اوکراین مقامات اورژانس گفت: آنها باید خاموش آتش سوزی جنگل ها در تابش-منطقه آلوده در نزدیکی Chornobyl نیروگاه هسته ای اما اذعان کرد که چمن بود و هنوز هم smouldering در برخی از مناطق.

صدها نفر از آتش نشانان با حمایت هواپیماهای شده اند مبارزه چندین آتش سوزی جنگل در اطراف Chornobyl برای 10 روز گذشته. آنها حاوی اولیه blazes اما جدید آتش خروشان و نزدیک به توقف گیاه.

شرایط اضطراری خدمات رئیس Mykola Chechetkin گزارش به رئیس ولدیمیر Zelensky که باران کمک آتش نشانان در خاموش کردن شعله های آتش, اما اذعان کرد که آن را چند روز بیشتر به خاموش کردن smouldering چمن.

Chechetkin اورژانس گفت: کارگران باید مانع از آتش شمعی زباله های رادیو اکتیو انبار و سایر امکانات در Chornobyl.

2.600-مربع-کیلومتر Chornobyl منطقه ممنوعه تاسیس شد پس از فاجعه سال 1986 در نیروگاه است که با ارسال یک ابر ذرات رادیواکتیو بیش از حد از اروپا است. این منطقه تا حد زیادی خلوت اگر چه حدود 200 نفر باقی مانده اند با وجود سفارشات به ترک.

سازمان دیده بان | آتش خشم در نزدیکی اوکراین Chornobyl نیروگاه هسته ای:

آتش سوزی جنگل در اوکراین شده است که خشمگین برای بیش از یک هفته است در حال حرکت و نزدیک به Chornobyl نیروگاه هسته ای. 1:26

اوکراین در شرایط اضطراری گفت: سطح تابش در پایتخت, کیف در حدود 100 کیلومتری جنوب کارخانه بودند در هنجارهای پس از آتش سوزی جنگل.

Zelensky اوکراین خواست به وحشت نیست.

‘تحت کنترل’

“همه ما به یاد داشته باشید درس 26 آوریل سال 1986 او گفت:” در بیانیه روز سه شنبه. “هیچ کس پنهان کردن حقیقت از شما. در حال حاضر حقیقت این است که وجود دارد که وضعیت تحت کنترل است.”

روز دوشنبه فعالان هشدار داد که blazes شدن بودند خطرناکی به زباله تجهیزات ذخیره سازی.

یاروسلاو Yemelyanenko عضو شورای عمومی تحت اداره دولتی مسئول بسته منطقه اطراف کارخانه گفت: یکی آتش مواج بود در عرض دو کیلومتر از یکی از زباله های رادیو اکتیو انبار.

هفته گذشته مقامات گفتند که دنبال کردن یک فرد مظنون به تحریک فروغ با تنظیم علف خشک در آتش در این منطقه است. 27-سال-پیر مرد گفت: او سوخته چمن “برای تفریح” و پس از آن موفق به خاموش کردن آتش که حرارت ناشی از آن را به گسترش به سرعت.

روز دوشنبه پلیس گفت که یکی دیگر از ساکنان محلی سوخته و ضایعات و به طور تصادفی مجموعه ای از علف خشک به آتش کشیده تحریک دیگری ویرانگر آتش سوزی جنگل. آنها گفتند: او نتوانست به گزارش آتش به مقامات.

Blazes در منطقه شده اند یک اتفاق به طور منظم. آنها اغلب در هنگام شروع به ساکنان مجموعه ای از علف خشک در آتش در اوایل بهار — یک عمل گسترده در اوکراین و روسیه و برخی دیگر از جمهوری های شوروی سابق است که اغلب منجر به ویرانگر آتش سوزی جنگل ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de