سابق مینیاپولیس افسر پلیس نشان داده شده در اطرافیان تصویری زانو بر گردن جورج فلوید گزارشی که پس از آن درگذشت با اتهام قتل مقامات در ایالت مینه سوتا گفت: در روز جمعه.

Mike Freeman, Hennepin شهرستان دفتر دادستان اعلام کرد سوم-قتل درجه و طرح اتهامات پس از درک چوین بازداشت شد و در ابتدا اعلام شده توسط Minnesota Department of Public Safety.

“ما در حال حاضر قادر به کنار هم قرار دادن شواهد و مدارک که نیاز داریم” گفت: فریمن.

پلیس فیلم, اظهارات شاهد و مقدماتی پزشکی معاینه فلوید در میان شواهد دادستان را جمع آوری کرده اند, او گفت:.

سوم-قتل درجه حمل یک جمله تا 25 سال در زندان است. آن تعریف شده است در دولت قانون جنایی به عنوان قابل اجرا به “هر کس بدون قصد به اثر مرگ از هر فرد باعث مرگ یکی دیگر از ارتکاب یک عمل برجسته خطرناک به دیگران و evincing یک فاسد ذهن را بدون توجه به زندگی انسان است.”

سازمان دیده بان | دادستان در دفاع از اقدامات خود را در جورج فلوید مرگ تحقیقات:

در پاسخ به سوال خبرنگار در روز جمعه در مورد اینکه چرا این افسران بازداشت نشده زودتر Hennepin County وکیل Mike Freeman تاکید کرد که اتهامات در موارد مشابه به طور معمول حدود نه ماه تا یک سال. 0:40

چوین بازداشت پس از سومین شب از آتش سوزی غارت و خرابکاری گریبانگیر این شهر به عنوان معترضان بادی خشم بیش از فلوید مرگ است.

فریمن گفت دفتر نقل مکان کرده بود با یک سرعت که معمول ترین موارد مربوط به افسران پلیس با استناد به مورد محمد نور بود که در شارژ ماه پس از تیراندازی مرگ یک غیر مسلح ،

“من نسبت به آنچه اتفاق افتاده در خیابان” گفت: فریمن.

سه دیگر پاسخ افسران اخراج توسط مینیاپولیس اداره پلیس همراه با چوین روز پس از مرگ فلوید در مارس 26. آنها در حال حاضر در بازداشت است.

این فوریه 2019 عکس های ارائه شده توسط Henry گیرن نشان می دهد که جورج فلوید در Conga لاتین اغذیه فروشی و مشروب فروشی در مینیاپولیس, جایی که او در امنیت است. (HenrySocialPhotos از طریق AP)

فلوید خانواده منتشر شد بیانیه ای در مورد چوین بازداشت از طریق وکیل خود, بنیامین Crump.

در حالی که این بیانیه نشان داد که خانواده امیدوار بود برای یک درجه اول اتهام قتل و افسران دیگر نیز دستگیر شود آن مشخص اتهامات عنوان “خوش آمدید اما سر رسیده و قدم در راه عدالت است.”

این بیانیه همچنین خواستار قابل توجهی پلیس اصلاحات در سراسر کشور است.

یک تظاهرکننده در برابر اعضای گارد ملی در مینیاپولیس در روز جمعه. (Carlos Barria/فردا نیوز)

“در حالی که این حق است و لازم است ما نیاز شهر مینیاپولیس — و شهرستانها در سراسر کشور — برای رفع این سیاست ها و کمبود آموزش است که اجازه این قتل غیر قانونی — و بسیاری دیگر — رخ می دهد” خانواده گفت.

وزارت دادگستری ایالات متحده نیز راه اندازی شد رسیدگی به Floyd مرگ است. دادستان کل ویلیام Barr در بیانیه ای گفت: در روز جمعه که وزارت دادگستری خواهد “به طور جداگانه تصمیم می گیرید که آیا هر فدرال حقوق مدنی قوانین نقض شده است.”

فرماندار تجدید نظر برای آرام

دستگیری فلوید, 46 دستگیر شد توسط یک ناظر را به همراه تصویری که ویروسی رفت و نشان داد یک افسر پلیس فشار دادن زانو خود را به Floyd گردن به او داد بزنم: “من نمی توانم نفس بکشم.”

فلوید بود که به اتهام تلاش برای عبور از پول تقلبی در گوشه ای فروشگاه. او در هوستون مادری که تا به حال مشغول به کار به عنوان یک کلوپ شبانه گارد امنیتی.

سازمان دیده بان l فرماندار می گوید او می داند جامعه ناکامی:

در حالی که تصدیق عدم اعتماد به پلیس مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz خواست مردم برای کمک به برقراری نظم در خیابان. 2:52

پنج شنبه شب اختلالات در مینیاپولیس نیز به مجاور شهر St. Paul دولت سرمایه با آتش سوزی و خرابکاری شکستن وجود دارد.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz روز جمعه تجدید نظر برای آرامش و مشخص شده که چگونه حضور قابل توجهی از دولت سرباز گارد ملی و پلیس دولت را جلوگیری از تکرار وقوع در آمدن شب از “غارت و بی مبالاتی که رفت.”

این فرماندار دموکرات گفت که او درک “وجود دارد هیچ اعتماد” در بسیاری از جوامع در پی فلوید مرگ اما خواسته معترضان به بیان ناکامی های خود را در یک راه است که مجازات صاحبان و کارکنان کسب و کار است که آسیب دیده اند به خصوص در روز چهارشنبه و پنج شنبه شب.

