فلوریدا اعلام WWE یک کسب و کار ضروری است که می تواند در طول اقامت در خانه سفارش

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن “معیارهای” برای زمانی که برای بازگشایی اقتصاد در مغز خود او توضیح داد: در روز جمعه و اواخر نشان می دهد دراماتیزه دوشنبه.

“ایالات متحده غم انگیز در حال حاضر به تصویب هر کشور دیگری در coronavirus مرگ و میر و برای اضافه کردن توهین به بی کفایتی این آخر هفته متعدد وجود دارد exposés در مغلوب ساختن پیشی جستن را نادرست از بحران” Stephen Colbert گفت: در روز دوشنبه را دیر نشان می دهد. به طور مفصل در مقاله مغلوب ساختن پیشی جستن است بیشتر ناراحت و نگران نیویورک تایمز “این روشن است که مغلوب ساختن پیشی جستن است در بیش از سر خود را و من تنها کسی که احساس می کند که راه — بدیهی است پس آیا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

“در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن است صحبت کردن در مورد پایان دادن به اقامت در خانه برای کشور به عنوان اوایل به عنوان ممکن است 1 که به من می گویند: Mayday!” کلبر گفت. اما “در اینجا چیزی است: بازگشایی این کشور است تا به مغلوب ساختن پیشی جستن چرا که از همان ابتدا نسبت ناروا را ترک کرده است همه سخت گیری در مبارزه با کروناویروس به فرد متحده است.” به طور طبیعی “تعداد زیادی از فرمانداران در حال هماهنگی که برای بلند کردن قرنطينه اما تهمت می خواهد به تنها قهرمان که باز می شود همه چیز به بالا,” او اضافه کرد: پرداختن به مغلوب ساختن پیشی جستن: “شما به کسی که گفت: شما فقط به یک cheerleader — شما خودتان را در حاشیه.”

“مغلوب ساختن پیشی جستن هیچ ایده زمانی که این کشور خواهد بود برای کسب و کار باز دوباره, اما آن را متوقف نمی خبرنگاران از به طور مداوم درخواست زمانی که این کشور خواهد شد و باز دوباره” جیمی کیمل آهی کشید. “به نظر می رسد رئیس جمهور است و دیگری دشمن در داخل دولت او و متاسفانه که دشمن Dr. Anthony Fauci,” او گفت:. “یک سخنگوی کاخ سفید گفت: رسانه ها پچ پچ مسخره است و این تهمت نیست شلیک دکتر Fauci — پس او قطعا شلیک دکتر Fauci. اگر دکتر Fauci می خواهد به نگه داشتن شغل خود را از او بهتر است پیدا کردن یک راه برای سرزنش این ویروس در هانتر بایدن و سریع است.”

نمایش روزانه با هم جمع برخی از مردم مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع مقصر برای این بیماری همه گیر.

“همان رئیس جمهور که نادیده گرفته هشدارهای مکرر از کارشناسان پزشکی و مقامات اطلاعاتی در مورد بحران و به جای آن فقط رفت و با شهود خود را بار دیگر به مردم بگویند او تصمیم به بازگشایی اقتصاد به زودی بر غرایز” اواخر شب‘s Seth Meyers گفت. او از طریق برخی از جزئیات جدید از “بمب نیویورک تایمز گزارش” در مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست رفته هشدار و فرصت های از دست رفته. سازمان دیده بان به پایان ببینید چه Meyers نگه می دارد در گنجه اتاق زیر شیروانی. پیتر وبر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>