Fauci می گوید جلسات خود را با مغلوب ساختن پیشی جستن را ‘شده است به طور چشمگیری کاهش یافته است’

جان الیور می داند که بزرگترین داستان از هفته گذشته نبود خود داستان اصلی در روز یکشنبه هفته گذشته امشب. “با توجه به این واقعیت که ما در حال تولید از راه دور, ما در حال حاضر به نوار صبح روز شنبه” او توییتی یکشنبه شب. “که هرگز و در این هفته این خصوص نه بزرگ است.” این هفته داستان اصلی او گفت: لمس بر روی “چگونه به رئيس جمهور صرف نیمه اول از هفته خود را.”

“برای برخی از این دلیل در میان 40 میلیون آمریکایی بیکار 100,000 آمریکایی مرده و تنش های نژادی جوش بیش از” الیور گفت: رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام جنگ در توییتر به دلیل این واقعیت-بررسی خود را “ادعا می کنند که رای گیری از طریق پست در این سال انتخابات خواهد بود” قابل ملاحظه ای جعلی,'” ادعا مغلوب ساختن پیشی جستن است توییتی در مورد “مضحک تعداد بار در دو ماه گذشته و او به ارمغان می آورد آن را به طور مداوم.” مغلوب ساختن پیشی جستن مزخرف رای-با-ایمیل اتهامات هستند “به طور فعال مضر به روند دموکراتیک” سخن گفت و در این سال به بهداشت عمومی نیز هست.

اگر COVID-19 همه گیر “در ادامه به سقوط به عنوان آن را تقریبا به طور قطع خواهد شد” گسترش رأی-با-ایمیل بسیار مهم است کاهش ابزار برای تسهیل ضروری راست الیور گفت. “پس امشب بیایید نگاهی به همین گزینه رای گیری از طریق پست است بنابراین لازم است به همین دلیل نگرانی در مورد آن اغلب پر از شکوفه و به همین دلیل صحبت کردن در مورد آن در حال حاضر است که در واقع واقعا مهم است.”

“تقلب اتفاق می افتد در پست الکترونیکی-در رای گیری” اما آن را “فوق العاده نادر” در بخشی به دلیل وجود آنچه Fox News میزبان به شما خواهد گفت: “این یک جرم است که دشوار است با خطر بالا و پایین-پاداش” الیور توضیح داد. چه محافظه کاران واقعا به نظر می رسد ناراحت است انتظار آن را افزایش می دهد رای گیری مشارکت و حدس و گمان “است که هر گونه افزایش مشارکت به نفع دموکرات ها با وجود این واقعیت محققان همواره در بر داشت که آن را ندارد بدیهی است که کمک به یک حزب و یا دیگر است.”

وجود دارد “در واقع یکی از آخرین چیزی که ممکن است ما نیاز به شخصا خودمان را آماده و آن این است که در ماه نوامبر در صورتی وجود دارد که به نظر می رسد احتمال افزایش پست الکترونیکی-در رای گیری ممکن است بسیار طولانی تر برای همه برگه های رای به شمارش” الیور هشدار داد. “و در واقع ممکن است ما نمی دانیم که چه کسی برنده شد تا چند روز بعد از روز انتخابات. و اگر آن را به نظر نمی آید خوب برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نگاه او را به استفاده از آن برای ایجاد اختلاف در میان هواداران خود.” او از مردم خواست رای توسط پست به هر حال ارائه شده و مجموعه ای از چهار “من رای دادند” برچسب عنوان پاداش. سازمان دیده بان زیر. پیتر وبر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>