و من به آسانی به توافق رسیدند”.

سنسور. ctq از ایالت مینه سوتا و مایکل بنت کلرادو و مظنونان حمله به دانشگاه فرانک Pallone نیوجرسی, رئیس کمیسیون انرژی مجلس و تجارت کمیته Jan Schakowsky ایلینوی کرده و کمیسیون تجارت فدرال برای بررسی اینکه آیا زوم گرفته شده و اقدامات لازم برای محافظت از کاربران آن است. دولت های متعدد به طور کلی وکیل در حال حاضر آغاز شده به دنبال شرکت سیاسی گزارش شده است. و با وجود زوم را اطمینان برخی از اطلاعات کارشناسان نگران کننده آسیب پذیری آن. “زوم لینک به چین بدون در نظر گرفتن آنچه در آن مدیر عامل شرکت وعده ایجاد مداوم تهدید” مدیر سابق آژانس امنیت ملی و آژانس اطلاعات مرکزی مایکل هایدن زمان می گوید.

لطفا راهنمایی, آگهی ها و داستان ها از خطوط مقدم به virus@time.com.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>