معترضان با مینه سوتا امور خارجه افسران پلیس روز جمعه در مینیاپولیس. (Kerem Yucel/خبرگزاری گتی ایماژ)

“من نمی خواهد نگه داری شما به عنوان یک مرد سفید بدون زندگی کسانی که تجارب بسیار دشوار است که گفت:” Walz. “اما من از شما میخواهم که به ما کمک می کند با استفاده از یک راه انسانی به خیابان ها به یک محل که در آن ما می توانید بازگرداندن عدالت بنابراین کسانی که ابراز خشم و عصبانیت و خواستار عدالت هستند شنیده می شود.”

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری اعلام مقررات منع رفت و آمد از 8 بعد از ظهر تا 6 صبح به وقت محلی در روز جمعه و شنبه. این سفارش می گوید: هیچ کس را می توان در به جز پاسخ اضطراری و افرادی که به دنبال مراقبت های پزشکی در حال فرار از خطر و یا کسانی که بی خانمان هستند.

“من می دانم که هر چه امیدوارم که شما احساس می کنید امروز خو با شک و تردید و صالح خشم” فری در بیانیه ای گفت. “تصمیم امروز از شهرستان وکیل است اولین گام ضروری در دیگر جاده به سمت عدالت و درمان شهرستان ما است.”

زمان برای مقابله با “زخم باز’: بایدن

جو بایدن معاون سابق رئیس جمهور آماده به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در Nov. 3 انتخابات ریاست جمهوری به یک آدرس کوتاه از دلاور خانه در روز جمعه. او مشخص می شود این را به عنوان یک لحظه حساب برای ایالات متحده پس از های اخیر به طور گسترده ای به اطلاع عموم مرگ و میر ناشی از فلوید Breonna تیلور و Ahmaud Arbery که منجر به ضد نژادپرستی تظاهرات.

“وقت آن است که برای ما به یک نگاه سخت در حقایق ناراحت کننده. آن زمان برای ما به صورت عمیق زخم باز ما در این کشور گفت:” بایدن.

بایدن گفت: آن زمان برای گفتگو در مورد پلیس اصلاحات به “نگه پلیس به یک استاندارد بالاتر” و “نگه پلیس بد” پاسخگو باشد.

مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد یک کنفرانس خبری در روز جمعه اعلام یک سری از اقدامات کارگردانی در چین اما آدرس این وضعیت در مینیاپولیس از جمله بحث برانگیز خود را صدای جیر جیر در مورد تظاهرات و در زمان پرسش خبرنگاران.

‘نقض روشن’ از 1st متمم: سی ان ان

در طول تظاهرات گشت ایالتی مینه سوتا بازداشت یک خبرنگار سی ان ان گزارش زنده در تلویزیون در اوایل صبح روز جمعه بدون هیچ دلیل پیشرو او و دیگران از خدمه خود را به دور در دستبند.

عمر Jimenez تا به حال فقط نشان داده شده است یک معترض دستگیر زمانی که حدود نیم دوجین افسران پلیس او را احاطه کرده.

“ما می توانیم حرکت را به جایی که دوست دارید,” او گفت: ماموران با پوشیدن ماسک های ضد گاز و سپر چهره های قبل توضیح داد که او و خدمه اش کردند و مطبوعات است. “ما در حال خارج شدن از راه خود را.”

سازمان دیده بان l عمر Jimenez بازداشت در حالی که انجام زندگی می کنند آمار:

عمر Jimenez شد, دست به دستبند, زندگی می کنند, در هوا, به عنوان خدمه خود را تلاش برای نزدیک شدن به کمربند پلیس. همه آنها بعد از آن منتشر شد. 1:46

سی ان ان به نام این یک تخلف آشکار از اول خود را اصلاح حقوق و خواستار آزادی آن سه تن از کارمندان که در نهایت رخ داده است.

“آنچه به من یک بیت از آرامش بود که این اتفاق افتاد در تلویزیون زنده” Jimenez گفت: بینندگان پس از او منتشر شد. “شما لازم نیست به شک داستان من. این فیلتر نیست در هر راه. شما آن را دیدم با چشمان خود.”

Walz ارائه یک عذرخواهی به سی ان ان برای اقدامات پلیس ایالتی صادر شده است که یک صدای جیر جیر در مورد Jimenez دستگیری که خشم بسیاری را در توییتر با آن متضاد شرح آنچه اتفاق افتاده است.

“من مسئولیت کامل” Walz گفت. “کاملا وجود دارد هیچ دلیلی چیزی شبیه به این باید اتفاق می افتد.”

اجرای قانون در مینیاپولیس نگه داشته و عمدتا خارج از دید در اطراف این کانون روز پنج شنبه در این اختلال در 3 حوزه ایستگاه پلیس. تظاهرات انبوه در خارج از ساختمان به طور خلاصه به عقب نشینی زیر بارند پلیس گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی شلیک در آنها از سقف تنها به تجدید قوا و در نهایت حمله به ساختمان آتش میزنند به ساختار به عنوان پلیس کناره گیری کرد.

مأموران اجرای قانون متراکم کردن به عنوان آتش سوخته اوایل روز جمعه در مینیاپولیس. (David Joles/استار تریبیون از طریق AP)

سرباز گارد ملی غایب بودند به عنوان اعضای شورای سازمان آتش نشانی. معترضان بعد مشاهده شد بر روی سقف و جمعیت صدها درنگ در اطراف ساختمان برای ساعت, تغذیه, شعله های آتش, نوجوانی تخته سه لا و دیگر باقی مانده است.

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری در دفاع از تصمیم خود در روز جمعه به تخلیه ایستگاه پلیس به دلیل “تهدید قریب الوقوع به هر دو افسران و عمومی است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im