آتش سوزی در لس آنجلس زخمی شدن 11 آتش نشان

انفجار روز شنبه در یک هش تولید کننده نفت در مرکز شهر لس آنجلس مجروح 11 آتش نشان که رفته بود داخل ساختمان پس از گزارش اولیه آتش سوزی.

لس آنجلس آتش نشانی سروان. اریک اسکات گفت: “یکی از مهم انفجار” را تکان داد محله در اطراف 6:30 p. m. PT و به عنوان اولین پاسخ دهندگان وارد آنها را دیدم آتش نشانان خروج از ساختمان با سوختگی و آسیب های دیگر. او با ارائه شرایط زخمی شدند.

او در توصیف این کسب و کار به عنوان یک ساز از “بوتان عسل نفت است.” بوتان و یک بو و گاز است که به راحتی مشتعل.

روند ساخت و نفت شامل استخراج بالا القا THC شیمیایی از گیاهان شاهدانه برای ایجاد یک بسیار قوی تمرکز, همچنین شناخته شده به عنوان هش نفت است. نفت را می توان در vape قلم خوراکی واکس و محصولات دیگر.

آتش نشانان در ابتدا به نام به 327 شرق بوید سنت در این شهر اسباب بازی منطقه به صورت یک گزارش از آتش سوزی در یک طبقه ساختمان تجاری. آتشنشانان وارد ساختمان شدند و در آنجا بود هیچ چیز غیر عادی تا زمانی که انفجار رخ داده است.

بیش از 200 آتش نشان با عجله به صحنه و ده ها تن از موتورهای کامیون و نجات وسایل نقلیه مسدود شدن خیابان ها. از گسترش آتش به چندین ساختمان های مجاور اما آتش نشانان قادر به douse آن را در حدود یک ساعت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>